Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

húú srácok tegnap átment a moci a műszakin.. csak a fejidomot kellett a gyárira visszatenni meg a tükröt a hátuljába nem kötöttek bele 2010-ig no para
ddd én is lecseréltem elől de hátul a d207 pályán meglepően jól muzsikált...szakad+látszik rajta hogy gyorsan megyek meg olyanokat döntöttem hogy még én is meglepőttem (2. kör után) jah leért 2x a térdem mert összejött a sebesség meg a kiülés mértéke is de közben meg a csizmám koptatója isfura egy érzés
mario ha érdekel van a motorodra olcsón gumi ! olyan mint ami most fent van
msnen megtalálsz ha érdekel. az ár alku képes
ELADÓ : http://www.kepesmotor.hu/motor...
szia, majd szólok ha megvan beszélve előre hogy megyünk mert a mostanában nem igazán jönnek ki csak 2-3 an szoktunk kinnt lenni(rs) mert a többiek félnek.de 9--11ig
Tyt!Légyszi ird már le, hogy Aszalósék mekkora fuvokát tettek bele, meg h mekkorával vitted oda, meeeg hogy natixból mekkorával jött ki és, hogy gyárilag mekkora volt! De emailbe is jöhet (adatlap)! Előre is kösz!:)
Viszaolvastam .
Akkor ha jól értelmeztem előbb utóbb lamellacsere.
Mert nekem is ez a tünet .
Atta leírta a megoldást, ami teljesen reális, én is erre gondoltam. Nincs semmi baja.
Tyt :
Mondtad hogy elkezdett szólni a kuplungot .
Kinyomoztad hogy mi a gond ?
Úgy értettem hogy 4 ütemű motorolajat öntenek keveréknek a 2T - be .
Az én váltómba szintetikus 75w90 van, szerintem megérte az árát. Tényleg mocsok drága egy liter, viszont nagyon szépen szuperál, és gyönyörűen veszi a sebességeket!
A 2T az motorolaj a váltóba való olaj az meg hajtóműolaj...
Elvielg jobban kéne forognia gyári elektronikával is, lehet nem 13ezret de párszázzal jobban kéne ha jól bevan lőve.
Mondjuk én eddig csak ijen szocimotorokban látam hogy motorolajat öntenek bele ráadásul használtat
De egy nagy teljesítményű 2 t be nem tudom hogy szuperál :) azért én maradok a 2T olajnál :) de a kuplunghoz átálok a 10W 40 es motorolajra :)
Motorolajat elég sokan öntenek a keverékhez!
Miket hallok 10 W 40 es olaj a váltóba ?
és nem is 1 ember jár ezzel . :) lehet énis átátllok akkor arra mert 4-5-6 ezer ft 1 liter 75 W 90 es olaj . És én szeretem sűrűn lecserélni .
Én olyat is halottam már hogy motorolajat öntenek keverékhez is ............ :S
E L A D Ó
egy 90-95%-os Dunlop D207es gumi garnitúra gyári aprilia RS méretben. /110, 150/
i.á.: 25ezer
érd:
MSN: kistuning5@hotmail.com
E-mail: kistuning5@citromail.hu
tel: 06-30-547-57-19
HI!
mariobully sűrűn szoktatok menni az Aldihoz? Ha mentek akkor hány óra fele?
1X én is kinézek!
de ha elvileg le van szabályozva a fordulat? vagy ha a CDI-ben kiiktatod azt az áramkört többet kéne forognia? Mert nekem nem változott a vége semmit...csak sokkal jobban motorozható a gép, és kevesebbet eszik, hogy nem kell állandóan 6 ezer fölött tartanom.
Az enyémbe:

Valvoline Durablend Synthetic Blend SAE 10W40 4T Motorcycle oil van
az enyém motul transoil expert 10W40el megy már évek óta!
És mien márkát javasoltok?
Eddig Valvoline 10W40 4T volt benne!
10W40-t is nyugodtan beletehetsz.
Más is használ a motorba 15W40-et?
Itt a váltóolajnak semmiköze a motor besüléséhez, kopásához stb hez.... mivel ez nem 4T és igy nem a váltóolaj ken!
Én legalább is úgy tudom, hogy a 4ütemű olajok már sokkal többet tudnak mint a 2ütemüek!
Sokkal több olyan hatása van ami jobban akadályozza a motor besülését, kopását, zaját, és korom megkötését!
Ha valakinek más véleménye van erről az írjon!