Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem zörgött meg semmi! Eccercsak megállt! Utána semmi! Hát a dugóm uccsó méretes szal nem sok nikaszil van már a hengerbe. Elvileg holnap viszem egy sráchoz aki mocikat szerel ismerősömnek is ő szereli és az öccsének is ienje van már a második mert egyet már kinyírt! Szal látott már ennél durvábbat is. Elvileg! De a gyertya volt a szar 6os volt benne a 8-10 helyett! Ez már kiderült! MOndom remélem h megúszom dugócsrével és nem kell perselyeztetnem meg ienek! Csááó
jó, miokor dolgoztam én is csuktam be a jégen hátulról kamion alá a motorom. de én is elcsúsztam mellette. megesik az ilyen.
rs125.it forum
Majd a kanyarokban meg a benzinkúton találkozunk
ja, ha látjahogy necces, bevágja egy zsidó túristacsoportba, és már megy is a szűzlányokközé a paradicsomba!
az a 600 eurós sisak nem sok ha megvédte az életét...
Törökbe se sokkal okosabbak... sisak náluk nem divat 4 en egy robogón,meg cbr 600 rr-el meg a srác vagy 150 el,meg Suzuki Drz-n egy rövidgatyába meg papucsban... ezek közül egyiken sem volt egy rohadt bili bukó sem:S de nem baj Allah majd vigyáz rájuk
kb az enyém is hasonló állapotba van..... a cuccom pedig nekem is kuka..... a sisak jó lesz dísznek.... mostmár nem kell elmenni az autómentőhöz h lefényképezzem!
Ez durva
Hol találtad a képket
Nemtom miért nem csatolta

Amúgy a srác nem halt meg, sőt alig sérült meg. Azt írta, hogy előtte pár nappal vett egy új sisakot 600euroért, aztán azt most dobhatja ki a kukába. a vacsi új bőrruháját meg levágták róla az orvosok.
motor szintén kuka, kapott helyette egy 99es RS-t.
Ilyen is van...
szoktam volt, csak bekamerázták. Egyébként nagyon tuti, csak tényleg kicsi. Csak az egyik kanyarban van lehetőség térdelni, a többiben kicsúszás vagy padkaveszély :D Mondjuk a térdelős kanyarban ha jobbosat mész kicsúszás esetén 5 db kisebb vasoszlop vár téged
Nemrégiben zárás után mentünk ki mindig, és akkor nem volt őr. De most a kamera miatt rádjönnek autóval máshonnan.

1ébként görögben mindenki rövidgatya póló papucs sisak nélkül nyomja, akár hayával, zx12vel, de bármivel.... És őrjöngenek mint az elmebetegek Béreltünk Asszonypajtással egy runnert, óra szerint 80al ment, és kb. mi voltunk az egyetlen delikvens a kölcsönzőben akik kértek sisakot és viselték is :)))) Meg este behajtottam a tömegbe 40el az utcán, csak úgy ugráltak szét az emberek én meg végig flesseltem :DD Aztán valakit elkaptam a bal tükörrel ja és még előtte metaxáztam is ,de szerencsére nem sokat
Még mindig érdeklődök a 125-ös burkolatokhoz! kéne már srácok!
Na megnéztem az olajadagolót.
télleg a 2 vonal közötti különbség volt a gond. nagyon messze volt tőle .
Most beállítottam félútra( ahogy a fényképemen van) . Mert szerintem amit gyárilag kap az kevés neki . És kb mennyi a gyári 1:50 ?
Téged került ki az egyik cimcony?
(ami mellesleg 50 es,és majdnem teljesen széria:)
Ne érts félre, nem gáz, a libakergető ha felborul, nulla a kár, míg neked komoly összeg, ezért aztán nyilván másképpenis vezeted, a "pálya" is kicsi az rs nek, szóval nem cikizés,csak érdeklődtem.
tyt, kicsaltam én is Gyulán az arcokat az aldiringre...nagyon komoly nem hittem volna hogy ilyen jó...faszás 3 rs125 az eggyik faszásan tolja már:) 3tuningsimson és sok robogó meg majd lehet kiviszem a pocke bikeomat is:D majd készítünk vidit ....vmi tervrajzon berajzolhatnád hogy ti hogy mentek a parkolóban...mert mi találtunk egy jó kis ,,pályát" majd a vidin úgy is látszik. jah az elektronika meg majd kiderül ha dadog akkor nemtudom ...csináldd meg nekem jóra:)
Te jársz az aldi" ringre "néha?
üdv all, újra itthon. Visszaolvastam a tömérdek hülyeséget amit írtatok :) Szívderítő volt.
azért ha fennakad talán anyira ömlik bele az olaj hogy meg is folytja.... hát holnap megnézem .... mert oké hogy ezt tuti kap kenést de olcsobban jövök ki ha 2 hetente dugot veszek mert kb annak az árát költöm 2 hetente olajra
neked is megvan jelölve nyugi. egyébként lehet csak annyi baj van hogy felvan akadva, vagy a bovden beszorult. bár én magamnak keverem
Na most értem. vajon az enyémen is be e van e igy jelölve.
de akkor nekem nem igy áll az tuti . szerintem csak egyszerűen a bowdenfeszítőjén kell álítanom..... nem kidobni...
ha úgygondolod hogy utolérsz...
Igen, én is ezt mondom! Ez az olajzó jól van beállítva! Bal felső sarokban mutatja az a 2 nyíl, hogy a 2jelnek együtt kell lennie! Ha együtt van, akkor normális adag olajat adagol be! Ha mégse, akkor szedd ki a picsába, azt keverd magad!
nem értem hogy miről beszélsz .
nekem a mennyiséggel van a baj :S 2 honapja van meg a motor még nem ankoltam bele 50 litert de már 4 liter olajat vettem bele ......
Elvileg van rajta 2jel, az 1ik alapjáraton, a másik csőgázon!