Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a tálcára :D
Na látod, így adjam neked oda
Most legalább jó sora van...
Ja mesélték hogy kiengedték a szobában és ott maradt a tálca, rajta májkrémes kenyér, meg paprika, na találd ki a malac melyikre cuppant rá...
mondtam h küldd le utánvéttel
Ha feljötél volna érte tiéd lett volna
zellert én akartam magamnak. Most min fogom szétröhögni az agyamat :)
Pedig úgy beleéltem már magam h lesz egy fogyék tengerimalacom :D
Képzeld elajándékoztam a zellert
Nagyon örül neki a kissrác
Ilyen parkolós döntögetésnél sokat kell térdelni ahhoz hogy tényleg gyors legyél. Eleinte én is görcsösen ragaszkodtam a térd letételhez, borzasztóan ki kellett üljek, és az egész nem volt jó semmire. Igaz lenn volt a térdem, de baromira lelassultam, nem ment még lendületből. Aztán inkább ráhagytam hogy mindenáron letérdeljek, és elkezdtem gyors köröket menni. Mostmeg ott tartok, hogy lendületből bemegyek a kanyarba, döntöm le, kirakom a térdem és már lenn is van. Lassan eljutottam arra a pontra, amikor már nem lassít le a térdelés, hanem segít. Többször mentett meg a buktától. Gyári d208am jó kis gumi, de amikor atom le van döntve, hajlamos elcsúszkálni, de szerencsére kontrollálhatóan. Na ekkor jó hogy lenn van a térd, legalább 3x volt olyan hogy saját testi erővel segítettem fel (a térdemmel) a motort a kicsúszás határáról. Ha ott nincs lenn a térdem, elesek. Szóval gyakorlás kérdése és kész! De én ilyen körforgalmakban nem erőltetném a mélyre döntést, egyszer majdnem eltaknyoltam a csúszós út miatt. Aldi parkolóban OK, máshol nem jó.
Egyébként sosem értem a felháborodást az aldi parkolózással kapcsolatban. Mondjuk mariobullyék ha kimentek vagy 50en, akkor az nem túl szerencsés. De mi éjjel kimegyünk max. 3-4 motorral, autó nuku, és csak kanyargunk, tudnám ez kinek fáj és miért. Saját felelősségre megyünk oda, senkit nem veszélyeztetünk, nem égetünk gumit soha (még a rongálást sem lehet ránkfogni), egyszerűen semmi. bezzeg az első idióta autós aki bejött állatkodni, ki is vitte az első villanyoszlopot tövestől (a baromja :D) a parkolóban. Én inkább az autósokat nem engedném be. :)
on-boardod merre van?
az csak visszajelzés h. mennyire van a talaj. de én akkor is le akarom tenni:D
Hali!
Ez tényleg csak egy kérdés!
Az, hogy az ember térde leérjen az tényleg ennyire fontos? Nem az a lényeg h minél gyorsabban vegye az ember a kanyart? Mert sztem ha valaki csak azért akar térdelni mert más is tud akkor lehet h azzal megy el az idő h csak a térdére figyel!
Ha nem akkor mondjátok és vettem!
én még anno a hondával mikor gyorsabb volt mögöttem néztem a tükröt. Pont pedróza volt mögöttem a 250es nsr nyergében aztán a hátsó célegyenes kanyarját el is rontottam mert ki mentem a fűre. azóta nem nézzem a tükröt
nembaj,most megtanulta, hogy ne nézegessen:)
Sehogy sem kell senkit elengedni!
menj a saját tempódban, és ne nézegess hátra, és ne csinálj semmit hirtelen.
,menj az íveden és kész, aki gyorsabb,majd megoldja!

Az első 5 perc kicsit para lehet, de nem kell beszarni, nem a többiekkel kell foglalkozni, ha idióta íveken mész látni fogják,és kikerülnek gond nélkül, de hahátrafelé nézegetsz még a saját ritmusodat sem kapod el.
Persze, én nem vagyok egy páyla szaki.
mikor voltunk pont akkor jöttek pw50-es motorokkal a kicsik
voltak vagy 7-8-an körülvettek mozdulni nem bírtam
épp az utolsót előzném célegyenes végén balra kihúzódik kanyarodna na mondom megleszel a kanyarba erre hátranéz fékez aztán kimegy a fűre elesik nagyon beparázott de nem tudom h miért
most emelkedtek az árak 4ezer fél nap egész nap 6 ezer
szarjad le majd megelőz ha megtud
hétköznap
hétvégén fullos és csoportbontás van
megh menbnyit vigyek? és hogy kell elengedni embereket vagy nem kell?:D cbr600asokat?
és mikor nincsennek sokan?
minden nap nyitva van
transitba bepakolom ennyi... de mikor lehet menni? de érzed hogy csúszik a segge... mondjuk nekem elől igaz nem gyári van már
elöl gyári gumi van hátul conti twist ilyen szuper motty gumi
gyári miatta estem most kakucson..
nincs koptató a ruhán ezért nem nagyon rakom le a térdem
nekem kakucs 135 és mentem nem érdekelt a km
pálYANAP? nem minden nap lehet menni? kecsóra vki megy vmikor? szívesen mennék mögötte:D
Nézz ki egy pályanapot és ott húzhatod neki.Biztonságosabb is.Közúton meg csak lassan mert bármikor lehet egy olajfolt,vagy vmi hülye picsa aki vezetni nem tud de mercivel vagánykodik...
kecsó ring 105km az jó lenne lehet kinézek vki lessz kinnt szombaton vagy vmikor? mind1 mikor mikor mennyek hétköznap vagy hétvégén vannak kevesebben?