Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.

Engem érdekelne a rs 125 1994 kiadásnak a műszerfal lelirása, ugyértem azok a kis lémpák, azok mit jelölnek, natural=üres a többit nemtom, tudnátok adni ehez 1 leirást? mondjuk tudom hogy a fuel az nemdolgozik nálam, mert már toltam haza hogy elfogyott a benzin:D meg azt még hogy a tartályon honnan tudom hogy van e tartalék rajta, hogy a benzin csapnál csak on/off van akkor nincs tartalékom?
Miért? Legalább nem hisztizik a kecske nem ugy mint a lányok
Lennakéz
Viseld büszkén a címed! amúgy egy babetta kéne nekem!
köcsög baribaszó vagyok. Vigyázzatok a nyájra mert Fucky kanos. Multkor biciklizés közbe a pásztor elaludt én meg végigdugtam a nyájat. Halál komoly. Jó szörösek ám. Ki szereti a barisexet? Fennnakéézzzz
Nemakarok okoskodni de hidd el, autoban otthon vagyok, ne mond meg melyik mennyit eszik..
mindennapos használatnál nemolyan jóaz,leginkább fogyasztás miatt...
bátyám 2.6 v6 audija összkerékkel, többet eszik mint egy elsőkerekes 2.8 v6,mondjuk ha tapadást nézel akkor tuti hogy a 4kerék fogja az utat :)
FuckyRs!
Miért baj az hogy ha valaki nem hozzá?
Nem hiszem hogy te úgy születtél, hogy rögtön tudtál mindent!
Elárulom neked, hogy az RS 125 előtt egy Jawa babettám volt!
Azt nem kelett szerelni!
Most van igazi motorom, és majd bele jövök a szerelésébe!
Nem akarlak megbántani, de nem értem hogy miért baj az hogyha valaki amatőr!
Lécci írd meg hogy mi a bajod velünk!
Köszi
hehe voltam olyan szerencsés, hogy mehettem ezzel 1 kört ma :)
http://www.carstyling.hu/car_s...

Geci négykerekes autó kell nekem ezután.
a volvó eladó...
azt gondoltam
én megyek
Ki jön kedd szerdán Dunlop Trophyra?
lesznek új arcok!
Akinek ilyen motorja van az nagyon szerencsés ember... nekem már egy 250 es Tz s jó lenne...:)
Ugyan nem veterán gépek,de találtam egy céget ami replikák gyártásával foglalkozik: www.micoproducts.net
pl 1999-es YZR 500 Yamaha versenygép (Garry McCoy, Biaggi) RD 500 blokk,minden egyebet legyártanak,csak győzd megfizetni, 4500-5500 USD egy váz, nagyon komoly a hasonlóság
Helló!
Van egy eladó RS 125-ösöm! Minden rendbe van rajta küllemre, motorikusan és a papírjai is!
Itt lehet megnézni, de itt egy kép ízelítőnek! Ha valakit érdekel híjon: 06 30/328 91 01

hírdetés:http://www.kepesmotor.hu/april...
Az ölbei p20 szinte minden veterán versenyen nyert amin elindult.
Van még pár vidi a you tube on de nem sokat mondanak.
kapd be a gyűrűszaggató hengereddel meg a chiptuningoddal eggyütt.
arról a motorról még mit tudsz esetleg képet tudnál róla mutatni?
vagy még több vidit?:)
szokott vele versenyezni is?
De, azt hiszem igen.
Hello!
az Ölbei az nem celldömölkön lakik?
mert akkor ismerem
Nem sajna, ez a bajnoké Pesti Attiláé.
Amikor versenyzett, akkor persze nem volt ennyire kicsinosítva.
Ez a te géped?
Hello!
az Ölbei az nem celldömölkön lakik?
mert akkor ismerem
Tessék itt az Ölbei p20r. ez jelenleg magyarország leggyorsabb huszasa. Spéci aluhenger, 4 felömlő, egyedi 6gangos váltó, a vége 200 körül.
http://www.youtube.com/watch?v...
Hát ez a gép télleg eszméletlen .Meg az illata is jó volt :) Gondolom ricinus olaj . Egy ilyet meghalgatnék Pancsibol is :)
Emzoli felvennél engem msn re ? lenne pár kérdésem .