Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én már jelentkeztem is a kezdőbe ... mindjárt kérdezek vmit...
ahhan első nap az első 1-2 órában ilyen tuning-verseny tuning majd teszek fel képet ... én 2esben mentem végig(ehhez még lessz egy két kérdésem) és addig ugyan úgy meg jobban vette a kanyart is
az uj dugó annyiért. vehetsz bele azt is csak nemmindeg y mekkorára illesztitek...
nekem az volt 30.km t járattamé ssemmi baja nem volt!
asso werke a legjobb...
Hali!
A vertex is jó azt mondják, csak engem elbizonytalanítottak, amikor azt mondták, hogy az valamivel jobban hajlamos a megragadáshoz!
Hát én meg nem megyek a véletlenekre!
Szerintem az használt dugó 18-ért!
A city bike-nál Győrben a vertex dugó 22900Ft!
A bakonymotor-nál a Wössner 21990Ft!
De az szerintük jobb!
Ebben nincs véleményem szerencsére!
Vertex is jó, de wössner jobb
Köszi miniby neked is a választ
szted az lehetséges, h egy vertex dugattyú 18 ezer fora? Vagy az olyan is mert venni akarok egy motort, és annak tönkre ment a dugója, és a csaávó tud hozzá 18-é egyet, azt mondja, h faxa is.Még egyszer a köszi .
Jó Jó........
eladta a motort és ez megmaradt neki én pedig megörököltem
-gy +ty
egy kamagyért
Miért cserébe?
ajándék volt te hoki
Nekem olyan ne szövegeljen akinek sunyiba 3 powerje van a polcon... XD
A normális dugó az 20-30 ezer forintig van!
Itt már utána kérdeztem egy jó párszor!
Ők a Wössnert ajánlják amit 25000ft-ért megtudsz rendelni!
Itt egy e-mail cím:
bakonymotor@gmail.com
Vele beszélj!
Neki tuti van!
bejött ám az élet Tomi
Köszi
20-30
ÉÉn megyeeeek,és majd péntken is Kawára
25 felé lesz kész az RS ha minden igaz pedig én is készültem full motor generál lesz rajta. Sajna így a pályaidom ára is csak télen lesz meg. De legalább egyben lesz a gép aztán ha bejárattam irány kakucs + kecskemét
Hellosztok, aki tudja, segítsen, h mennyibe kerük kb egy dugatyyú, nem kell márkához kötni, csak úgy kb.
Nah Tyt itt az időőőő... most vagy soha mehetsz kezdeni hungaroringre
Dunlop Trophy-ra jössz?
Na kedves "pályamenők" 21.-én Hungaroringen Honda nyilt nap lesz és lehet motorozni a pályán 5 ezererért. Tyt mariobully és még sokaan mások itt az idő végre megmutatni mire is volt jo az Aldi ring
Sziasztok!
Van vkinek eladó power bowdene és a power házra való kis gumija rotax 122höz?
Előre is köszi a segítséget!
Az ilyen gyertyatúlhevülős detonálás diszkrét ciripeléssel kezdődik,(kb olyan hangja van, mint a döglött fém membránlap hangjának) ami lassan átmegy gyűrűcsörgésbe, ez után,már gyorsan lukad a dugó, van, hogy ehhez a sztorihoz elég pár kilométer.

A 6-os gyertya simsonba is kicsi, nem,hogy Rs be.