Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ért közületek valaki az olajadagoló beállításához ? az enyém nagyon sokat kap..... olyan 1:10 körülit. szó szerint.
Hallod nekünk összekéne haverkodni! A szerelőd ott basz át ahol csak tud, hátha menne nekem is!
Fekete fehér lett, de egy pináért mehetsz ám vele
De ez az oxigénes dolog ez nem biztos!
jaja!
erről én is hallotam, de én ezt palacsinta sütőkkel!
letörték a nyelét, és fejrefordították!
a tankok amikor megálltak, mert ugye beszartak az " aknáktól " rádobtak pár molotow koktélt, és az elvonta a tankból az oxigént, és így az OROSZ faszfejek megfulladtak a tankban!
töriből emelten akarok éretségizni szóval érdekelnek az ilyen dolgok:) én olyat hallottam hogy nem volt elég akna,és két tányért egymásra raktak majd lefujták feketére.Messziről senki nem mondta meg hogy kamu:D
Persze, az ilyesmi,az nem arról szól, hogy racionális e vagy sem.
Például, Csepelen nem volt tankelhárító fegyver, de jöttek a tankok. A találékony munkások,meg szépen bevontatták Tökölről a légvédelmi ütegeket, lefordították vízszintesbe, azt adtak az oroszoknak:) Törtémnelmi tény, hogy a tankoszlopnak vissza kellett fordulnia,és soroksár felől kellett pest felé menni,mert nem tudtak átjutni a csepeli vízszintes légelhárítókon:)

On
Azért folyik meg a gyertyád, mert szarul van beállítva a motor, szar benzin-levegő aránnyal van belőve, és azért nem ragadsz meg mert sok az olaj! A B10EG meg biztos jó bele! Ha egy R6R nek elég a CR9EK akkor az RS nek nehogy 14 es keljen már!
jolvan ... de reméllem faszásan fog menni---beállítani könnyebb 34essel és sztem az is fog rá menni ha megtudja úgy csinálni hogy ne kelljen a kormánycsutkán annyit csavarni csőkázig nah majd holnap mondom a fejleményeket...meg gyorsulok 125ös ellen majd mondom az eredményt
jól tette hogy harcolt.Ha én abban a korban éltem volna és nem vagyok öreg akkor tuti én is beálltam volna...bár nem lett volna tul sok értelme mert olyan haderő jött hogy sz.o.p.á.s volt
Jólvan, ne nekem magyarázd már hogy hány le meg milyen egy polini. Mentem már párral, csináltam is polinist. Én nagyon nem szeretem. És ilyenkor szokták elhatározni hogy rákell hagyni az emberre, én is így teszem most.
Szevasztok srácok!
Aki tud használt, de jó állapotú léptetővillákat az lécci írjon!
Köszi
ok most lessz beállítva...elviszem máshoz mert ez aztmondja elég a 28as de rajta kívül mindenki 34es ...mert az egy jó karbi hiába mondtam neki hogy 10 éves:D semmi baja legfeljebb felújítja ...ha nem fog melegedni megtartom a b10egt ...am meg nézdd meg hogy mekkorák azok a lukak rajta...meg hogy hogy állnak...sokkal nagyobbak
sztem meg az a titka ha kenia kell illesztobbricsit nagy
én is rakatom fel a 34es karbit meg majd még meglátjuk mi kell hozzá :S szeptemberre kész is lesz talán
Srácok, itt egy kis segítség ha kellene valakinek Apriliához
serviceaprilia!
itt mondom nekem volt 10 ezer kilométert kibirt és kb csak zuzás volt. Titka- 34-es karbi 156-164-es főfuvoka és egy arrow rendszer és a többi mind gyári . ennyi. Ezen mi olyan nehéz megérteni . Ez egy gyári cucchoz valo hengerurtartalom növelés.
fucky barátom jól beszél... tényleg megvan még a rózsaszin pályaidomod? mennék 1 kört a rószaszin pólómban a köruton...
hát lassan ott tartunk ... most vett új supermotyót...meg vmi tuning silviája van
azthittem vki tudja mit ajánlanak a polinihez
Majd a szerelőd vesz ugyis most akar már egy audit a bmw mellé
te veszel nekem új hengert ha belefolyik?
jolvan nem ismerem a szakszavakat... leömlő felömlő beömlő kiömlő v. vmi ilyesmi ahol áramlik a keverék-kipufogógáz
b10eg kell bele. miért nem hallgatsz atára? ne rakj bele mást mert szar lesz...
De magyarázd meg nekem a henger hogy lehet ablakos ezt még mindig nem értem.....