Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor megfogtad az isten lábát még szerencse hogy nem 0,7 van benne
nagyobb ablakhoz nagyobb gyertya kell? nemértelek én aztmondom hogy túlmelegszik a moci és besül a gyertya a gyári hengeréhez elég volt a b10 eg de ezt lecserélem na mind1...majd konzultálok vkivel és veszek vmi irrídiumos rohadt magas hőértéküt a teljesítmény annyira nem romolhat:D:D:D
gyerekek 0,8 a kompresszióm szóval holnap eredetiség vizsga után kapjuk szét a blokkot
Nekem volt polini és br 10 eg votl benne szoval nem értem mit izélsz, egyszerűen össze-vissza beszélsz, azt se tudod mi hogy müködik, meg nagyobbak az ablakok akkor persze nagyobb gyertya is kell.........
Az én Apámnak nemvolt annyi esze, hogy télakot vegyen, pedig a fél család ausztráliában volt már akkor is (2 világháboru etc.) pedig kérdezgették: Bandi, nem csináltál semmit ugye? Áhh neeem, én csak bújkáltam-válaszolta, oszt rajta volt az említett helyeken több fényképen fegyverrel a kézben:)
Ilyen idők voltak azok, sohasem érthetjük meg.
kááááár. nem baj majd ad meg a leendő gazdi cimért =)
Az én nagyapámat is fénykép alapján szúrták ki. Sikerült elmenekülnie az országból, mikor megtudta hogy keresik. Az volt a lényeg hogy édesanyám még csak pár hetes újszülött volt akkor és ezért a nagymamám nem mert vele menni Ausztriába. Pár hónap után, mikor nagyjából elrendeződtek nagyapám dolgai Ausztriában, megpróbálta megszervezni hogy nagyanyámat és édesanyámat átcsempésztessze a határon de nem sikerült. A határnál elfogták és néhány héttel késöbb kivégezték. Kint van a fényképe a Terror házában. Mikor nyitották azt a múzeumot, akkor minden megmaradt dokumentumot meg fényképeket megnézhettünk az ügyével kapcsolatban. Nagyanyám kicsit ki volt.
nono azét reméllem annyit nem lessz nállam ez a rs ... (nyugi csak a tipussal van bajom én már annyit kicseréltettem rajta hogy ez már majdnem egy új rs
kiváncsi vagyok mennyit megy el a polini. Majd komentáltd az eseményeket =)
egyben írom ezzel... a gyári 28... már bejárattam holnap hozom el mert szimeringet cseréltek a telójában...meg be kéne állítani de lehet visszarakatom egy másikkal a 34es karbit... én eddig összesen a mocival 1500at
hanyadik km . nél jársz ?
annál is több ?
ahha 40 -40 felett nézz utánna :) rá is volt írva... nem csak nagyobb a henger űrtartalma az ablakok is sokkal nagyobbak és mások .
40?
Ez vidáman detonált, nem is kicsit, nem vetted észre, hogy kerreg mint az állat, rázza a gyűrűt,és nem megy?
Beállítás, és ki hőértékű gyeertya lehetett a bibi(esetleg a kettő együtt) mielőtt összerakod, meg kellene nézetni valami szagértővel, maradt e nicasil a henger élén, az ilyen detonálás hajlamos leverni, ha beraksz egy új dugót lehámlik, és tökönszúrod magad.
Hol volt?
Az én mérsékelten okos apukám megfordult a Szénatéren, a Corvin közben, végül a 13.-ik kerületi víztoronynál harcolt. Fényképről fogták el, mint oly sok mást. Utána halálsor 2 évig,majd enyhítés életfogytra, 63 ban szabadult .
Nah! Háát így néz ki! Remélem megúszom csak dugó, gyűrű cserével!
MI megy itt istenem? Sok marha, de elvagytok.
Az enyém esztergályos a pancsi gyárban :D de Jawa val járt XD
az én nagyanyám meg D kosaras volt
ha már a nagyapáknál járnunk enyém NB1 es kosaras volt
várjuk meg Ádámot lehet, h tudja überellni,,, valami olyasmi rémlik h hitler rokona...
najó... talán ezt nem kellett volna. Az "én nyertem" visszavonva... sorry
az enyémet 56-ban kivégezték... én nyertem.
nekem meg nagyanyám párt titkár volt