Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zoli igazad van. nemtudtam, hogy csak azokon van! akkor az én rs-embe az valami gányolt izé volt....
még jó hogy a camry fokozatmentes...:D (de kocsikon nincs is lánc)
na akkor erndelek is tőlled egy olyat:D új fejlemény a beállítással kapcsolatban :D kicsi a karbi(28) am. logikus nyélgázon 7e . kiszippantja a karbiból a cuccot szal hétfő 34+beállítás+kipudobpiszkálás+láncvizsgálás 1 másik szerelőnél:D lol faszkivan ezekkel a 2tkkel
ne monnyy ilyeneket,mert lesz, aki elkezdi nyomkodni a kiejlzőt, hogy megtalálja a lánclazaság jelzőt, ami köztudomásu, hogy csak bmw ken van!
:)
ugy h kigyullad a lánclazaság jelző! ha nincs akkor meg látod a láncon, hogy kii a kiirrááááááállyyyyy?
te biztos ilyen kurvaokos ember lehetsz
ha megnézed...
honnan tudja az ember h. feszíteni kell a láncon?
próbáltam és space nélkül is..így csak jobb
őőő
bocsi
www.motorvaros.hu
m, mert van közrte 1 space
www.motorvilag.hu
nem tudom megjeleníteni az oldalt:S
hi all
Tyt!
Nem kizárt hogy a vertexxel is szépen muzsikált volna megfelelő beállítással.

nem bizony. nekem bírta szépen. én találtam megfelelő embert aki illesztette és megfelelőt aki belőtte. www.motorvilag. hu
asszem itt a szerelő crossoznak ilyen blokkú mocikkal...
elég sanyarul....se jogsi még, se a papírok...de 500mérföldnél, mióta megvan (azóta se lett átátllítva a kijelző ) most értem el a 4 ezret...szval vmi nagyszervízt kell kérnem vkitől...nem akarom a Mille-hez vinni... ja és csörög a dugóm-gyűrűm szerintem tudsz vmi jó szerelőt? szervízt?
nekem most van benne 11ezer km...de nekem is be kellene állítani normálisan...miota a DID lánc van rajta azota ezt se kell annyit spanolni
Ti hol álltok kmbe? és a többi új RSes? Kíváncsi lennék ki nyeri a km versenyt.
gyönyörűen (KOP KOP). KÖzel járok a bűvös 16ezerhez (összesen az RSben), a wössnerben pedig 4500km van eddig. Ugyanúgy megy ,szépen forog 12ig, szépen jár, bár szerintem ehhez nagyobb köze van Aszalóséknak, mint a wössner dugónak. Nem kizárt hogy a vertexxel is szépen muzsikált volna megfelelő beállítással.
A lényeg hogy jó a gép, és végre nem kell 100kmként feszíteni a láncot :) 2500km alatt eddig 2x vagy 3x kellett veszíteni az O gyűrűs DIDet, a gyári reginát meg ennyi idő alatt 15x biztos feszítettem volna.
h muzsikál az új dugó?
inkább told fel a bélrendszered msnre
nem akkora hülyeség mint amekkorának hangzik. CSak bőrgatyán annyiból szerencsésebb hogy a térdvédőnél van, és ha teszemazt térdelés közben térddel segíted fel a vasat a kicsúszásból, nem jön rosszul ha a eloszlik a terhelés a védő által.
tied az alsó te kis zsidó
jah és azon nincs tépőzár
a farmerra veszel egy ellen tépőzárat és felvarrod nem?
shoxban van 3500ért /pár koptató, egész korrekt, és jól is bírja. Persze csak ha a tépőzár ellendarabja rajta van a ruhán.
nem kell a kifogás,azér nem raktad le mert nem tudod
addigra elküldtek mire be is kapcsoltam volna. :( meg lehet nem is lette vna jó vmi kartont majd raknom kell a kamera alá mert rázkódik