Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem van egy Grexem is (első sisakom) meg egy Nitro N311V . Hát a kettő között ég és föld a külömbség pedig a Nitro nem sokkal drágább mégis sztem 10X jobb. Természetesen mindegyiken fekete vagy tükrös plekó van
thx TZRrr,hapi lehet egy olyan kérésem h vegyél fel msnre?gozsodav@freemail.hu,lenne pár kérdésem az ügyintézés kapcsán,thx,ha nem azt is +értem:)
TZRrr kurva jó állapotban van a motorod mióta van nálad?
nemtom mi bajotok a grexxel, sztem teljesen korrekt bukó, sőt még árban is.
De azt ugyebár mindenki tudja, h mindenki azt dicséri ami neki van és a többit, főleg az alacsonyabb árkategóriást szidja, szal sztem túlzás az h a grex szar, nem mondom h 1. osztályú, de nekem az van és semmi bajom vele
A Lazer sisakok akcióssak a pinkmotorsnál! -50% árengedmény!
tudtok nekem ajánlani jó sisakot?aminek az ára is tűrhető,is ott van a topon,lehet kapok a motorhoz egy AVG-t(nem lenne rossz)de ha nem,akkoris mindenképp uja veszek mert nekem is egy grexem van,az a robogora simsonra elég,de sztem sem nagy szám sisak
Tyt a cbr 125 topikon irtad hogy szar a grex én nem tom nekem laser van jól néz ki mert replika de a hangszigetelése elég gyenge azaz a szél úgy besüvit hogy csak na de 2 év alatt semmi baja nem lett pedig kapott eleget.
Itt egy kép róla ha tudsz(tudtok) ti is rakjátok fel köszi
Hali
na látom szép sok üzit kaptam hogy minek nézem le stb ő azzal kezdte hogy hülyegerek vagyok mikor én azt sem tudtam ki vagy mi....
nem én kezdtem de látom senki enm olvasott vissza
Igaz faterék veszik a motort de a kezdőbe van az előző motorombol 350000 amit ugyan nem ők vettek hanem csak piszkos nagy szerencsém volt ők kipótolják és ezért dolgoztam egész nyáron motor nélkül voltam 3 hónapig..
Azon kivül itthol van egy komar ami 45 éves ez zündapp (nem tom hogy kell leirni) meg dneper is ami mind 40 felett van:D én nem nézem le a régi motorokat mert nekem is volt romett stb.
JA és hogy belémkötnek mert új motort veszem megszoktam.
Mikopr robogom volt akkor a simsonosok mind lepörögtek stb rotyogónak hívták pedig ott sem szidtam a ssimsont... Akármid van az irigyek ugy is belédkötnek.
Az első amit kaptam az új rs-re hogy ugy sem fog menni 130 többet meg hogy Mennyit bukok rajta pedig tesómnak fog lemaradni szóval nem lesz eladva 4-5 évig...
köszi
ne a kocsijára a palira...
Kromofágot neki az úgy szét bassza fényezést hogy szophat vele egy darabig. Itt szoboszlón az egyik rendőr megkapta a kocsijára
Pesten megkeresel egy autót?
Ne viccelj
Az autósok nagyrésze ilyen sajnos
Jah még vissza ehez a rendőr baszogat e ha... témához. Ma láttam debrecenben egy gyereket R1-es Yamahával póló rövidnadrág strandpapucs (jó bukó az volt rajta),és rendszám nélkül kente haverom ismeri a gyereket és mondja hogy már így csinálja egy ideje.Úgyhogy vagy mázlista és nem baszogatta a rendőr vagy még nem állt meg ellenőrzésre
ez a kurva fasszopó autós... beszarás... ha én a motoros helyébe lettem volna felirtam volna a rendszámát, és egy - két hónap elteltével megkerestem volna a kocsit és tuti bézbóllütővel szarrá vertem volna!!! mocskos állat!!!
jah amugy a rendőr azt nézi hogy van e rendszám a motoron meghogy a motor forgalmija jó ha már látja hogy 125-ös és A1 jogsid van akkor nem baszogat bár rendőre vállogatja
mert van riska meg mito aminek a forgalmijában 11kávé van, amúgy ha több van akkorse szolnak.
nekem úgyan nem volt
mert a forgalmiba 11kw van ha átiratod
RS 125öd volt és nem mentél vele??? hát azt h csináltad??
ok
amúgy holnap jönnek a műhelyben kpm-esek majd őket megkérdem.
AMúgy akkor mért használtok mitot meg rs-t mikor az 125ccm de több mint 15ló.
Tuning, attól, hogy több helyen kérdezed meg, nemlesz többfajta válasz! A1 az 125ccm 15ló. De ennyi idő alatt mire választ kaptál rá már rég megtalálhattad volna. tudod, google a barátod. :)
Lenne egy olan kérdésem hogy:

A1-es jogsit kw-atra bagy köbcentire határozzák meg?
És ha kw-ra hány Kw-ig érvényes az a1?
Meg egy kawasaki 250est ha vissza fojtok az a1 kwat ja asszem 11kw akkor vezethetem a 250est és a jogsiban pedig 11kw szerel ne. Akkor a rendőr mit tud csinálni?
Mert ha azt veszem egy rs125 22kwat és a1el szaladgálnak vele.


na erre várom a válaszokat
köszi
itt a törlesztési lista
Tyt tőled kérdeznék ha lehet:),azt szeretném kérdezni h mennyit fizettél bele,és h mennyit fizetsz havi szinte és h hány évig,választ előre is thx
Rs 125-ösöm volt és remélem megint az lesz,egy hónapja adtam el,jó kis masinák azok:)nagyon tetszenek az jak,bár még sajna nem mentem velük,kíváncsi lennék ,mit tudnak,butítás van??vagy vmi a mi fogja?mindnet kiszednek járatás után ??