Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát az enyém sem épp uj állapotban van. de legalább ha 2 napot kibírt volna haveromnál tettem le a cuccaimat bukta után és 1 hét múlva mentem mert nem bírtam ki, kiváncsi voltam mennyire gáz a plexi mert amikor leraktam tiszta fú meg föld volt... lemostam és megkönnybeültem, de azért 1-2 helyen látszik....
Az én tükrös plekóm elég trágya állapotban van már 2. nap mikor megvolt egy nö rábaszta az üvegajtót egy Jet kuton azthittem megb@szom ott helyben.. Meg egyszer elrepültem benne unokaöcsém krosszgépéről a Piliscsévi krosszpályán. Épp bemelegítettem neki a gépet Csak a motor gyorsabb volt mint ahogy én követni tudtam...

Erről a gépről beszélek.. Elég kemény 60 pacival.... Aszfalton 90 körül jött melletem keréken
aha... a honlapjukon van webáruház. ezüstöt akartam csak az pont elfogyogtt pedig jobban menne a ruhához meg a motorhoz, de ez van
Nah lényeg az hogy csendes a bukó szerintem .Bence te plexit hol vettél rá???A Shoxban????
ahogy olvasgatom nekem van a legaszarabb bukóm,.... 200felett lötyög a fejejemn stb..szal szar...tehát amit régóta tervezek,hogy lecserélem,az az idő talán már egyre hamarabb itt lesz legaláb is bízom benne
én is tervezem hogy veszek egy újat nincs vele semmi gond mert 200-nál menet zaj

?????
Nekem is AGV GP-1 van és nagyon szeretem de én is tervezem hogy veszek egy újat nincs vele semmi gond mert 200-nál menet zaj (RGV-n teljes szélcsendben mentem 200-al).Csak hát nekem is az utas téma meg hát mikor megláttam aZ AGV K-serie Rossi Icon bukót akkor elhatároztam hogy nekem kell egy olyan
speak hungary????
Szia
�ÅÐghk�!Ä�Å rd~·Ð-ek¿½³jhgkdnÄ�$£$£Å k az rs utÄ;
telefonról ne írjatok a fórumba
hell��!�ŠrdeklĹ�dn�Šk az rs ut��n hogy megvan e m�Šg?????????
belső ellenőr vagyok egy naaaagy banknaka központjában. javítom a banki folyamatokat meg felülvizsgálunk döntéseket (pl hitelkiheyezések stb...), meg kritizálok, meg vidékre utazgatunk ott is kritizálni... szeretem. 2007. juli 31 ig itt leszek...
ja ok azthittem otthonrol írsz! és mit dolgozol??
dolgozom és szigorú szabályok vannak itt msn-ezni nem lehet meg ugy általában semmit ami szórakoztató lehetne a neten:) ma csak késő este tudok visszaigazolni mert megyek munka után mociért, aztán meg focizni este....
mért szented az új bowden a 13ezres az erösebb??? ezért van neked sokba a motor mert mindig a legdrágább módszert választod felvettelek msnre de még nem jeleztél vissza vagy ha vmit nem jól csináltam akkor felvennél??!!!
hát nem tudom én ezektől félek....
az olajpumpához asszem a bicikli váltóbowden az jó az meg 200ft nem 13000 csak egy forrasztó kell hozzá! haver mx ébe is elszakadt azt úgy csináltuk meg azóta is fasza!
De kaptam, csak amikor elburkoltam az darabokra tört a hátizsákomban. még szerencse h feltettem az ujat, mert ha az törik össze én nem is tudom mit csinálok....

egyékbént kész a moci tök jó csak a power bowden volt szar mehetek is érte ma:) már csak az olajpumpa bowdent kéne lecserélnem, de csak gázbowdennel együtt lehet venni. 13 ropi. halleluja... mondjuk talán még kihuzza ezt a szezont...
gyárilag nem kaptál hozzá átlátszót?? elvileg kellett volna...
én átlátszóval vettem az MDS-t, meg külön mellé az irrídium plekót.. este símán kicserélem....
a legjobb plexicserélési időm 9sec
Nekem AGV GP-1es sisakom van. a képeken még nem, de most már arany iridium plekóval, az is 14 ropi volt. Ráadásul miuátn megvettem 3/4 óra mulva amikor taknyoltam olyan pofást nyomtam, elöl a szellőzőn jött be a por meg minden de a plexi megúszta szinte minden nélkül, és a plexitartó törött csak szét.... amit korrekten 3E ft-ért ki is cseréltek.
egyébként szeretem ezt a bukót mert nem olyan nehéz, nem süvít benne a szél, csak néha bepárásodik, dehát ez van, ki kell nyitni olyankor a szellőzőket.
na itt vannak képek:)
de most tervezem egy második sisakt megvételét, mert ha utasom van nem kell kölcsönkérni, meg este a saját bukómban nem látok semmit. városban még csak csak, de ha nincs kivilágítás akkor kb tényleg 0, tök sötét a plekó. de ha süt a nap isteni szine van....
"jobb parasztlengőt" hát mindjárt be$z@rok
KawasakiZX10R!

milyen hitel? 1be kifizettük...


a GREX témához nemtom már ki írta hogy mindenki a sajátják dícséri, ami meg olcsóbb azt szidja.. Hidd el jogosan szidom, évekig használtam GREX G06 Racingot... mostis megvan, Nórimnak védi most a kis buksiját :)
Szivacsok szétpuhulva, egy a gyárinál vastagabb szivacsot raktam be a gyári mellé és most egész jó. A szíj körüli bőr szanaszét menve, anyag foszlik, stb stb. Hangos mint az állat...
Nekem most MDS pro vent van, 40 ruppó a shoxnál, és sztem csúcskateg. ennyi pénzért meg főleg!

ja a képen nem láccik jól, de Irrídium kék plekó van a sitykón, imádom :D bár a plekó maga 15 ruppó csak

Rsata,ezt tőlem kérdezeted?
deghogyis,mentem vele,használtam is,csak időköözben eladtam,amit nagyon bánok,mert már 3hónapja nincs mocim...:(
ez már így nem jó..:(
lassan kéne,remélem lesz
amúgy rendszám és jogsi nélkül megyek,a yardok nem parádéznak...elvégre smkp..vagy nem??:D
Nekem is Grex krosszbukom volt, de idén vettem egy ujjat... Aminek AGV a márkája
egy kicsit jobb mint a grex, de egy cseppet drágább is.
Kb. 2 éve!