Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az én nagypapám több évet volt fogságban, 3 lábujját le is kellett vágni....
hát ezt most Őszintén sajnálom! de tényleg! nyugi csak az írigység beszél belőlem!
nagyon nehéz iwiwről tájékozódni, mint ah azt is h nagyapámnak bajusza van kiszúrni... igazi kommunista, főleg miután a családi házát meg a szállodájukat is ugy kobozták el mint a szél...
hát nem vér :) csak szívjuk egymás vérét mert unatkozunk...
hát lehet ...ez még járatósan volt tehát csöpögött a kipuból az olaj(160polini ami 40ló szal keményebb mint 28 ló meg 2 személlyel (50kgos csaj kb meg 40 fok körülbelül +nagy gáz...de hát na akkor sem kéne megolvadnia ...nem tudjátok mit ajánlanak a 155ös polinihez? mert én néztem de semmit nem találtam lehet vmi irrídiumosat kéne kb 4e vagy vmi magasabb b14 ...stbi
ha Édesapád, vagy nagypapád bajszos, akkor tuti kommunista vagy ne is tagadd:)
lemerem fogadni, hogy úszómedencétek is van még..
mi folyik itt?:S:S:S:S
nem vagyok sem mszp-s sem szdsz-es meg semmilyen baloldali liberális szar...
neharagudj, de mikor meírtam LY-nla a burzsujt te kijavítottat J-re.
ezért most én beíron h idejárók...
tehát miattam halt ki a fórum jó része... azért mert cigány vagyok?
jah visszatérve amit linkeltem kulát nem én szartam és nemis én fényképeztem....
amugy MSZP-s vagy mi?
annyi humorérzéket adtak hozzá mint amennyi kultúráltsága van az ide járok 90%ának (mivel ide már szinte senki értelmes nem ír) , élen veled...
ezzel részemről le is zártam...
havonta egyszer muszáj beírnom mert felbassza az agyam ez a szenny itt, ami régebben egy normális hely volt.
most erre mit mondjak? nemfogom magam futtatni... sajna nincs diplomám. lehet gyünni akármikor csak szóljjatok, h én melózok akkor... amugy elég olcsó hely.. cordon bleu 890 pl...
Nem kell minket meghivni csak jol csináld nekunk a kaját
hát majd 1x meghívhatok 1 pár arcot. megmondom frankón most anyagilag a béka segge alatt vagyok(meg idegileg is9 mert az összes lólé belement a kocsiba és még nem állt össze.
Joci mikor hivsz már meg egy forumkajálásra? Nagy arcnak tűnsz én bírlak teso
kedves bennce
látom már elég rég oltogatni próbálsz. ez mire jó neked?
gondolod,hogy én akinek 24 évesen saját lakása meg autója (egyiket sem magamnak köszönhetem)van az komolyan gondolja azt, hogy leburzsujoz valakit? látom nemnagyon veszed a lapot amikor írigy vagyok másra...
talán a sok diplomádhoz nem adtak humorérzéket? nemkéne elszállni magadtól sztem ennyire...
akkor szégyeld magad h van rá pénzed! majd ha fent van a kezed meg a szarodat fényképezed akkor lehetsz te is nem "burzsuly" faszagyerek!
brnoba menni hatalmas burzsuJság amikor szarért hugyért lehet jegyet kapni, a szállás is olcsó meg a lejutás is... hatalmas burzsujság...
azé ahogy látom van egy kettő...
hát ide nemsok burzsuly jár... sztem senki...
Én megyek GP-re
Nekem is b10eg van és azért ez nem gyári. Látszik jó a szerelőd megadhatnád a számát a kutyámat hátha rábiznám ha elutazok.
Ki jön hétévégén Gp-re, aki ott lesz jelentkezzen!