Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tudo, csak így akartam jelezni neki h merrefelé keresgélje a hibát szvsz...
épp azért írtam mert nem a gyertya a ludas.
de ha az ő gépe szar keverékkel megy akkor akármilyen gyertya sem birja valszínű ott van a gáz nála...
érdekes, nekünk semmi baja a br10eg-nek egyik rsben se, pedig sok megfordul nálam.
látom tanulsz
amugy a volvo témára visszatérve ugynézki hogy csar a chipp amit írtak. padlógáznál is lambda 1 em van...
kevés ez a b10eg az rsbe...nemcsoda hogy beleolvad ilyen melegbe nekem is megfolyt egy de még műköött meg semmi baja nem lett suzerencsére a gépnek (b10egt tuninmgrobogóba tesznek)fos a b10 eg eresbe akárki is találta ki hogy az kell
Fent
mb kezed hol van?
Sok uj arc van :D köztük énis sokan vesznek Rs et nagyon hejes :)
ennyi új arcot beszdki.... énis voltam új:) boltba tudod őket megvenni. mondjuk a fórum nagy része wizzairrel kimegy olaszba és ott veszi! úgy olcsóbb és tuti made in italy...
Tuninng! Hogy hogy? És mért nem álltál meg? Beszélhettünk volna egy pát szót!

Jah! Nem eltört a gyertyám hanem elolvadt, és beleégett a dugómba! Most azon imádkozok h csak a dugómnak legyen baja és mondjuk a hengernek ne! De ahhoz szét kell szedetnem! Majd dobok fel képet! Naggyon kemény! Tud vki vmi olcsó helyet ahol mondjuk ezeket az alkatrészeket be lehet szerezni? Köszi!
Mitot kérdezd,nem akarok hülyeséget mondani
de:)
Dna valamikor nincs kedved gurulni egyet?
Mennyi körül van 1ilyen
nem,nem gyári. Ha kell plexi akkor mito7gang től érdeklődj.
DnaForce neked ugye nem gyári plexid van az Rs
Milyen van rajt és hol lehet olyat venni
Nincs róla képem..... a motor pedig nincs itthon de ha neked van képed küldj!
Nem dobsz fel róla képet
eléggé van...(nagyon)
Én, megyek.
Ha az idomok nincsenek anyira összetörve, müanyaghegesztőssel meglehet csináltatni..
ja, elfelejtettem: MSN: fububouy@hotmail.com
Sziasztok!
apró közlekedési hibámból összetörtem az Rs 125 ömnek a burkolatát aki tudna nekem tanácsolni egy 2006-os évjáratú faridomot, hasidomot, ill az oldalsó nagy rész is jó lenne ha tudna valaki lehetőség szerint fehér kellene! de aki hűtőt tud sérülésmenteset! az is jelezzen: e-mail címem: fububouy@freemail.hu
előre is köszi! Dávid
De én hiába nézegetem az elektronikával együtt mert az meg több mint valószínű meghalt!