Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi az hogy már megint ? :D multkor sucsamotán voltam
már megint?
Kinéztem pályanapra
Jó a géped Fucky ;) szépen pörög. Amugy mi történt ? Esés volt a végén ?
Komoly
Az enyémnek is szar hangja volt, de ennek aztán...
neki is sokba kerül a ajavítás tuti!
http://www.youtube.com/watch?v...
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy lenne e vkinek KM SPIRÁLJ mert az enyém elszakadt és szeretnék másikat. Ha lenne vkinek legyen szíves írjon! Köszi előre is!
Hány körül van most a nyilt nap a ringen ? Mert nyitva van az ablakom és nem hallok semmit sem
Kimentem volna megnézni az Rs eket .
ANIMAL PUMP a tuti
oké, szólok majd ha netán kellene...
van gyári is ha az kell...
meg van a sötét ami jó pályaidomra meg a gyárira is...
És csak sötétet tudsz, vagy van másfajta is
csak a 99-2005re van sötét szinben, én olyannal versenyzek...
10ropi/db
Külön a plexik milyen árba vannak
Új (2006- )és Régi( 99-2005) RS hez PÁLYAIDOM ELADÓ!
Tankburkolattal, sárvédővel, plexivel...
természetesen az ár változik a extrák függvényében!

Pirelli Dragon Supercorsa, Dunlop D209GP, Dunlop D208, Dunlop Alpha gumi párban eladó!

érdeklődni MSN vagy 20/5140810
POSTÁN IS MEGOLDHATÓ!
volumasst kell venni
Hétvégén indultam R szériás kupába is meg 125 be is
125 versenyre kurvára elfáradtam mert volt 2 időmérő meg egy R széria verseny aztán hulla lettem

de az R6 az iszonyat meleg most ültem elöször rajta, meg most voltam elöször vele pályán 40perc után 2:20at mentem a Hringn, aztán időmérőn 14,5 et bevállaltam aztán versenyen 13,7 volt a legjobb...
15. helyen mentem volt kb 10mp elönyöm azt elbasztam 2féktávot 3kanyaron belül ki a bukótérbe aztán beértek és el is mentek mert nemnagyon akartam rizikóba belemenni (egyenlőre ).

125nél meg beragadtam a rajtnál, elöttem bohóckodtak feltartottak nem tudtam menni a tempóm, nem voltam elég erőszakos de Alpok-Adrián szétbaszok mindenkit
időmérőn mentem 2:20:4et legjobbam idáig 21:6volt szal repkedtem az örömtől...versenyre sajna hulla lettem, meg a motor is befulladt egyszer...szal majd legközelebb!


Amúgy érdemes lenne jönnötök 25be versenyezni és csak egy példát hoznék fel hogy egy srác idén kezdte és a versenyen 27et ment! jelzem 2versennyel ezelött 40et szakított körönként!
Rossz smile nem azt írja amit én akarok
Nah mindegy az enyém most sehogy sem megy
hát igen, 164et ment alattam a digit óra szerint.
Asszonypajtással mögöttem 155kmh, pedig az már (100+ én, 50Asszony+cuccok) legalább 160kilós terhelés. Bírja a súlyt az RS az tuti.
Teljesen gyári!
Szerintem azért enyire érzékeny a súlyra mert olyan lánckerék van benne gondolom előre nagyot tettek bele, hogy végre jó legyen viszont kisebb az ereje De ez csak az én meglátásom
Ottvan Tyt nemkis srác az egyszer biztos! Alatta is megy 165 körül a gép! Szval...
Meg csak ugy kiváncsiságból kérdeztem!
Oks én sem !
Csak azért nem olyan jó ,hogy ennyire érzékeny a súlyra!
Hát én nem az alapján választottam motort, hogy menyivel megy, de mindekinek más az érték