Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy gyári nyitott változatu RS mennyit megy végre kb
És még 1 kérdés NSR-t vagy RS-t vegyek .
itt a cunca menetre készen áll... ma 11kor kezdek:)
na neee. ott ne igyatok! amugy melozom.
e kösz a meghívást.. jah meg motorom sincs...
eldugjuk a sört!

Megyünk hondanapra
mit csináltok?
JOci! Reggel fél 8 kor talizunk a töbiekkel Hősök terén. Ha gondolod gyere!
Kiakartam ebbol maradni, de tuningnak igaza van szvsz
nem én, nem jelentem meg a a találkozó pontoknál ... de mind1
ha valaki valamit el akar adni az akkor nem megy el Egerbe meg hasonlók ... ha nem akkor az a motor csili-villi és oda van készítve az adásvételi
ott van akitől vettem a motort az arrowot megbeszéltük a találkozót ott voltunk anyagiakat elintéztük és kész.
Kemény vagy Tuning Pöcs
rájöhettél vna magadtól is h miért halogatta..
ha nem tudod olvass kicsit vissza
persze és mikor mennél a motort megvenni te is kapsz 3 idő pontot és 3 árat a motorra .... aztán mikor ott vagy a helyszínen "bocs most Egerben vagyok majd még hívj ..." én ebből már megjöttem .... a motor jó, de ha eladó LENNE nem nyár óta árulná ...
csáó arrow rendszer eladó!30 000ft érdeklődni:tapy0904@freemail.hu
(lopott motor)
Eladó az rs-em 93"-as topp állapotban, csak pályamotornak, mert kiva űtve az alvázszám. Ára 310 ezer Huf . MInden megvan rajta csinálva.
hülyeséget beszélsz. A gari amúgysem ér fabatkát sem... :)
veszel egy powerszettet meg egy nyitott rezót és kész.
szia!
enyém szeptember körül eladó lesz, 2000res ,fém fékcsövek, nyitott állapotban 365, rendszámmal névre írva 450be megáll
erre mondhatnám hogy ha ilyne hátterem lenne, akkor vettem volna 4-500-ér egy fasza nyitott pár éves vasat, úgyis egy-két év múlva nagyobb lesz.. most izzadhatsz ezzel, de ha basztatod uyge ugrik a gari, meg plusz pénz, aztán egyrészt lesz egy gari nélküli kevésbé megbízható motorod a baszkurálás után, ami ráadásul már majdnem annyiba kerül mint amennyiér egy busát lehet kapni. számomra nem lenne kérdés inkább mire költöttem volna ezt a sokak számára elérhetetlen összeget.
hellósztok!

2008 Júniusában vásároltam a 125-s RS emet. Baromi jól néz ki a motor. Csak nem nagyon megy. Barátaim szerint ennek 160-170 között kellene mennie, de ez 120-t megy ha jó kedve van. Általában 100-110-t megy.
Elvittük egy ismerős szerelőhöz, aki szerint ez egy lefojtott 15Le változat. Hová érdemes elvinni? Hol lehet hozzá beszerezni az átalakításhoz szükséges alkatrészt? mit lehet vele kezdeni?

(keresnék egy jó aprilia tuning műhelyt)

a segítségeteket előre is köszönöm.
Nekem max 7-7,5 de az tulzás, h 8fölé megy egy gyári, 28as karbival, amikor 34esel esznek 9körül
Szia!
Ott van VérRS gépe!
510-ért árulja!
Két lappal vissza megtudsz róla pár infót!
Sziasztok!
Nem tud valaki 450 körül valami fain kis RS-t?
hi. aki már volt honda pályanapon az segítsen nekem légyszives
nekem volt h a 8 at bekapta .....de 4, 2 alá soha nem siekrült letornáznom... pedig kint mentem vele országúton 70-80 as tempóba mert kiváncsi votlam h mi a legalja.. modnjuk az országút csak avgy 60 km volt...
Ahha....hihető!