Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ebbe max az egész blokkod lehet....
Ha össze van rakosgatva szépen akkor lehet még az én hengerem van benne szal óvatosan mert bejáratós lenne:D rem aki elcsórta óvatosan járatja be!
A fuel nevű lámpa az ha kifogyóba van a benzined. Ha eléri az 5 literes szintet akkor égnie kéne a kis lámpának. Nézd meg hogy a csapról nincs-e leszakadva a kis vezeték. És tartalék állás nincs a benzincsapon.
A hátulja tényleg elég szarul áll, a rugóstag tetején van egy anya amit 27es villáskulcsal tudsz tekerni. (lefele)
De rosszabb esetben másik teló van benne. Power szelep a hengerbe, azaz a kipufogónyílásba belógó nyelv ami a keresztmetszetet növeli, csökkenti. Ha nyitva van gyorsabban áramlik a kipufogógáz, ezáltal egyértelműen jobban megy. Ez a motor 92es vagy 93as évjárat, és elég valószínű hogy törve volt, elöl AF1 felni van benne AF1 tárcsával....


Mennyi pénzt adtál ki ezért?
Sziasztok!
most vasaroltam 1 RS 125 ost, lenne par kerdesem mi hogy megy rajta, help pls:
Eloszor azt hogy a muszerfalon van 1 fuel nevu iras, amit gondolom akkor kene hogy kigyuladjon, mikor elfogy a benzin igaz? csakmert en mentem utra, aztan nem jelzett, es nagyot neztem hogy elfogyott... A masik meg hogy van tartalek tartaly? mert amikor vettem aszontak hogy van, ere mikor lealt a motrom, probaltam atrakni tartalekra, de ugyse gyuladt be...
Itt van 1 kep am otromrol 95 os kiadas jo alapotban, de meg az a gond, a hatuja olyan mint ha rajta lenne a kereken, igazabol 1 unyi hely van, a tobbi RS en meg van jo sok, mi lehet a gond? a rugot kell alitani, vagy?
Akkor meg az lenne a kerdesem mondtak van rajta power szelep, en nemtom miaz, vki elmondana hogy nez ki a motron vagy valami hogy megtudjam nezni telleg rajta van e? mondjuk lehet rajta van mert mikor hajtom 6000 rig huz, 6 folott bebolodul es megy mint a raketa, ez ez?
Meg tudnatok adni segitseget, a muszerfalon tudjatok ahol rja hogy fuel, natural, hogy ezek mik?

Hat eleg sok kerdesem volt , leirtam, varom a valaszotokat elore is THX
Ata felvettelek msn re majd jelezz vissza vagy ha nem jo . Akkor vegyél fel te egem légyszives . Lenne 1-2 kérdésem .
egész nap netezek, minden hirdetést sorba tudok..... folyamatosan nézem... szerencséje van uncsidnak! remélem nekem is az lesz hatalmas!
Figyeld majd a hasznaltmotor hirdetéseket, lehet h pályamotornak akarják eladni majd , v myvip-et meg az iwiw-et, mert én unokatesomnak myvip-en találtam meg az ellopott motorját ki volt rakva 1gyereknek a képkén és felismert és visszakapta......
látták kb 4 en h kész lett, ment fasza volt.... volt nállam 3 órát... vagy annyit se szar eső miért kezdtél el esni? :S:S:S ez van... sztem nem naon lesz már meg az se....
most kaptad vissza a motort és máris ellopták
rohadjon meg aki ellopta
pedig azt hittem h berekbe nem lopnak
na neeee
flex:)
Tyt megmondta a frankót meg a többiektől is kösz:)
am meg minek mondjam az nsr-e h jó mikor nem?
meg te tizenévesen mikor szedsz össze annyi pénzt h meg tudj venni 1 motort...
nem tudom mit kell itt játszani a nagyfiút..
És a hüvelyes hengerhez mekkora dugót kapsz max? Mert abba is tud ám csinálni 0,5 mm mély karmolást... hiába fúrod ha nincs dugó, az öntött dugók meg felejtősek.
másik segédvázzal gondolom
akkor neki hogyhogy mégis fenntvan?
a hátsó idom biztos hogy nem megy fel
Sőtt, igazábol elvárom
Klubba?
Misem természetesebb
Ha a fórumra gondolsz.... Még matrinckád is lehet;)
Ám a klubba mi rs-esek is megvagyunk hívva?
ahham De már szédültem már azthittem elokádom magam
Eddig ezt számoltad?
248 kört mentem kb kakucsringen. De jól esett
am. pont ezért kérdeztem,nézegettem a képeid és akkor láttam az évjáratot meg az idomzatot... így már tiszta :) kössz a pontosítást :D
Figyeltem a srácot, mentem mögötte egy fél kört. Nemtudta eldonteni, hogy speed-es,vagy moto-s stílusba nyomja-e. De megfigyeltem, ez tipikus dukis szokás. Feltartja a másikat, mert azthiszi a 6millás géphez tudást is kap rögtön
Persze mindig borkáznak
Megprobálta a nagyokat utánozni és satu hátsofék ahogy a supermotosok szokták keresztbe rakni. De ahogy láttam nem nagyon sikerült neki, de azért az esésre én adtam neki egy 3-ast