Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

milyen baja lett az Rs ednek? milyen színű volt? csak a burkolat sérült?
vagy úgy de akkor nem tudod hogy jó e az elektronik nekem úgy csinálták hogy visszatették a sima fix powernyelvet de a power (a normális be volt küötve és így látszódik faszán)
Brno ba a gp re megy valaki?
Ki kell cserélnem a szimeringet a vízpumpánál. Tudna valaki on line segítséget adni ?
Csinált már ijet innen valaki ?
Hy mindenkinek!
A nem rég szerzet Rsemet összetörte 1 fasz úgy hogy a parkolóban állt
Ha valaki tudna nekem segíteni alkatrészben az jó lenne!
Ha lehet akkor 2006 ost keresek mert az enyém is az!
Remélem tudtok segiteni
Rx-t nem adod el ? egyik ismerős rendszámost keres
rsata légyszi felvennél msnre?RSekkel kapcsolatban szeretnék kérdezni
MSN:robee@hellobello.hu
kenyer@t-online.hu
NEM PUBLIKUS!
Msn-ed van ? Hozzájárulnék pár dologgal a honlapra
Képeket videokat majd dobtok fel?
Elég sokan laknak azért itt a Pest megye térségben . Kéne valamejik nap gurulni 1 et
Daawyd láttam már Isaszegen a mocidat
visszaigazoltalak, majd este szerintem leszek.


Zsolti ha leszel keress meg msnen pls.
És amint látom írni sem tudok! Egyre jobb!
Csááó! H tud a gyujtógyertya pöcke letörni? ezt mondja meg nekem vki! És mért van az h nekem ezzel motorral rohadtul nincs szerencsém!? Először a főtngelycsapágy most a az kis pöcök vszeg beesett a hengerhez! A dugóm végső méretes a hengerem nikaszilos szal cumi az egész! Felfuartni sem tudom! Ezt a szopást!
Ata ! MSN
hát látod, beszélhet az ember... felesleges
Biztos jó úgy mert ha jól tudom 12 V-ot csak egy pár másodpercig kap utánna csak 5-öt....
Egyszerűen 12 v egyenáramot kapcsolsz rá.
HI!
Valaki megtudná mondani h a power mágnesbehúzóját h tudnám megnézi h jól működik-e? (ha már le van véve a motorról)
Fuck! Ata leírt neked mindent miert kerdezed meg megegyszer?
capa2@yunord.net vegyetek fel msn re :D
ja de a powe szelep nalam mukodik nem?, ha mondom 6000 folott huz mint az allat? akkor azt jelenti mukodik nem? mert 6000 alatt is megy, de nem anyira mint afolott...
Hali!
Nekem is ilyen motorom van vegyél fel msn-re és amiben tudok segítek!
sz.schliemann@freemail.hu
270 000 Ft adtam erte, 94 es evjarat van a papirokbam, valoban volt mar utkozve vele, az elso vella behajult a plasztika ala, mivel nekimentek vele az elotte levonek... A motrot nemtom most megnezni a benzin nyiton a drotot meg stb, mivel kulfoldre hoztam be, es vamparkban van meg... Am a csapmegnyiton csak on/off felirat volt, akkor lehet ezen nincs tartalek ugye? Jah a hatuja eleg ramatyul al, emeljem meg a rugot vagy micsinajjak vele?