Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Joe-z hogy is volt ez mitos szzori???
hát erre én is csak utólag jöttem rá
Jó az igaz h nem kell lenézni.....

Velem is előfordult h a kiscsávó játszotta magát a Mitojával de ő nem járt jól mert kapott a sisakkal egy jobb parasztlengőt
230 Az jo ár gondolom még közel 150ezret bele is lehet pumpálni első körben!!! Miért vetted meg ha tudtad h szét van csavarva a gép??? Mondjuk erre én is utólag jöttem rá az Sp-nél.....
na hát igen, van benne valami. nem szabad lenézni a régi RSeseket... én egy 14 éves Futurával húztam a gázt, sokáig, és ha nem kell eladnom bizonyos okok miatt, akkor nem vettem volna új RSt és még mindíg azt nyűsztetném!!

bár azért ha már megvan az új RS, hát szeretem :)

peace gyerekek.
230-de nem sürgös(elálldogál itt a garázsban..)sajna nincs jó börben szét pályázták..pedig ritkaság kárvolt igy szétcseszni
nem azzal van itt a gond h aláteszik hanem azzal h lenézi azt akinek régi RS-e van pl ott van a csombeknek szánt üzenete: "Ha régi rsem lesz 19 évesen akkor leszek kemény igaz." na ez itt a gond
Még mindig árulod a tzr-t???Látom ha ilyen tempóban halad az árusítás még jövöre is meglesz.... Mennyi kérsz érte?
rsata: Nincs teljesen igazad!!! Ha megtehetik miért ne tegyenek alá új motort?? Mi ezzel a gond? Irigykedsz vagy mi? A srác mire megszokja a motorját addigra te már kategóriát akarsz majd váltani!!! De gondolj bele ha nem lennének a hülyék h megvegyék a zsír új autót/motort akkor te mit vennél használtan???
Haggyátok már a kiscsávót. Örüljön magának h kap új gépet, engem hidegen hagy..
Tyt!
pőpec a géped ,enyém is ien lesz,bárcsak +lenne már
Hapi!
Járatós? mikor volt az már járatós??
már 3000 kilcsi benne van! mit mondjak? istenkirály a gép, imádom.
és szerintem sokkal komolyabban néz ki feketében, de hát ki nek a pap kinek nem. :D
hát igazad van én se tök magamtól veszem mert keleltt szülőknek is beletenni,és nem ajándékpénz,meloztam,de amugy meg mind1 engem nem érdekel ki h veszi aza lényeg h ne legyen nagy arca,hanem motorozzon normálisan
azért egy 16 17 éves gyerek nem fog tudni saját pénzből motort venni akárki akármit mond... Főleg tanulás mellett majdnem hogy lehetetlen ha meg azt mondja ajándékpénzekből azért se Ő dolgozott meg.........
nem fognak szolni érte a rendőrök mert 125ccm es szerintem eddig senkinek nem szóltak tudtommal
ez így nem teljesen igaz amit beszéltek,mert általába ugy szokott lenni hogy aki fiatalon uj motort vesz azt nézik le,én előre látom a rosszalló megjegyzéseket amikor elhozom a motort,és engem is egyből beskatulyáznak az anyuci apuci megvette típusba,mikor ez nem igaz,mert csak 1 keveset belepótoltak a kezdőbe mert a nyári munka lóvém+az eddigi nem futotta ki,de tudom h majd egész karcag azon fog rágódni h nekem megvették a motort kivéve aki nem ismer de nem érdekel,na ezt leakartam írni
Megint én kapok este pedig nem én kezdtem ja és én nem nézek le senkit mert nem új motorja van
rsata pontosan igazad van...
na itt árultad el magad h te olyan típus vagy h " nem veszünk használtat mert az más elnyűtt szutyka" jaj apuka meg anyuka segged alá tolja a zsír új 1.3millás gépet oszt te vagy a jani
thanx.

ja nem nyit a power. mondjuk ma azzal jöttem, aztán meló után beadom és holnap vagy holnap után már hozhatom is, nem para...
Ha 19 évesen egy régi rs-m lesz akkor leszek kemény igaz.
boldog születésnapot
most mi baja is van? power??
mondjuk ma vana szülinapom, ugyh jobb is ez így:)
ja... dellorto
jót fórumozok, látszik miyen feszített ma a tempó a bankban
bencce neked 34es karbid van????