Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ami kimaradt kawa kr250...viszont az igazi a 3hengeres 750 2t-k...de azok megfizethettetlenek
és ebböl a yz490 a legolcsob( 300eFT )amit még használnák is(egy kis dagonyázás),többit max havi 1 alkalom "pianoban"1 karikát szigoruan csak veröfényes napsütésben
alacsonyon(nem mindig) is meg magasan is.
Ha alacsony fordulaton húzol nyélgázt??? vagy ha folyamatosan azzal mennél???
Nem egy értéktelen utolsó gyűjtemény lenne.......
jah,ha nyelezem akkor fullad ha kicsit visszaveszem akkor jó.
Nekem elég lenne egy Aprilia RS250 egy Bimota V-due 500 és persze a mostani RS125-m
Hát figyelj a gyári beállítást szerintem ha mást nem cserélsz rajta felesleges basztatni.Vagy mi a baja fullad vagy mi???Max ha kiveszed a szűrőből a pipát hogy több levegőt kapjon akkor kell nagyobb főfúvóka hogy a több levegőhöz több benzint tudjon keverni.
TZ250/350- YZR500-hondaNSR400/500-suzukiRG400-RGV500+ ... yamaha ...YZ490 hirtelen ennyi
zsolti.....hogyan tudom nagyon faszára beállítani az rx karbiját? mondanál pár infot h mi alapján állítgassam?(ti mennyi pénzt kértek el 1 beállításért?)
részben igazad va Ata de amugy szerintem mikor egy "régi" RS elhúz melette 170-el akkor majd nem nézi le
lenne 1 kis felesleges pénzem, tuti vennék egy NS750et az ovál dugókkal namegy egy 500as 2t bimotát :)
igazábol ha lenne 1kis felesleges pénzem biztos ritka tipusokban állna (azt nem kamatadoznák meg :)...
Hát jah csak az új típusokat ismerik ezekről fogalmuk sincs jóformán meg arról sincs h azért ezek nagy értéket képviselnek mivel elég ritkák
Beszarás mi van ma Pesten
Délelött 10-től 4 motoros balesetet láttam csak a 9.kerbe
Abból 1 totál elöttem történt!Rányitotta az autós a mocisra az ajtót az Üllői úton!Valami bazinagy BMW moci volt,alig tudtam lerángatni a srácról!Az a fasszopó autós meg ki sem szált hanem végignézte ahogy lerángatom nagy nehezen a motort a srácról
Mire ez megtörtént addigra ért oda 2 motoros és segítettek rendbeszedni a srácot aki szerintem tuti sokkot kapott mert még meg sem tudott szólalni...!Az autós persze még most sem szált ki hanem telefonált Én erre úgy gondoltam,hogy elköszönök tőle és odamentem hozzá de akkor persze már mocorgott kicsit mintha érezné a vésztét!Rohadt köcsög volt!!!Ha vérbe fekszik az ember szerintem akkor sem szált volna ki!!!Nem tudom mi lett a sráccal mert hamar elkellett jönnöm a yardok miatt de szerintem mostanában nem nagyon fog motorra ülni
szerintem senkitse zavar ha írsz..
milyen mocid van?
Sziasztok!
Már régóta nyomonkövetem a fórumotkat,beszélgetéseiteket és hát bejön:)
bírom az egészet...remélem nem gáz,hogy írok és ti is írtok,szal,ha ok,akkor üdv.!robi:)
de ugy nem ért hozzá nem tudja ez kurva ritka(kint is+ott Nagyon DRÁGA)tipus...sajna hülyék....
én eddi egyszer sem hívtam ki senkit se gyorsulni csak mások engem
de egyszer se vesztettem de egy újabb jobb motor már biztos lenyomna
én úgy vettem észre hogy álltalában mindig azok vesztenek gyorsulásban aki kíhívta a másikat vagyis nálam még mindig ez volt.
De a gyerek egyébként nemtudom mire játszotta magát mert asszem egy 94-es evo volt de nem tűnt makulátlan állapotúnak. Lehet h amugy simán megettem volna....
jah hát megérdemelte
Jah hát az tényleg k.o. lehetett . Nem fogsz belőle könnyen kiszállni ma már elég kevés a tanácstalan,hülye, hozzá nem értő motorvásárló!!!! Amikor nekem jöttek megnézni a Gilerát mindenbe belekötöttek aztmondja a csávó h mikezek az apró karcolások az idomon? Mondom neki bazdmeg a nénikéd ez egy 15 éves motor mit vársz???Tényleg azt várják h 250-ért uj motort kapnak.....
Egy közös helyen voltunk... Aztán állt egymás mellett a két motor és az egyik haverom feldobta h gyorsuljak a gyerekkel erre a srác ezzel a szöveggel h mit akar az öreg szarjával jött. Több sem kellett szóváltás majd a már kezemben levő bukó elindult telibe a srácot aki egy kicsit elfeküdt... Majd miután összeszedte magát még ki is lett oktatva h mégegyszer megjelenik erre akkor nem ússza meg ennyivel (örülhet h nem a motorja bánta)elindult hazafelé de azért egy kezdő rugást kapott a farokidom is. azóta sem láttuk...

Rühellem az ilyen bunkokat pedig nem adtunk rá okot h ezt mondja....
mert alkatrésznek vettem, de közben szépen lassan megcsinálgattam....(motorja kuka volt.idomok nem voltak:)