Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


áááá mi van itt
fu bazmeg dejo neked barcsak enis ismerhetnem latszik a szinvonalad hulye gyerek
rsata az egy piros fehét cr mindennap látom......:D
mivel haverom és falubeli..
Volt még egy kék nem tom milyen cross is..
Fiuk aki tud helyet ahol átirják 11kw az apriliámat az szóljon:D:D:D
MErt igy 21kw aztán nincs kedvem kpmhez járkálni:D
Ugy meg a papirjába lenne 11kw azaz tudnám vezetni légyszi szóljatok....
LÉGYSZI...........
hogy értsd...a 10++éves motorok gazdáinak kell elmondani...de zárjuk le a témát(nem szeretnék senkit sértegetni/lebecsülni a tudását)ha valakit megbántottam(smile)elnézést kérek....
ennek az egész hozzászólásnak nincs is értelme
madarason a 125be egyetlen cross szokott indulni kaselák andris de annak crm 125je van és a csajt matusik andinak hivják annak van az AF1e! vki nem tudja h azzal az AF1el mi van csinálva mert elég jót lép!
te istenbarma ..........
Most mitröhögsz te gyökér???? Menj az istentudja mien motoroddal 10-15ezer km-t kuplung nélkül aztán majd jol kikurhatod a váltód te nagyeszű.......
Itt nem egyszeri esetekről van szó még mindig nem érted?

Néha komolyan nemtudom mi van veled mint egy 10 éves gyerek ......
Tyt
Azé mondhatnál valamit az rs-ről neked már kéznél van:D
Igaz járatos akkor még te sem pörgetheted kb 6000 felé.
bybyb
OKkkk!
Akkor fojtás:D:D:D
Sokszor sietek aztán nem is figyelem a dolgokat.
Meglátjuk ha egymás mellé van téve melyik a szebb.
De nekem kurvára mindegy.Mind kettő brtál:D
hát a 96-98 és 99-05 ösnek 6.5 a gyárija ugyhogy ez nem megy annyit
nem csak neked
pár ezer km... ezt majd mond el a több ezer 10++éves motornak is de mindegy téma lezárva...béke...
Amugy fehérben szerintem is jobban mutat az enyémet oda raktuk egy gyári fekete RS mellé igaz hogy az enyémnek az eleje alacsonyabban a hátulja viszont magasabban van de az enyém jóval nagyobbnak nézett ki.Nekem nagyon bejön ezzel a színnel.
Nah az elég nagy túlzás hogy Ottó motoros lenne ,de igen motorozik most pont egy RS50-e van egy kicsit le amortizálva.
az a tyr az én lennék ?

Te srác, ha még1szer leírod a fojtást elipszilonnal komolyan agyvérzést kapok
ok,huzok én is
bye all
Jaja de most matuseknek annnyi:D:D
Én tok mindent:D
Remélem véget ér a nyerési sorozata....
eddig csak 3-4 métert még lehet annyit sem vert rá.. haveromra andi:D
Na holnap még beszélünk mek aludni:D
Bybyby
ja meg így névről ismerem a kaselákot,matusek uj nagy ellenfele nem?:)
elhiszem h vad,de nekem a fekete jobban bejön,tod kinek a pap kinek a papné:D,én robogóval járok ,1X voltam már haverom 250es mzjével is ,most is mek,de sztem csak szombat este jutok k az eszi showra mert meccsem van:S,te már a mostanira is jössz?v addigra nem lesz + a motor?
HA minden jól megy kiviszem madarasra vagy legalább is én ott leszek de még járatós sóval csak jöv fog versenyezni de te mivel szoktál kijárni haverom 125 kataegóriába honda cr 125 versenyez Kaselák Andrásnak hívják.
Ja de hidd el élőben a fehér jobban fog kinézni... összehasonllítjuk képen vazz aszt hittem hogy rsv:D názd meg tyr(nem biztos igy hívják:D) képeit ott már nem néz ki annyira vadnak:D
tom h sokat kell rá várni de ha már veszek akkor olyat veszek ami tényleg tetszik,mert egy darabig no motorvásárlás:),karcagi vagyok,debrecenbe hozzák le 1.,de itt van egy viszonteladó tehát itt veszem majd át,ha +lesz akkor majd tényleg bemutathatnánk egymásnak a 2 gépet:),madarasi gyorsulásokra ki szokott járni?
Na ez már valami normális hozzászólásnak nézett ki....

De azt te is elismerted h a motor kárára megy tehát igazam van. Meglehet csinálni h nem kuplungolsz de számíthatsz a következményeire is pár ezer km után.

Ennyi ezt a témát is kellően kibeszéltük sztem.
Részemről ennyi
Ja vazz nem te árultad az rs-t 500000?