Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

grta! ez gyönyörű írás volt!
Jó hát elém direkt elém tolatott egy faszkalap autós itt szoboszlón a karikás étterem előtt.Én robogóval voltam 20 centin múlt hogy elcsapjon és a legnagyobb poén hogy egy seggfej írányította hogy jöjjön kifele. Ezthívják rossz indulatnak azt hiszem. De öcsém ez azért dúrva, mire jó az nekik ha motorosnak rossz????
De mielőtt elviszik a motort mért nem vesz vagy kér kölcsön 1 eredeti elektronikát?
Ha rájönnek akor az télleg kva nagy cumi lesz, de hát ő tudja...
Pff majdnem elütöttek, nem mentem gyorsan 70-el mentem ahol 90-et lehet.. erre egy zöld szarkupac kocsi áll az út jobb oldalán... mögöttem senki erre mikor mellé érek akkor indul el igencsak bő gázzal.... beszartam rendesen szal gyorsan át a másik sávba szerencse hogy nem jött senki.. erre mutogatok neki lelassítok mondom megvárom míg utolér hagyom hogy megelőzzön aztán lebaszom a tükrét mert azé mégiscsak majdnem kinyírt a geci aztán kb 10 méter után mikor elindult lefordult balra az útról... na mondom kurvanyád!!! szal vigyázzatok az ilyen majmokra
Vagy ha gondolod, akkor vegyél fel MSN-re vgvg. Keczo@hotmail.com
hello
lehet érdekelne. Ha nekem megfelelő lenne. Gondolom az is Rs elektronika. Menniyért adnád? Kérlek egy telefonszámot küldj, ha tudsz.
Megjelent a könnycsepp a szememben
jah... rgv.
pontos km-nem tudok de az japcsi(suzuki)blokk,ugy hogy joval többet elmegy...szvsz....
a múlt héten többször is volt ilyen. hazadobtam egy személyt aztán h megint egyedül ülök a nyeregben hazáig nyélgáz, és az ucccsó 1km-en szépen vissza 4000-re, hagy pihenjen:)
Könyv??? Mondjuk lenne mit beleírni Ha elkap a hév akkor tudok ám szépeket irni ami a szívemen az a számon De tényleg na most van az a pont amikor hiányzik az SP mennék egyet pörögni..
Ezért imádtam az egészet és ezért vagyok oda a mai napig mert ezt semmi sem tudja visszaadni sem autó sem 4T motor..... Volt olyan h nyáron minden éjjel csinálltam egy ilyen kört mint amit írtam


Egyszer próbáljátok ki így éjszaka egyedül áááhh szinte hallod a tömeg távoli morajlását a lelátókról a gázdudák hanngját kőkemény gp feeling
erről van szó:) én is ezért kötődök hozzá. annyira kis tartományban húz h amikor abba belemész akkor tényleg én is sikítok a sisakomban most pár napig ilyen élményem nem lesz ...
Basszus írhatnál 1 könyvet 2T feeling címmel!
na ez tetszett
Húú, ez teljesen romantikus, de tényleg.
Hát én aludni azért tudtam de megsirattam a csajt.... CSak ennyit tudok összegezve mondani 3 éves nálam tartózkodásáróll. Szép volt, jó³ volt, de elég volt..... Szerettem is meg nem is. Amikor ment akkor nagyon jo volt de amikor otthagyott párszor akkor utátam mint a sz@rt. Amugy iszonyat nagy feeling igazi gp-n érzed magad . Sokszor volt amikor éjjel jártam egyedül rajtolni gyakorolni. Hajnal 1 kor megállsz az üres utcán(persze házaktó³l messze ) a csendet a motor alapjáraton forgása töri meg. Gumimelegítés után beálsz, plekó le kizársz egy világot és belépsz egy másikba csak a fordulatszámmérőt látod 1 sebesség kattan fordulat 9500-ra és rajt... első kerék kicsit levegőben a kuplunggal játszol h ne essen le 9500 alá a fordulat majd nyéll 12500-nál kettes iszonyatos hanng befekszel sisakod koppan a tankon és ráfeszited térdeid és könyököd a vázhoz és a tankhoz igy szinte teljesen elbújsz a gép idomai mögött lámpád messzire világit, az út tiszta középen hasitasz villámgyors 3-as 12500-nál ismét utána 4-es 5 majd 6, erősen koncentrálsz körbenézel a műszereken km óra 160 náll táncol a fordulatszámmérő 11000-náll vizhőmérsékleted optimális , rezonál a gép és iszonyat hanngja van sikí­tasz a sisakodban hogy kurvajó örömöd leí­rhatatlan arcodon mosoly adrenalin szinted maximumon ez eltart egy pár másodpercig majd jobb csuklód visszaengedi a gázt.. Lassí­tasz majd kövér gázfröcsökkel váltasz vissza élvezed legszívessebben még tizet váltanáll vissza . Megálsz az út szélén a motor alapjáraton megy , hogy keringesse a vizet a rendszerben majd 1 perc múlva leállí­tod.. Pattog az izzó kipufogó³ és féktárcsák benzingőz és a szintetikus olaj illata keveredeik leülsz a motor mellé buko le remeg kezed, lábad az adrenalintól kihalászoll egy cigit a kabátzsebbőll rágyújtaszj tiszta az ég kellemes 25 fok van és boldog vagy eltelik 5 perc sisak fel, power alatt hazagurulsz szépen örömittasan.

Jó hosszú lett de ez tényleg igy történt mindig sokszor és tényleg ezt szerettem igazán az egészben..
ez az amit sokszor csináltam és nincs mégegy olyan 4t ami ilyen feelinget tudott volna nyújtani mint a 2t speed nekem legalábbis jelenleg nincs.
az én rsemmel a blokkal annyit én sem szívok, inkább a power az aminek mindig van valami baja. na most abban egy hengerre már 2 van,szóval 4 power szerintem engem a sírba kergetne:) de bejön egyébként, a 250es bár kevés van belőle, de annak már tényleg van ereje, lehet már vele az egykerót is próbálgatni stb... azoknak is oyan gyakran kell dugót cserélni mint a 125ösökben?
rs250-nel annyit nemfogsz szopni a blokkal tutti...

El is várom.
csak vicceltem nem kell komoyan venni! semmi bajom vele:)
mi bajod van berettyóújfaluval??? nem falu amúgy igen sass tamásé az RS! ja és újfalu több mint 20ezres lakosú
Mert már annyi pénzt beleinvesztáltam h hülyeség lenne most eladni. akkor már lehasználom legalább azt amit beletettem. meg innentől már nem lesz több állomás lehet és felülök egy R6-ra vagy gixxerre ezután, de jobb ha addig ezen töröm össze magam, hogy tanuljak, mert azokon már késő lesz gondolkoztam 250es RS-en de azzal megint csak a szopás, vagy 400as zxr, de az meg nem tetszik meg régiek meg mittomén...
egyébként a powert a szerelő csinálta és mondta h garit vállal rá szóval az nem kerül semmibe, csak 2 napot megint nem lesz otthon...
Hahah nagyon viccesek vagyunk ma..... Max gumicsikot fogsz követni
Ez azért van mert olyan kurva jó az a motor

Komolyan nekem ilyet csinált volna azsir uj motorom tuti felgyujtottam volna.....

Bár mondjuk az én Gilerám volt már ugy h a Vatert a 20 lityos kannával ugy szettem le róla mert felakarta gyujtani



Bence: Miért szenvedsz azzal a motorral?? Hidd el mindig valami baja lesz de ezt látod te is most hoztad el megint szar add el inkább a picsaba jóhidd el mert ez egy olyan dolog h nyomod bele a gempát azt sehol az eredmény...