Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bivalybasznádi
?
berettyóujfalu
Csá! hogy hívják a haverodat? berettyóújfalun van egy haverom akinek új fekete rs-e van és Tominak hívják. Sass.
ez itt mindennapos.... de csak az RS 125 meg a CBR 125 topic ilyen, mindenhol másholnyugi van
mit baszkuráljátok egymást?
és azért hozzátenném, hogy nem attól fog érteni valaki a motorokhoz, mert még nem csak 3 hete irogat egy fórumon. Bár szerencsére semmi közöm az egészhez, csak vicces ahogy itt izélgetitek egynást mint az ovisok:)
most hallottam h haverom új RS 125je megfőtt! felforrt a vize és megállt a motor ! a motorba semmi kompresszió nincs! viszik fel pestre a motort megcsinálják garira csak az a gond h az elektronikája chippeltetve lett és ha megtudják ugrik a gari
most látom joe eladtad az sp-t.... nem szakadt azért mégiscsak meg a szived? nekem amikor eladták az rs-t akkor nem tudott előző este aludni a srác...
Azt hittem, a nyálcsíkot kell követni...
motorozzatok bazz...
8bar
Lehet kiakasztja a mérőt
20Bar
Bazz ha már úgyis lent lesz a kompreszió mérő meg kne nézni hogy nagyfater 41 éves Panónia T5 sében mennyi a kompresszió.A motor szivatóval elő-második rugásra indul, de szerintem a gyürűi már halálukon vannak. Várom a tippeket hogy menyi lehet.
Ok.Mérj 1et
Érdekes,hogy alig tudjátok leírni a nevem
Az RTL-en nemsokára indul itthon is ez a sorozat,remélem akkor már megjegyzitek végre
Bár én akkor már épp a második évadot fogom nézni
Nah holnap mérek egy kompresziót akkor kíváncsi vagyok rá.Szólok a srácnak reggeé hogy hozzal el a kompreszió mérőt.
Közhelyeket mellőzzük,jó?!
Hi bencce! Mi lett a powereddel? Írd már le légyszi mert nekem is hasonló bajom van! Köszi


Nekem meg 12,5:P:D:D Mostjo?

Scoefild:te meg nem tom mi a fasznak fenyegetözöl..apriliás aprliás-t dehát te ilyen vagy,grat
még jó,hogy most hoztad haza a gépet a szervízből..
Baszki apám,te el vagy átkozva erre a szezonra
Tod nálunk ez mindennapos kifelyezés,sorry
Semmi köze a baroknak ehez!Elnézett valamit,ennyi de már észrevette!
Nem is érdekel konkrétan de nincs jelentősége mert SENKI NEM nézett le !!!A sufnituningot Dadisnak írtam!Ha visszaolvasol akkor látod,hogy tőled egész mást kérdeztem!
Légy férfi és mérj inkább egy kompressziót!
Még mindíg nem überelte senki a 14-emet
Basszus ne szarakodjatok már itt! Ki nem szarja le hogy mennyi a kompresszió a motorjában? Az meg mér akkora probléma h 3 hete ír valaki ide a fórumba? - egyszer el kell kezdeni nem??? Ez a "családodatiskicsinálom" szöveg meg elég dedós, nem?

Peace
Bocs nem én fenyegtőztem
ááááááááááá mnegint mi van itt

zsóóóóóti nem kell ide a feszültség!

fenyegetőzés, qrvára nem értesz hozzá, ne sértődj be stb......

nekem szombaton euroringre menet még az elején szétment a powerem, megint nagyon örülök