Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amugy nem mintha kötöszköni akarnék. De nem lett volna egyszerübb csak szólni engem az idegesített fel hogy azt se tod ki vagyok meg hogy hol szerelek de azért egyből lenézel.Enyire azért nem vagy nagy ember.
Most akkor ki is a hülye?
Benézted,ennyi&ezt kell tudomásul venni!
az uccsó kérdésem feléd az volt,hogy szerinted is elképzelhetetlen -e az az érték amit nekem mértek!Erre választ nem kaptam mert jött a dilid!
Dadis meg beszart a röhögéstől
Jó azt én is benéztem aláírom
Scofield(tegnap 22:02)
Annyira én nem erőltetném,hogy arra járjak
óra szerint 170?Meddig volt az órázva?
Valószínű,hogy a 2T-t is vágja mivel 3 évig egy csajnak szerelt a 125ccm-ben
Nem suli mellet

Mondom hogy te valamit nagyon elnéztél egész tegnap erről volt szó.
Az lehet hogy 3 hete írok ide de az is biztos hogy több közöm van motorkhoz mint neked. De mondom ha ennyire nem tetszik te mondtad hogy elintézel hajrá.Egy 3 hetes senkit ahogy te mondtad nem lehet nehéz. amugy szerintme nincs az még 3 hete hogy én ide írok. Jah amugy a toporzékolni nem toporzékol senki csak nem hagyom magam osztani.De mondom csak így tovább
scoefield[4088] tegnap 21:12Nem,a te sufnituningod az igazi,nem?
Ehhh...Pont te vinnyogsz Dadis..
Ha lesz időd akkor ugorj már be ha frankó pálya RR-re akarsz ülni

válasz erre előzmény
Dadis...tegnap 20:56KArasna komoly szervíz? hahahahahahaha


Ez volt az előzmény nem a kompresszió
Csak a kis barátom Dadis kolégának gondolta magát
még gyerek...(dicsak ki beszél:O) nézd el neki
Nehari de nem tudom tolerálni azt ha valainek írok valamit és erre 1 olyasvalaki beleugat aki 3 hete firkál ide!Mindezt úgy teszi,hogy besértődik azon amit nem is neki írtam és itt toporzékol dühében!
Érdekes,hogy Dadis nem hisztizik pedig a neki szánt üzire kezdett pityeregni a kis csákó...!?
Vannak itt jópáran akiktől ezt elnézném,de egy ilyen kis 3 hetes senkiknek nem!
És ez az egész vesződé 10 vagy 14bar kompresszió miatt? Hát ki nem szarja le? Ha 10 vagy a felett van annak már örüljetek, nem úgy mint én a 80-as DT-mnél mikor 5. rugás után 8-at mutatott az óra és 6.ban a TOP SPEED 40-45 volt
Na most akkor ti óvodások vagytok vagy motorosok?
Oké jöhetsz bármikor.AKár most rögtön is indulhatsz.Ha annyira nem beszélsz a levegőbe. Vagy küldhetsz alkit akarsz,én nem fenyegetőzöm mert az a gyökerek fegyvere. De nem tudom hogy mire vagy te ennyire kemény?!Nem nekem kell itt vissza venni szerintem. Jah és ez a fenyegetés hogy öcséd így meg úgy szétszed ez volt eddig a csúcs,csak így tovább
Nehari öreg de nem tudok komolyan venni 1 olyan kis csicskát akit még az öcsém is félkézzel úgy ledarál,hogy még donornak sem lennél jó!
Javaslom öcsém,hogy húzd meg jól magad és kussolj mert ember nem marad a putritokban ha tovább emberkedsz
Legszerencsésebb esetben csak felülök a mocimra(tudod én motorozok vele de nem csak 2 utcát) lemegyek hozzád és úgy felpofozlak,hogy nem mersz iskolába sem 1edül járni utánna (És imádkozz,hogy legyen időm lemenni mert ha nincs és az erre szakosodott családtagoknak kell menni akkor kezdhet csomagolni a kedves kis családod!
Komolyan mondom gondolkodj el magadon amig még megteheted!!!Nem szoktam a levegőbe beszélni!!!
Igazából azt se tudom miért ugattál bele olyanba amit nem neked írtam de ha már voltál olyan pofátlan akkor most húzd meg magad!
Részemről téma lezárva!Több hozzászólásodra nem reagálok DE nem hagyom figyelmen kívül,szal gondolkozz
Szia!

Jutottál vmire a mocival? Mert nekem is hasonló a problémám Af-1-el csak önidítóval nem indul tolásra pöccen nekem azt mondták hogy valószínű az állórészben a tekercs szarakodik!
kell az a szemüveg neked mindenfélképp
Mondtál valamit?
Nagyon el vagy tévedve Scofield szét röhögöm az agyam a hülyeségeiden.Hát igen a sírástól teljesen bedagtak a szemeim és már írni is alig tudok a fórumra ez után a lelki megrázkódtatás után amit a te hatalmas "kiosztásodtól" szenvedtem el . De gratulálok csak így tovább Kell a sok jó jószágigazgató .
Már épp hiányoltalak
Szégyenlem magam nagyon,hogy a kis fórumszónokot megsírattam
Már igazán nem is akarok reagálni arra amit ír mert már igencsak belekeveredett szegénykém
Szényenletes de nem tudom komolyan venni a csákot-még fel sem tudom húzni igazán magam
Mociddal mi van?Elvitték már?
Most komolyan nem használod amióta picit megsatuzott?
Csá!Szerintetek melyik a legjobb 125ös sportmoci?
Ezaz megy a műsor!!!!!!
De rég volt már balhé istenem könycsepp szökött a szemembe a gyönyörtől

Jolvan scoe papa látom aktív voltám amig éppen ügyeim intéztem

De már vagyok, látom a betűharcosok nagyon bátrak és van új vezér zsoltika vezetésével

Jaaaaaaj beszarás a szöveg gyerekek



Kunmadaras? Lehet hogy lenézünk páran majd figyeld mikor a nagy fekete autók ellepik Kunmadárt
HIsztis???Érdekes elékpzelésied vannak.Scoffild amugy ezt elég jól benyaltad mert én a tuning témát egyáltalán nem ahhoz írtam amit te Dadisnak írtál de lényegtelen,szemüveg mint ahogy mondtad.De amugy én egy szót nem írtam arról hogy konkrétan mien alkatrészek vannak a motoromba!Amugy meg én is motorozom már 6 éve,igaz az kevesebb mint a tíz,és sose mondtam hogy profi vagyok én szeretek motorozni és szeretem a motorkat és érdekel is.Úgyhogy ennyi.
Én megyek, de csak szombaton!
jön valaki Kunmadarasra?
Jovanám menjetek a picsába...

Inkább hajtsátok a kompressziokat mint mérjétek
vlgülis csak mz-n meg szimón kb 10 évig.amatór vagyok nem vitás de te meg 1 hisztis kiscsákó
Ráadásul a látásoddal is komoly gondok vannak mivel a Dadis kollégának írt hozzászólásomra pityeregted el magad
De semmi gáz,fiatal vagy,a látásod még 1 jó szemüveggel megoldják
Azt meg végképp nem vágom,hogy ki kérdezte,hogy a mocidom milyen tuning van DE legalább már ezt is tudjuk és okosabbak lettünk
Zsóti RS, vegyél fel msn-en pls!
msn: n6600@msn.com