Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ZsóóótiRS és scoefild mostmár télleg haggyátok abba mert kezd idegesíteni engem is mért nem lehet béke? sokkal jobb lenne...
hHát ha ez hiszti akkor nagyon benézétél valamit én csak a mondom a tényeket. Fogadjunk te ezen az AF1-en kívűl nem motoroztál még???Vagy csak nagyon keveset.
Figyelj én sosem állítottam hogy én csinálom a tuningot én csak segéd vagyok még de az én motoromban is DSR tuning van és az NRG-be is úghogy valamit nagyon benéztél öreg.Amugy akkor ma a kis srác minek hozta le Dede Pistihez a motorját hogy állítsa be????Azért mert Végh Jana baszott megcsinálni neki és a kissrácot eléggé meg lepte az a 100 méter amit kapott. Jah és amit elmondtál a saját motorodról azzal elárultál mindent magadról. Ugyhogy szerintem ne foglalkozz olyannal aminek még a közelében sem vagy.
Annyira én nem erőltetném,hogy arra járjak
óra szerint 170?Meddig volt az órázva?
Valószínű,hogy a 2T-t is vágja mivel 3 évig egy csajnak szerelt a 125ccm-ben
Nem suli mellet
nem veszekszünk,hisztizik csak
Jolvan már abba lehet hagyni a veszekedést . Nem kell szidni a másikét
Picifijjjjúúúú!Ne hisztizzél,a hisztid sok mindent elárú
Nemkell köszi, Hálistennek áll itt a garázsban egy kis RR pályagumival, tele sufni tuninggal ahogy mondod.. tehát nincs szükségem ilyenre :)
SCofiled mennyé inkább Babettázál
pff jól van kedves jószág igazgató úr te se jártál még szoboszlón meg motoron se sűrűn űltél az egy dolog a hogy 4T-t tud csinálni az meg megint más hogy 2T-hez nem ért.sufni tuning oké akkor elég komoly sufnink van mert az álitólagos sufni tuninggal épített Piagio NRG óra szerint 170-ig megy van róla videó a mi valóságban olyan 140 körül van de neked ezt lehet mondani mert életedben nem volt még közöd a motorokhoz.majd ha egyszer elre jársz ugorj be és nézd meg a hogy mennyire sufni de igencsak leesik majd az állad
De most komolyan,nem kerestél pálya idomokat?Van most eladó pályagép olcsóé!Annyiért már csak az idomokért is megéri megvenni!
Jaja,Honda szervíz gyakorlatilag de a szerelők góréja jó ismerősöm.Mellesleg a Kartács u.i szervíz nagyon korrekt

"AdamCC[2444] augusztus 7. 21:40Szerintam a Kartács utcai Honda szervíz az tök korrekt! Ez amúgy a Karasnához tartozik! Már voltam a Honda Budában is de sztem ott nem annyira korrektek tán mintha drágább is lett volna és a szerelő se tünt annyira tapasztaltnak és lelkiismeretesnek! Az óbudai is tök jó állítólag (a Maxx Power), de ott nehezebb szabadabb időpontot találni, mert eléggé tele vannak!
Nem,a te sufnituningod az igazi,nem?
Ehhh...Pont te vinnyogsz Dadis..
Ha lesz időd akkor ugorj már be ha frankó pálya RR-re akarsz ülni
de pont egy Honda szervíbe viszed a motordat ( a Karasna az az szerintem???) én nem tom hogy pesten mienek a szerelők meg hogy meg hogy hogy szerelnek de nem is érdekel őszintén szólva azt tudom hogy mi hogy dolgozunk és mikor hozzák a motort hoz ez meg ez így baszta el akkor annál nem kell több. Ma egy Beta ARK-t hoztak beállításra mert Végh jana úgy csinálta meg hogy a DSR Beta ARK-tól gyorsuláson (400m-en) kapott 100-at
KArasna komoly szervíz? hahahahahahaha
Ok.
Azért számomra is hihetetlen,hogy 1 ilyen szervízben szar a mérő és ha az is lenne a szerelő tudta volna akkor ha irreálisan magas a kompressiom.Inkább hiszek neki mivel elég komoly szervíz&a srác több csapatnak is jár szerelni versenyekre,szal nem hülyegyerek!
A lényeg,annyit tudok a blokkomról,hogy fekete Ja meg,hogy Dellorto karbis de ennek nincs jelenleg jelentősége
Én nem neked írtam csak azért ezt írtam alőzménynek mert ebből indult az egész. a kompreszió mérő általában nem hazudik én még soha nem mértem az enyémben kompreszíót de ezek után meg fogom csinálni mert idegesít meg kíváncsi is vagyok hogy mi az igazság.Csak az húzott fel hogy mennyire okos itt mindenki(tisztelet a kivételnek)
Nem vágom ha ezt nekem írtad mivel én soha nem emberkedtem a szaktudásommal mivel az 0!Csak azt írtam amit láttam!
Szerinted is lehetetlen a 14Bar?
Hihetetlen,hogy mindenki hülye akkor csak itt a fórumon nem
persze-perrsze ne röhögtesd már ki magad.láttam én már egy párszor ilyet ne nézz hülyének
semmi baja nem volt,csak a képen úgy néz ki mintha.
ez neked mióta hibátlan nicasil????
meg akasztottam? még hibátlan volt a nikasil. igaz már csak 8 bar volt benne,de még tökéletesen ment.
jah látom sikeresen meg akasztottad meg az a henger elbír egy hónolást az is biztos
én akkor sem hiszem el h 14 bar lenne a kompresszió....azért már szedtem szét hengert én is,igaz csak 50es rxét...
Jah meg nézzétek meg hogy mi a különbség e közt a két dugó közt mind a kettő MHR Team. Nah és utána lehet okoskodni.