Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ő aztmondta vegyek bele hagyományos gyertyát amíg járatós
Ez jó volt
Legalább nem fogja csíkozni a nagyi tévéjét ha gumit füstöl a házuk előtt.
jó az... csak nem old meg ilyen problémát
A BR gyertyát is a szerelőd javasolta?
Nem is aludtam kibaszott szívás volt eddig az egész napom
vágják a dolgot akkor azt mondod? nem vész el a "garancia" ha odaviszem a motort?
Magyarul szervizekkor pecsétet is tudsz nyomni a szervízkönybe?
De gondolom a rossz műszerfalamat nem csináljátok meg garanciába, ugye? :)
Beszéltem a kedves dunakeszi millével, mert már jó lenne ha kész lenne a motorom.
kérdezem, hogy hogy áll a dolog, mikor lesz kész.
srác azt mondta, hogy a leghamarabb a jövő héten lesz meg, mert akkor lesz új műszerfal. de az sem biztos.
magyarul feleslegesen van náluk a motorom már egy hete.
azt mondta hogy megpróbálja még egy másik motorból átrakni az enyémbe, de az sem biztos.
úgyhogy inkább elhozom ma, ha lesz időm és inkább járok szar műszerfallal, minthogy náluk rohadjon a motor... aztán ha majd lesz cuccok akkor beviszem. de már a faszom tele van...
amióta más a munkafelvevő, azóta csak baj van...
ne szólj bele a könyv is azt írja én ki akarom próbálni ... csak ilyen szar helyeken mint bcsaba nem lehet kapni
Na aztán miért?
Pinadzsó?
Részvétem:)
Skacok ÉN hivatalos Aprilia és Piaggio márkaszerviz vagyok !
nem értem. 150 kmt megy el az ellenállás nélküli B10EG-vel, és szerinted jó lesz az ellenállásos BR10EG-vel, aminek tökugyanakkora a hőértéke? lehet én vagyok tudatlan, de ez nekem magas. Véleményem szerint ha 150kmt megy el egy gyertyával, akkor ott nem azon múlik, hogy van e benne ellenállás vagy nincs.
Aszalós Ádám maszek szervize (nem aprilia!)
Dunakeszi, határ u 2.
hali!
valaki nem tudna nekem megmondani hogy mibe kerul egy aprilia rs 125 ccm forgalomba helyezese itt magyarorszagon.( nemet papiros) koszzi
szia!
Aszalósék-név mit takar? Aprilia szervíz? Szeretném átnézetni a gépet tetőtől talpig!
ezt tudom de azt nem hogy hol kapok olyat? szegeden? :D derbecen? hol?:D vagy rendeljek?
BR az ellenállásos a sima B-s az ellenállás nélküli.
br10eg ugyanaz mint a b10eg csak zavarszűrős (tudtommal! majd kijavítanak ha tévedek).
Ergo a motoron nem változtat.
itt is profi állítgatja... juteszembe melyik városban lehet kapni br10eg t mert itt b10eg van és kb 150 kmert bír így hogy sok olajat kap amúgy meg vmikor úgy is találkozunk szinte biztos:D de majd meghajtod (nagyon erős lett)
egyébként mindig kérdezgetik a nagyobb mocisok itt a törzshelyen, hogy mikor adom el a vasat, és veszek nagyobbat :) Le szoktam lombozni őket hogy marad a kis gép, mert nagyon szeretem
Hali, hát tőlem aztán talizzunk, szivesen elviszem az RSed egy körre, azt megmondom ha tényleg nem megy jól :) Az hót ziher, ha torpan, akkor az nem elektronika hiba..
Most tulajdonképp mi is van a géppel? Járasd be szépen, több olajjal, óvatosan, elég sokat számít az is. Aztán ha minden kötél szakad, és még mindíg nem OK a géped, elmész szépen Aszalósékhoz és megcsinálják ahogy kell :)
akkor tudnád ha fél évet állt volna a motorod :)) nem egy leányálom.
Egyébként kúúúúúvajó a kis vas, szuperlatívuszokban tudok csak róla beszélni. Nagyon szépen ketyeg, én meg csak pakolom bele a km-eket. Imádom a hangját, meg ahogy megy, mindent :) RS125 (tudom h nem sokat érdekel a nyáladzásom, csak legalább a sok negatív tapasztalat mellé pakolni kell a fórumba sok pozitívat is)

Egyébként írtam a 180-200as végsebességű SP tulajnak mailt..