Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia tyt mi majd ha bejárattam a kiskurvát találkozhatnánk...biztos vmi rendezvényen... mert nemtom (még 1x sem volt jó a motorom (bejáratva jól beállítva) ) az az elektronika hogy én még mindíg úgy érzem mintha torpanna:S mind1 majd kipróbálod (mellesleg úgy is megérte az árát thx ) csak hogy ha tényleg nem olyan hogy vki akor kiiktathatná... aki már csinállt ilyet. thx jón a gép mintha a power is dolgozna mostmár magas fordulaton is jó lessz talán csak 100km 1 gyertya:S off ui: ha vkinek kell frissen felújított rs 7sze
ZSolti ha 20ba ideadod akkor oksa megveszem!
Köszönöm, erre voltam kíváncsi
2 hete nem motoroztam úgy igazán. már nagyon hiányzik basszus a motor... még csak otthon sincs hogy körbenézegessem
most már tudom, hogy Tyt mit érzett amikor beszart a gépe...
bazeg, te mikor kelsz?
Jó viszont az az olaj mégiscsak a karbin keresztül jut be ahol meg elzártad a levegő útjának nagy részét, csak alapjáratra elegendő levegő megy be... ami meg hűtést is biztosítana, de így meg nincsen
wow.
Még nem tudom, majd ami akad....de biztos, hogy max 1-2 évig!
SZiasztok! Valakinek tökéletes állapotú Mz Etz 125 -ös papírok nélkül? Csupán 35.000 Huf! Békés megye... ha valakit érdekel képet küldök..
akkor inkább a vizsga fontosabb... hajrá
ok:)
ha csak néző leszek akkor fotózok természetes
még nem biztos. aznap vezetnem kell menni. amit mondjuk le lehet mondani. viszont mivol államvizsgázok meg diplomavédés, 0 meló, nincs nagyon pénz sem. ha elkérném szülőktől a nevezést akkor megyek. viszont csak akkor fizetik ki ha megvan minden vizsgám. ami csak pénteken derül ki, szóval ördögi kör:S
nem csinálsz majd pár fotót rólam?
nem úgy néz ki
mármint kint leszek meg megnézem de csak versenyre érnék ki az időmérőre meg a szabadedzésre nem
márhogy az a kerékről kapta az olajzást. váltós gépnél nyílván ez nem lenne jó.
a suliban mesélték, hogy volt ilyen robesz. de egyhelyben járatva megsül.
versenyre jössz?
Két dolog szabályozza az olajozást:
-fordulatszám
-gázállás

magyarán, ha viszaengeded a gázt nyélről, akkor némileg aránytalanná válik a kenés, viszont ilyenkor a motoron a terhelés is csak a töredéke, vagyis az olajozás még is csak elégséges.
Ezt a motorfék jellegű műsort, azonban nem bírja hosszasan kilométereken keresztül mint egy 4t, viszont ahogy féktávon viszadobálod, azt bírnia kell, de ha a himalájáról jösz le kettesben elcsukott gázzal, azt nem fogja szeretni.
tv, hi-fi...
mi lesz helyette?
persze h nincs szükség annyi olajra...de ha pl 12 ezernél visszaengeded a gázt...akkor nem függhetne a fordulattól az olaj?
Dehogy sértödök! Eladtad a motorod fasza minden ezért is kösz
Elvitték az AF1em...120ért Attánál keressétek!