Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jóéjt...de én felvennék am 1 csillagot, akkor eltünik!
Egyébként pont ma este motorozok, látom endurós gyerek jön mint állat, jól van szimót nem kínzom, lassítok, mondom előzzél emg ha annyira akarsz, erre megáll mellettem és unokatesóm fia. :D Egy Honda MTX 80-assal, holnap mennek rutinra (SMKP), szal még semmilyen jogsi nincs, de ma 40 kilométert motoroztak. :D Másik unokatesóm rendőr és ő a nagybátyjuk... :/
Ha pedig beesel a vízbe: BUSTED! Na megyek aludni jó8!
Megkapod az első csillagot. Ha sokági nem látsz rendőrt eltűnik a csillag.
Mint a GTA-ban, szivatnak....
Egyszóval mentél 50-esként az RS-el és nem álltál meg?
Semmit. Engem rendőrmotorosok kergettek, még mikor 600RR-em volt, lemaradtak, nemkaptam semmit.. miértkapnék...
ha nincs semmi bizonyíték akkor semmit ha pedig van pl egy videó felvétel akkor sz*pás .... sztem nem kéne már játszani velük ennyit ...
mitkap valaki azért ha meglóg a zsaruk elől és csak sejtegetik kicsoda is ő?
ahha! Majd ha esedékes lesz szólok mert most vásároltam culákat és elment egy kis pénz!
Dunlop D209GP
ilyennel versenyzünk
pályán használt középen kb 90% de még páylán is elmegy bőven...30pénz
meg van Dunlop alfa 10es aszem a neve...
új RS eket ilyennel adják ki... azis használt kb 70-80%os mindenhol...az 25pénz
lehet érdekel a dolog majd! Am pontosan milyen márkáju? Ujak vagy használtak?
de az Rs re gyárilag 150es kell és az bőven elég még pályára is!
főleg a pirelli ami más profilu mint a dunlop!
Dunlopot leteszem majré nélkülire de a pirellin ottvan sajna 1centi kb
amúgy tudokneked 150es 110es elsővel csak garnitúrába!
25 illetve 30pénz!
Azé kell 160-as mert azvan rajta mostis!
minek neked 160as?
Gondolom a 150est azt lefordulod koppra....
Ha valaki tudna esteleg Rs-re 160-as gumit pirelli dragon super corsa előnybe az légyszi szóljon már! HAsznált is jó
Ha járatos a motor kisseb hőártékű gyertya kell. Br8eg V b8eg . Semmi különbség sincs benne. ennyi.
amint meglesz a matrica, szólok!
Petya akk a matricát ugye letudjuk biszniszelni?
Jaja, majd szépen átlyukad!
Szép egy háziállatok élnek Magyarországon...
Kérlek szépen, majd ha átlyukad a dugód akkor majd nem bízol te se többet a szerelőkben...
Örülök, hogy szóbakerült ez a gyertya dolog, mert már rég érdekelt, hogy mi a különbség a B10 és a BR10 között. Mert nekem van egy BR10 EG-m is, de azzal úgy emlékszem nem mert rendesen a Futura. Az, hogy zajszűrős az egyébként meg mit jelent? Meg, hogy ellenállásos?
Ez befoylásolja a menetteljesítményt?

Ja, és, ha kisebb hőértékű gyertya van benne, mint kéne, milyen problémák lehetnek? Mert télen volt szerelőné az meg valami hatos hőértékű valamit tett bele. (előkerestem, NGK BPR6 ES) Belevaló, nem belevaló? Nekem nagyon nem tűnik belevalónak, a B10EGnél hosszabb is 2-3mm-el, meg ilyen bumszli vége van. (szerelő aszonta, tűhegyű versenygyertyát tett bele...)
De ugyanaz, fogd már fel! A BR 10 EG-ben van zajszűrő, de ezeknek a motoroknak a pipájukban is van!