Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tervezem meg a sárvédővel is kezeni kéne valamit
a tank is lehetne fehér de jó kis gép ...meghajtanám:D
amúgy brutál erős 3-4ezertől is gyorsul 6.ban :D
olyan rohadt bonyolultan teszik rá azt a kurva idomot ezek a buzi olaszok mi a fasznak kell csavar mellé vmi hajtőt vagy mi a faszt odatenni? leesik amúgy vagy ...baszák meg szenvedek itt vele majd ha szar idő lessz és felteszem a másik idomot:S
köszönöm
én a vázat akartam átflekszelni de ahogy gondolod...
Vágd át az idomot flexel, de ha nem megy szerintem vidd szerelöhőz
igen,lent baloldalt van
hi every body.:d kész a moci nagyon erős :D power nélkül is (majd megcsinálják vhogy) az a kérdésem hogy ugye a kürt a bal oldalon van és csak úgy lehet kicserélni ha leveszem az oldalidomot?(mert rossz)
én a felvonulásra talán majd kinézek, de a lezbisó miatt elvagyok tiltva az ilyen rendezvények látogatásától
Hát ha nem hát nem ez van
nem jösz holnap motorozni egyet itt a környéken?
Na ez a hely ahova tuti nem mennék, még a leszbi shoért sem
Szevasztok mindenki

Egy nagyon jó idei találkozó elé néz a klub, ahol édesapám is tag, én pedig tiszteletbeli tag vagyok!
na hogy lesz ez az RS tali amire csak hárman mennem, ebből kettő 600RR-es, egy pedig gixxer-es ?
Hát szerintem ha nagyon kíméled akkor reális az a 6 liter de inkább többre számíts... A 120 az nagyjából oké. Az enyém 6-ban 7500-as fordulaton megy kb 115-120-t.
hy all a 125 ös rs jol tudom ,hogy 6 liter benzin körül eszik 100on?Az utazo sebessége 120 km/h körül van?Thx a választ!
Oké, köszi
Menyj mito forumra előbb leírtam mindent!
Egyenlőre még nem tudjuk, hogy kell-e henger, de valószínű, és felvetettelek itthon, hogy van! Még szerintem a héten biztos válaszolunk, hogy kell-e!
sziasztok !
most tervezek váltani egy 125 ös gépre és a mitoevo és rs között gondolkozom .
tegnap mentem egy rs el :) elég meggyőző volt :) de mito val még nem mentem ..
Mondanátok tapasztalatokat ? Mennyire megbizható gép az rs ? meddig birja egy dugo , hajtokar ?
Itt is ijen nicasil vagy miből van a henger belseje?
aki tud vegyen fel msnr re :

cargo0123@hotmail.com
Hi! Szerintetek lehet belőle probléma h ha a power1 racingre rátöltöm az agip speed-et?
Debrecenbe a motoverzumba szoktam vinni szervizbe és már 1.5 hónapja várok az áttétemre hetente felhívom és mindig az mondják h holnap meg jöv héten itt lesz Ha holnapra se érkezett meg az áttét veszek máshonnan de nem tom én eddig még nem láttam korrekt aprilia szalont...
210,8 - 215,6 km/h kb. + egy kis szél