Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

60at adok érte!
Sőőt...haveromnak 17volt!
Eladó az AF1em megszorult, perselyezni kell a hengert, és 1 dugó kell bele, rendszámos, műszaki még másfél év van rajta! 120ért vihetik!
hol lehet 11kw-os papirt szerezni rs 125hoz
kérlek segitsetek
jaja egyesült a két gyár... a jobbak az rs-t veszik
úgy 12re saccoltam de ez igen. faja. van ára
Suzuki gsr 600 és Aprilia rs 125 ugyanaz. Halál komoly. Teljesitménybe mindenbe, kivéve a gsr-re 4t van írva, az Aprilia-ra meg 2t. De nem tudom mit jelentenek csak tippelek
Bocsi,de................
csak egy kicsit
multhéten vettem tőlük.
Öcsém te el vagy nagyon tévedve...
Melyik rész kellene powerból? Nekem van egy mágnesem, 5000 ftért.
nekem italmondo valami sokkal többet mondott rá
Az hogy a GSR az Suzuki Sor4es 600as és jóval 100ló fölött van. Én inkább az venném.
Na ez érdekes, én használtam motul 500at és még 1:30nál se volt kokszréteg...
hello az a kérdésem mi a külömbség gsr és a sima rs közt melyik hány lovas?
mi az a power elektronika vagy hasonló?
lécci válaszoljatok
ja és hol lehet 11kw-os papirt szerezni
és a motul 710et 4000 ftért tudtam venni, agip speed-et pedig 2680 ftért veszem.
látszik még nem szedted szét a motorodat, nekem 2x volt benne castrol, dugó tetején 1800 km után olyan kokszréteg keletkezett h csak pislogtam, hengerfejen részben szintén. Motul 710et használtam utána, az már egy fokkal jobb volt de az is kokszolt, és az olajfilm a henger falán eléggé minimális volt. most agip speed 2t használok, tegnapelőtt húztam szét a blokkomat, hengerfejen egy pici koksz sincs és vastag olajfilm! ennyi
13-14e ft
600 Ft egy darab új főfúvóka , pl italmondonál is, akkor motorline-ba is.
hol élsz te, ahol egy új fővúvókát megkapsz 600ftért?
Hello
érdeklödnék h tud e valaki power szelepet és ha igen akkor menyibe?
nem tudom mire gondolsz de gondoltam megkérdezzem.

Tyt akkor további jó tanulást. Én szerencsére csütörtökön már végeztem minden vizsgával ami ebbe az évben volt :)
Z3 asszem nekedvan oan bukod mint nekem. te nemakarsz rá ien "tükrös" plekot vagy akár sötétet? mennyi lenne rá így saccra meg a shoxtol lehetne rendelni? valaki tud segíteni?:) nagyon megköszönném:)
mindenkébb új kéne úgytudom kb 600 ft egy fúvóka bele ...