Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Holnap lehet kapod is!
30ezeres bukóra 11ezres plexi viccesen hangzik (nekem is GP1em van bár inkább cabergezek továbbra is annyira ...)
39900 a kabát újonan
Jah értem
9e a sötét rá, 11e kröül van az iridium.Nekemis ugyanilyen volt sötét plekóval..
Adrenalin csak a kabát része kellene és használtan! Mert most nincs egy ujra della
Jó te tudod! Írj mailt ha érdekel! l.csaba91@freemail.hu!
120-ért lehet tartok egy eszmefuttatást...
azaz .
MIazhogy hol lehet, ember gondolkozzál már? Miez bőrze bazze, elmész a piacra azt veszel. Mitgondolsz mit fognak mondani?
Vagy van 11kwos papírod vagy nincs, amugymeg elég bonyolult. Vegyél gsr-t, mert ahhoz van 11kwos papír, sőt még bukót sem kell felvenni hozzá.
agv
ez a bukó akkora szar hogy legszivesebben elégetném biztos véd de vezetni benne lehetetlen
Azaz....
BAgi Zsolti azt szeretném kérdezni h neked a bőrkabátot milyen fajta? NEm adod el az RS mellé?:D
120-ért? Mintha a tiedet láttam volna anno 300-ért, igaz akkor még semmi baja nem volt...
szóköz...mind1
mit vársz?Erről szol a topicolvasgasd át...
én tudok vele beszélni.
De nem tudom milyen a cimkéje meg mikorit adnak és ennél az olajnál fontos
msn-je van? vagy tudna vele valaki beszélni?
Hát de...40et költesz rá azt megy...2009 szeptemberig műszakival, nem adom oda 120alatt!
LÓrit keresd.
Castrol A 747-es motorolajat vennék csak 08"-as vagy le nem járt szavatosságút. Kérlek írjatok aki tud. 2 liter kéne