Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zsolti mi volt a baj a motullal?
AM bocs Dadis ha megbánottalak:) de am téllegjo a motul szal ne huzd le mertattol h neked és végülis nekem sejön be mert mondom nem használok a világ egyik legtisztábban elégő olaja...
Amúgy még egy motormárkán beül is különbözhet én az RS-be csak Repsolt rakok nekem bevállt , haverom RS ének szarul nyit tőle a Power másik hawerom MX e meg az AGip ot szereti, pedig mind aprilia, ezért hihető hogy mindenkinek más olaj jön be
Agip Speed 2T,én erre esküszöm
A motorral nincs gond és ezt használom...
Volt tapasztalat 800-al és 600-al is háát, hogy is mondjam nem igazán győzött meg. K997-el,A747-el(meg az Agip racing 2T-vel nem volt hiba.De mondjuk motult nem raknék többet a motorba az biztos.
Rakjatok bele motult..... tőlem még fáradt olajat is rakhattok bele.
Dadis akk ne rakj bele motult tegyé bele mol olajat:) de am az Agip se rossz de ugye nem gondoltad komolyan h a Motul olajat hulladékozod le:S a világ egik legtisztább olaja....
De am ez olyan kérdés volt, mintha mutattál volna egy 3 éves ferrari enzot és megkérdezted volna hogy szerintetek ez jo auto lessz?,,:D
FuckyRS a motul olaj TÖKÉLETES választás:) sztem... mondjuk én Repsolt használok, amúgy a Powernak 6500és 8000 között kell nyitnia.:
én ilyen szemetet nem öntenék bele. Vagy 747 vagy racing 2t agip
http://www.olajshop.hu/termeke...
Szerintetek jó kis olaj lesz rs-be? Nem lesz ragadás?
http://www.navero.co.uk/rs125z...

az RS 125 Tuning menüpontban megtalálod hogy kell kiiktatni.
Tyt itt a nyár, szép idő, lehet menni motorozni. Kedden nem jössz Kakucsra ?
Amennyi a power elektronikára van írva!
Van nekem eladó
Szerintem mindenkinek 8000-nél nyit mert ott kell neki, ezen nem lehet változtatni!
jah akinek van egy kis ideje irja már be mindenki h kinek hol (fordulat) nyit a powerje?
Sztem kapd szét és keverj a benzinbe olajat! Az fontos lenne---
Estét!
Köszi a törmédek választ, amit a motorotok tulajdonságairól írtatok nekem...
Nem feltétlen kell újat szerezni, de ha azt akarsz, akkor meg fogsz lepődni, de az Aprilia-nál....mellesleg mi lenne, ha visszakeresnél, mielőtt kérdezel valamit? 1szer már volt ez, 2odalon keresztül ez a téma ment, és még linkeket is másoltak be!
és azt hol lehet beszerezni?
azt mondják le van butítva a gyújtáselektronika.és 5-6 ezernél mindig megtorpan.valami spécizett gyújtás van erre ha azt belerakod meg fog szűnni ez a dolog.állítólag
Egy jó 500 méteres szakadék jót tesz neki szerintem
Hali valaki segítsen rajtam.....van 1 rs 125öm 2005ös és 5-6 ezer között mindig megtorpan..mit lehete vele kezdeni ssegítsetek elöre is köszönöm
Kuplungé a váz mentén megy semmi köze a csigához tudtommal