Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok ! érdeklődnék ,hogy a 28-as Dellorto karbimhoz honnan tudnék fúvókát szerezni? nemtom most milyen méretű fúvóka van benne, de egy kicsit nehezen ejti a fordulatot illeteve ha bemelegszik 2500-as fordulat alá nem esik le a fordulat...
Értem, köszike!
Labika,
Ezt csak a jóisten tudná megmondani, na meg az Aszi. 128volt eredetileg benne, az kurva kicsi volt. Aztán én 138al mentem el a karburálásra, onnan asszem már olyan sokat nem változtattak rajta. Aszalós Ádám tudná megmondani hogy pontosan most mekkora van a vasamban. Én hozzá nem nyúlok ha nem muszáj, mert gyönyörűen ketyeg, mint a doxa óra :)

"És mindenkitől kérdezem, hogy ugye ha a tűt egyel feljebb teszem, tehát fentebb lesz a tű, akkor többet kap, ugye?"
igen, de Emzoli kollega leírta régebben hogy a tűvel főleg a középső fordulatszámtartományban állítász, fúvókával meg felül.
Hát Tuning barátom ha ez ilyen egyszerűen menne. Itt a nyár? kinek? Nekem speciel még holnap lineáris algebra vizsgám, aztán jövőhéten 2 UV-m van, és kezd kicsit kilenni a f@szom h mindenból meghúznak zsinórban hiába szenvedek. Egyenlőre lennék túl ezen a soxaron. Aztán még lehet is szó akár valami pályázásról, csak szerzek pézt
Tuning.. amit ma reggelírtál sms-t hogy kedden 1-kor kaucson pályázás..arról írjál már pár szót hogy kik mikor hogyan mennek meg ilyesmi...
bocs.. téves nem ide és nem neked akartqam irni:D
Kit bántottál meg? Aztse értem mit írsz.
Tyt! Hozzád lenne 1 kérdésem! Végülis mekkora fúvóka lett jó az RS-be? És mindenkitől kérdezem, hogy ugye ha a tűt egyel feljebb teszem, tehát fentebb lesz a tű, akkor többet kap, ugye?
okés
Teljesen újak.
Köszi megkaptam a mailed! Szerintem még ma válaszolunk!
nem éri meg az árát, ahhoz képpest hogy milyen kategóriájú olaj lenne, nem tud teljesen elégni hiába van meg hozzá a fordulat(magyarul kokszol, nem nagyon csak anniyra hogy az már zavaró) és olajfilm se marad annyi utána mint pl a 747 vagy a 997 után.
amugy ezek zsír újak,vagy használtak?
rendben. köszi
foglak keresni!
49990.-ft
mennyiért adsz egy 122 es hengert?
szólj, és akár postán is tudom küldeni
nem kaptam mailt
engem lehet érdekelne egy
egyenlöre van belőle, de viszegetik
van most igen!
tanulj már meg írni!
valaki biztos. különben már csődbe ment volna a cég...
nekem volt 1 darabig r2-őm robogóba is meg rs be is...
Castrolt használ valaki?