Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Abba a csigába megy bele a gáz és az olaj bowdene kine kösd mert megragadsz,vegyél új csigát és kösd vissza normálisan!Vagy kösd ki az olajzót és keverd te magad!
sztem az az olajpumpád bowdenje!
ne nyulj hozzá vagy ha igen kevert az olajat a tankba...
de lehet h butaságot irok!
hello az a kérdésem mi a külömbség gsr és a sima közt melyik hány lovas?
mi az a power tisztitás vagy hasonló?
Scoefild lécc jelentkezz...
úgyvolt hívsz! 2hete!
Írtam mailt!
srácok most sürgősen kéne segítség... szép lassan elszállt a bowdenem legalább is azt hittem kibontottam a kormánynál nincs szakadás a karbinál nem akadt ki minden fazsa...de mintha 2külön bowden lenne nem reagálnak egymásra ...nézem össze van kötve1 műanyag vmi csigafélével és az eltört darabokra (rajta van a kuplungé is de az még működik szal ezt vhogy nem lehet kiiktatni..? mert akkor motorozhatnék ma-holnap is 2 nem kéne eltolnom a szerelőhöz 3 gagyiság.... help please
Én már rendeltem egy tartalékot
"hány db van még? mostmár folyamatosan lesz készleten?"

igen igen, igen, ez egy nagyon fontos kérdés! Mert ha nem várható, akkor még most be kell ruházni, biztos ami biztos, főleg hogy még egy-két évig tuti marad az RS :)
Mondjuk most eléggé bízom benne hogy nem lesz semmi baj.
bocs gsr
hello az a kérdésem mi a külömbség gpr és a sima közt melyik hány lovas?
mi az a power tisztitás vagy hasonló?
hány db van még? mostmár folyamatosan lesz készleten?
Gyári,új, Rotax 122 es és 123 as hengerek eladó! ár: 45000.-ft tól
érd: 06-20-545-3546
bakonymotor@gmail.com
Amióta hawerom kitisztitótta a Powerjét azóta 1 keréken nyit:P...gondolkozok énis rajta....:)
kurva jól néz ki, jolly moto befigyel, ebayről vetted?
jöhet segíteni... a duda meg jó szórakozás ha többen(4) vagyunk és állunk a sorban pittyegünk csak úgy
startolt**
A GSR nél neeem
Nekem, már 2500 - 3000 - s fordulattól startól ,, anno... ,, .
Pedig egyszer megcsinálta a szerelő úgy, hogy 6000 től menjen, és 1 hét múlva megint ment már 3000 től..
sőt a TZR is csak 7ezer fölött ment
az R125ösnek is 7ezer fölött kell tartani a fordulatszámmérőjét ha "jót akarsz vele motorozni".meg a gsrnek is
Bocsi, egy hiba : merthogy **
Sziasztok!
Szinte mindennap megnézem az Aprilia hivatalos külföldi honlapján ezt a kis ,, csodagépet,, !
Most gondolkozunk 125 ccm - ben, már szinte megnézeggetük az összeset..., de még megy a nagy - nagy vacilálás, a ,, pénzszerzés ,, , meg ugye a jogsi.. remélem azért jövőre összejön. Mi a véleményetek róla, mit kell tudni erről a ,, kisgépről ,, ?! Egy a gondom csak, hogy nem nagyon akar apum többet 2T - t venni...
Azt mondta, hogy azért nem lenne nekem jó az RS , hogy ,, tudni kell egy RS - sel mocizni ,, ( mivel elvileg 6000 - n kell tartani a fordulatot, hogy jót lehessen vele motorozni, vagy tévedik? )
rohadtul nem kötözködés képeen de 9 csavar és egy stift kivétele még hugomnak se okoz problémát, egy kürt meg tényleg kurva fontos tartozék egy motoron, amugy ki lehet cserélni idom levétel nélkül, csak egy kis kézügyesség kell hozzá....
Pedro, DnaForce, Rspetya keressetek meg MSN-en ! / fontos /
nekem az úgy tetszik(az első ) ponnt fasza fekete mint a kerék és piros mint az orra
de hallod nem lehet a kürtöt oldalidom leszedése nélkül cserélni? mert fárasztó és nem akarok 1,5órát a semmivel küszködni