Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sztem is full korrekt ár azzal a kis hibával...
nah nehogy már a végén te legyél megsértődve.....ki kért meg rá hogy vedd meg?kérdezted hogy nem e adom el, mondtam rá egy árat, mondtam hogy nem mindenáron eladó.Neked annyiba nem kell...Innentől kezdve nincs miről beszélni.Csak azért nem fogom szarért hugyért odaadni hogy más boldoguljon....
Dellortóba ennyi, pesten a legtöbb motorosbolt,aki alkatrészeket is tart, tartja a dellortó fuvókáit, mert gyakori tipus.
linket tudsz küldeni vagy címet vagy ilyesmit? nagyon megköszönném...
Aprilia, ROTAX 122 es és 123 as henger eladó! Teljesen új! Gyári!
ár:49990.-ft
érd:06-20-545-3546
bakonymotor@gmai
l.com
Hát akk maradjon a fogason! Egy csuszott kabátért mennyit kérsz
NA mind1
nah zsííír.. én sajna csak holnap tudom meg hogy kell-e mennem dolgozni deee kb 80-90 % hogy tudok menni ringre... szal akkor ott tali remélem
hali

rs125-it-n van egy olyan téma hogy ..:: FOTO & VIDEO ::...
a sok spam miatt nem olyan rég bevezették azt, hogy csak egy valamilyen user group-hoz tartozó emberek látogathatják a topikot. mivel olyan lehetőség nem volt hogy külföldi, ezért beállítottam hogy "125ccm fölöttiek". Akkor tudtam látogatni a témát.
Most megint nem jó, megint azt írja ki amit régen (még a usergroup választás előtt)
Sorry, but only users granted special access can read topics in this forum.
az a helyzet, hogy fingom sincs hogy ezt miért írja amikor már tartozom egy user group-hoz.

Aki esetleg látogatja az olasz fórumot, az úgyis tudja hogy miről beszélek és ha tudja, hogy hogy tudom megint látogatni azt a témát, akkor legyszi írjon! köszi! :)
bocs nem figyeltem ... hát egy hyosungos jön el gato niegro meg még egy páran mondták hogy jönnek rocky is mondta hogy lehet jön de még nem tudta, én tuti megyek aztán végülis ha kevesen vagyunk az a jó :) mert nem lesz csoport bontás és lehet menni folyamatosan. Előbb beszéltem telefonon aki a pályán van és azt mondta, hogy letakarítva a drift utána kosz holnap nyugodtan mehetünk 13 órára. Árak maradtak a tavalyiak. Szóval talán semmi meglepetés nem lesz.
Kösz Fucky de már megjött az új 4ruppó volt.De azért köszi
msn-ed mi megbeszélnénk a spirált
na jolvan mek és kiprobálom:D
Ha minden igaz akkor igy volt lezárva..
Ilyennel találkoztam már, nem baj, így brutálisabbnak érződik
Ja és bocs, kicsit fáradt vagyok, mxt mtx...
Mértne tehetne
Abba nem is tehetsz, olyan mint a tuono RS!
Nah szóval én néztem meg az Mx-et és a hengernél le vanzárva ahol a powernek kéne lennie.
Csak a gyerek nem bírja megérteni h nincs benne....
MX-t (ezt írta)
Szerintem ő MX 125-ről beszél.
mtxnek...
Mtxekhez pont értek... bár egy apriliánál sem nehéz megmondani hogy van e vagy nincs...
na várj, most akkor mtx nincs power?
kicsit huzos lenne:S
jah ma probálom ki az mxt de megnézte a milán akinek rs 125 je van és ö monta h nincs benn power de azé kipobálom..
de a power jo drága
mer 690 a motor + még 1 power is..