Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És a Somának nincs telszáma? Gyorsabb lenne ha felhívnám. Köszi!
Még1.. bár ez egyszerű elírás, de vicces

áron alul, majd 3 milláért :DDDDD
Újabb gyöngyszem hirdetés. Csak ez evo

azért a mikumi karbi meg a fogkolt gyújtás odabasz. 16ezret forog :D
Na jól van, mondjátok mikor van azt ha minden OK akkor ottleszek :)
Kockagumival, gomba nélkül
ott a pont
somarace@freemail.hu
Sziasztok! Megakadt az Rs-em sajna Meg tudnátok adni a soma e-mail címét? Nagyon megköszönném!
Oszt a hengert is lehúztad? Vagy csak a kuplung meg a másikoldali bazárt szedted le?
jAJJ ne rinyájjá mán, hogy kockagumi meg mittomén, a többi szaki,meg még életében nem döntőtte be 10 foknál jobban a gépet, nem a vb címet kell megvédened, hanem azért mész, hogy jólérezd magad.
én benne lennék ebben a hungaroringes dologban, csak az időpont kérdéses meló meg nyaralás miatt.
Kocka, középen szétkopott gumival mennyire gáz pályázni? gondolom itt főleg a kocka jelleg a cink.
Sziasztok!

Egy 92es rx 125osom van, a gondom az, hogy a valto szarakszik, mert elgorbult a tengelye, ezert gondoltam szethuzom a blokkot, es kiveszem a berugo/valtotengelyt. Kiszedtem a blokkot, leszedtem a kuplung oldali dolgokat, meg a masik oldalrol a fogaskereket, de nem tudom szethuzni a blokk 2 oldalat, mitol van ez? Szerelt mar szet valaki rotax 123as blokkot?

Koszi,
Udv. Gabor
a kipufogótorok felett van a power, (jó esetben bovden jön ki belőle) na azt fogja 2 db 6os imbuszcsavar, azt kiveszed és kihúzod az egészet, ha nehezen jönne akkor óvatosan csavarhúzóval feszítsd ki! utána a kokszot, olajot valamivel kapard le úgy hogy a powernyelv felülete ne sérüljön.
van szaguk a vasaknak az biztos :D
én egész nap fövet nyírtam meg takarítottam otthon, aztán gondoltam kerülök egyet pihenés képpen és feltéptem dobogókőre. Aztán visszafelé látom hogy jön velem szembe egy magányos donpedro, gyorsan megfordultam és utána eredtem. Elég nagy lemaradásban voltam mögötte de a 2T szagból tudtam hogy már nincs messze
lemaradt
én is összefutottam vele, csak mi elmentünk még Visegrádra, aztán Szentendrére fagyizni egyet. meg volt velünk egy gsr. azt is nevezhetjük rs talinak :D
valaki tud egy jo szerelöt?összekéne nekem dobni egy rotax 123-as blokkot!meg váltó is kéne bele!
vagy jobban járok ha veszek egy komplett blokkot egyben?
na milyen volt tegnap az RS tali?

mondjuk én tegnap összefutottam dobogókőnél donpedro-val, azt akár nevezhetjük RS talinak is
Aprilia RS-125-ös motornak nem tudja valaki, hogy hogyan kell kitakarítani a power szelepjét?
köszi.
420/126
Akkor ezekszerint a láncoknál van különbség a csaptávolságban is és a vastagságban is, és a lánc hosszában is.
Akkor az lenne a kérdésem, ha valaki esetleg tudja, hogy AF1 50-re vagy Rs 50-re milyen csaptávolságú, vastagságú lánc kell.
ok, kösz