Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

160-170 között
Az a kérdésem lenne hozzátok hogy egy rs 125-nek mennyi a végsebessége, ha nincs benne a folytás és semmilyen tuning?
sztornozva :D szerelésre gondoltam de motor-t írt .... nem szóltam :D
KÖszi a cimet ,Af1.
mit fizettem ki előre? mi va'? :D
jah tényleg és miért fizetted ki előre ? majd a végén ...
"De igenis elvárom. ha már ki lett fizetve a motor, meg fizetve vannak a kurva szervizek, akkor igenis nyalkák ki a seggem és tegyenek meg mindent, hogy az ügyfélnek a legjobbat tudják nyújtani."

öcsém egyetértek. De a magyar apriliánál nem ez van sajna.
nem akarok védeni senkit de ez nem úgy megy mind ahogy elgondolod.
Én is mikor a szervizbe dolgoztam sokszor előre tudtuk volna hozni az olaj cserére váró autókat meg stb... de ha a főnök azt mondja, hogy mást kell csinálni akkor az van és kész.
Egyébként is óra bérbe szoktak ilyen helyen fizetni.
hülye lenne ha ott kapkodna .... első héten én is mindent csináltam gyorsan frankón hopp nincs munka na akkor a csempét lehetett törölgetni a műhelybe ha végeztél akkor újra mikor nem volt meló .... szóval ez van ilyen az élet
plusz ha nincs nekik jó óra akkor én már a héten nem várnám azt a motort ha nem jövőhétre tervezném ...
De igenis elvárom. ha már ki lett fizetve a motor, meg fizetve vannak a kurva szervizek, akkor igenis nyalkák ki a seggem és tegyenek meg mindent, hogy az ügyfélnek a legjobbat tudják nyújtani.
mi a a fszom tart két napig (most már három lesz vagy több) egy rohadt műszerfal cserén? Az 1000-es és 4ezres szervizt miért tudták megcsinálni 4óra alatt?
ne várd senkitől, hogy oda mész és egyből neki ugranak a gépednek .... majd egyszer sorra kerülsz addig pedig vagy ott áll a garázsba, vagy elmennek vele erre arra a dolgokra meg stb. Ez így szokott lenni ...
Nekem van egy tippem mi tart eddig! Motoroznak a motroddal! Észre se veszed, hiszen új műszerfalat kap....
Nekem most ingyen
amúgy egész nap 26e fél nap 20,6
Mennyi volt a pályázás?
én meg most jövök a pannóniaringről
Most voltam először, isten az a pálya!
Szerdán elvittem az RS-t a Milléhez, hogy kicseréljék garanciába a műszerfalat.
Rátelefonálok ma a srácra kb 2körül, hogy mi van a motorral, erre mondja, hogy még nincs kész, de 4re már kész lesz, lehet menni.
Érdekes, hogy mi telik ennyi időbe egy műszerfal cserén, de mindegy. Legalább kész a motor.

Erre telefonál a srác, hogy mégsincs kész, mert az a műszerfal sem jó, amit kedden hoztak olaszból, de majd ha megvannak akkor telefonál.
Kétlem, hogy még ma kész lesz, de remélem holnap dolgoznak és megcsinálják.

Kezd rohadtul elegem lenni ebből az egész milléből...
:)
fennvannak a képek a mocórol a fotók között, akit érdekel, lesse meg
rendben . ezekteljesen újak
Akkor még a héten visszaszólok, mert ma kapjuk la az én hengerem, lehet, hogy érdekel a tiéd!
Gilardoni 1 es. rámegy igen
Akkor majd szólok ;)
Még mindíg eladó egy pályaidom szett 99-05 közti RS-re ár 50000Ft(alkuképes).Ha valakit érdekel ne fogja vissza magát.
Neeeeeeem az másik
Sztem nem lehet,hanem biztos
Gozsinak lehet kell!