Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A láncok közti különbség:
http://totalbike.hu/technika/motordoktor/doki0
70703/
Az X vagy O gyűrűs lánc között nem tom mi a különbség de én azt hallottam h az O az jó!
A vastagsága között van különbség!
ok, köszi, olvastam, de ebből még mindig nem tudtam meg a kérdésem második felére a választ.
Meg ezeknél a láncoknál nincs vastagságban vagy láncszemek "hosszában" különbség? mind ugyanakkora?
Én már válaszoltam 1X!
Hali!
Nekem a 125-ös RS-en DID-O gyűrűs lánc van és arra azt mondják, hogy jó meg az ára is ezt mutatja (nem olcsó)!
Sok sikert hozzá!
Kösz a semmit, van értelme ennek a fórumnak...
Fuck...
Ez kurvajó kezdeményezés, hajrá Aszi!

Nyilván először nem lesznek sokan, de ha ez a lehetőség sorozattá fokozódik, akkor nyilván a zuccai motorosok is előbb utóbb kilátogatnak, ha másért nem, hát divatból:)
Ok. Kösz, majd beszélek akkor Ádámmal.
a kezdeményezés nagyon szép, főleg ilyen árért! (lehet megkérdezem kawával fel lehet-e menni ) csak kár h a topic 95%-át megveszekedett utcai motorosok teszik ki, akik imádnak a városban meg autók között "motorozni".
na meg persze a kifogások h túl messze van, nincs benzinem, még nem vagyok elég rutinos oda, kicsi a hringre a motorom és ennyi pénzét (5rongy) egész nap lehet kakucson a szemétben is fetrengeni.
Hali!
Nekem a 125-ös RS-en DID-O gyűrűs lánc van és arra azt mondják, hogy jó meg az ára is ezt mutatja (nem olcsó)!
Sok sikert hozzá!
Köszi a válaszokat!
A légszűrőt már kitakarítottam de a powert fogalmam nincs, hogy hogy kell, valaki tudna egy útmutatást adni hozzá?
Arról lenne szó hogy megy a fórumon a szájhősködés mindíg hogy ki meddig dönt, kinek hogy megy a motorja, ki mennyire bevállalós és Aszalós Ádám kitalálta hogy lehetőséget ad az itt fórumozóknak!
Jelzem eddig még nemnagyon volt ilyenről szó hogy bárki felmehet ennyiért a pályára!
Szóval az van hogy felkell venni a kapcsolatot Ádámmal (30/5104282) és lesz majd egy délután amikor jönnek egy csomóan és lehet majd motorozni egy jót!
Nemkell pályaidom ahhoz hogy kicsit motorozzál a pályán , és mégis kitudod azt próbálni hogy milyen jó amikor nincsenek záróvonalak és nemkell a kátyukat figyelni, meg a kavicsokat
szal beszélj Ádámmal és egyeztessetek!
11500 nem rossz egyébként, de a power mellett ránézhetsz a légszűrőre is. Amikor a Futurán koszolódott a légszűrő, egyre kevesebbet forgott.

Rsata!
Pedig motoroztam tegnap, este 7től 9ig, meg voltam a főtéren is :)
11500 fölé mért pörögne? egy gyári 123as nem nagyon tud többet. még a 122es se nagyon megy 12 felé, de ha előtte is lomha akkor takarítsd ki a powert.
Hali!
Van egy RS-125 EXTREMA tipusú motorom és nem nagyon szeret teljesen kipörögni!
A gyertyacserét már próbáltam és hatásos is volt valameddig de akkor sem pörgött ki 11500 fölé!
Mi lehet a baj és mit tudok vele csinálni?
tegnap voltam vásárhelyen átutazóba, de nem láttalak az rsel:)
Pontosabban kettőt... Összetoldva hehe
Hello!
Én mennék motorozni a Hringre 5 rugóért. Vmi részletek?
Kösz.
5 ropiért én is mennék szívesen csak kéne már egy normális motor mert ezzel nem hiszem hogy mehetnék :S
rigaláncot heeee
Hali!
AF1 50-re milyen lánot ajánlanátok (gondolom ugyanaz mint Rs50-re, de sose cseréltem még láncot, így kéne egy kis segítség)?
Mi a különbség a sima, az O és az X gyűrűs láncok között?
Válaszokat előre is köszi.
én belebasztam a kapát és mükődik. Igaz 1 döglött ló van benne de elég az
*ebben az ügybe*
Kérdezd Fucky-t ő már vágja nagyon a témát.. m-re pontosan megmondja meddig jó...ŐS tehetség a srác
Hello mindenki . Ismét segítségért fordulok hozzátok . Milyen dugót ajánlotok rotax 123 blokkba ? válaszotokat előre is köszi
Am milyen GArda?