Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!

Nah kész az idom javítása/fényezése. Szebb lett az idom, mint új korában :D A gyári festékkel eléggé spóroltak a rohadt olaszok. Mindegy, szép lett, nem látszik rajta, hogy meg lett volna sérülve.

Matricát 12ezerért árulják dunakeszi Millében, de persze csak párban. Úgy nem árulnak a rohadtak, hogy csak 1 jobbost.
Muszáj lesz megvennem, mert máshol nem találtam matricát, csináltatni meg kb ugyan ennyi lenne, csak az lehet hogy kakibb minőségű lesz.
Úgyhogy megveszem a párat és eladom a balost, szóval ha valakinek kell egy balos matrica, barna színű, új rs-re, akkor 5ezerért viheti.
anyja jól néz ki?
na mire?
:DDDDD főleg hogy levan flexelve a rendszámtábla tartóis:D bár kitudja ezzel a gyökérrel mindne megesik, de azé kösz a tippet ez eszembese jutottvolna:D
helyes!
hehe csak nem az a kis szöszi aki ott volt madarason is?:D
Háát augusztusban bementünk volna a suzukiba, de mostmár ha pöpec lesz az AF1, akk marad!
Az végülis nem sok! Ha baj van a hengeremmel, akkor az lesz nekem is....de nagyon remélem azzal nincs gond! Na mostmár tényleg megyek.... jóéjt mindnekinek! csáá all
remélem nem veszel 125 4T-t... ha jól emlékszem írtál róla
50 ropi a dugóval együtt. Nem vészes, perselyeztetve lesz/lett.
Az jó! Mennyibe fájt? Azt tudom, hogy benne van, csak tudod alattam 1 motor se bírja! Unom, hogy minden kis 2T beszarik alattam, 4T-k gyengék 125ben....16évesen meg hova vennék még 636ot
Benne van a pakliban, de ezt Te is tudod. Nekem jövő héten küldik meg a hengeremet a dugóval a táborituningból, aztán járathatom én is...
De most az zavar, hogy nemsoká akkor mind2őt járatnom kell Az AF1től amúgy síró görcsöt kaptam volna, ha apám nem mondta volna, hogy most legalább teljesen felújítjuk! Ha nem mondta volna, még most is sírnék, halál komolyan!
bazz,te télleg szerelmes vagy,h nem ez volt az első mondatod :D:D
Üdv a klubban haver!
Jujj amíg még ittvagyok, majd elfelejtettem! Annyit beszéltünk a szerelmemről, hogy a másikról elfelejtettem! Ma beállt az AF1....valószínű, hogy főtengő...szóval dugószett, főtengely felújítás, csapágyak, szimeringek, hajtókarszett!
Attól nem félek....még most jött ki a gyárból!
Aztán ne legyen ám sűrűn dugattyúcsere benne , nehogy félrekúrjon.....
Háhá köszike...de amúgy csak rajtam múlna...de nem akarom hogy utána az legyen h megbánja stb...de szerintem is hagyjuk itt a témát...ez nem az a fórum! Megyek is...reggel fizikotherápia Na jóéjt!
okksa akkor nemis faggatlak. ugyes légy :)
Nem...2hete leszünk együtt szombaton....ő kurva szerelmes, én szintén, az anyjáék odaáig vannak értem...
akkor jó vigyázzál rá! amugy lefekudtél már vele?
Azok nincsennek...nem vagyok én olyan ....am szerelmes vagyok
ez gyors volt :) valami xtrémebb? :)
Háháá...köszönöm