Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

erreis van:D gixxer 1000 kék rizla pályaidom:D nagyon sok a 125ös és 180as runner,25ös sr,150es leonardo vagy mienaz, aprilia:)meg rsből is van 2-3at amit tudok rendszám nélkül
hi! múltkor nagy volt a lendület a km meghajtó ügyében,nem érdekel már?
írj egy mailt vagy valami
robkaa46@vipmail.hu
Bencce, Neked ezt elnézzük bármikor bármilyen indokkal, SŐŐŐT mééég ilyet :)))))))))))
"mitbezsélt ez 15000et"

gondolom simán balfasz volt, és simán a rendszám árára értette, csak közbe kihagyta a műszakit, eredetvizsgát, regadót, faszomat, stb :)
BAzz, mikor a környékemen X9-es 200-as Piaggio robogót, 150-es Kymco robcit, látod nap mint a szomszédból, de láttam már 1000-es pályagépet is az utcán pályaidommal, lámpák nélkül, minden nélkül... Igaz 'nagy állatkert' Budapest..
nekemis hajtja de tényleg nem a legjobb ötlet. de most komcs ti jobban otthonvagytok a rendszám terén. mi hogylenne ha intézkedni kéne meg mitbezsélt ez 15000et?
ez esetben csak egy jó ízűt ugattam a 4t-re:D
rs50man?
Érdekes story, nade mi várható rád nézve az eset miatt?
Nem tiszta, hogy most akkor feljelentett, vagy elengedett?
félreérted, a gyereknek most rs50 van, csak rs125öt akar 50es papírral. Erről akarjuk lebeszélni.
akarom mondni mint az r125
hát nézd aki egy oyan bátor h egy igazi tűzröl pattant és nagy teljesítményű 125ös motort vesz mint a 125r az nyílván van oyan bátor h ezt az 50es cuccot is bevállalja!

egyébként meg mindig nagy a büszkeség a 4T 125ös tulajoknál h de qrva jó a hang. szerintem 125ből a 2tnek 1000X jobb, azok a 4t-k ugy recsegnek az egy hengerrel mint egy traktor de komoyan. viszont az igaz h qrva mélyen, ugyh nagyon kiváncsi vagyok h fogja előadni h ez csak 50es. rendőrnek biztos nem fog feltűnni h a szomszéd benzines távirányítós autójának valahogy nem erre hasonlít a hangja pedig kb az is 50es:DDD
Azért mer mindne nap erre járok és szinte már mindneki ismer a városba mer 0-24 között bármikor megtalálnak a városba amennyit motorozok mindenfelé:Dhát amikor már a buszpályaudvar felé mek annyira ismernek hogy esetek 80%ban integetnek huzzamneki énmeg mindig huzom vagy 120ig:Dnaon népszerű vok erre mer mindig hajtom neki mindenfele naonsok oan emberről tudok aki pl haweromon vagy valakin keresztül üzenget hogy látnak mindig stb stb. Szal inkább megálltam mer mindneki ismer meg mégis csak ittlakok. Nemakarok fosni egész végig hogy mikor kapnak el ha meglógok és netán kiakarok menni mocizni.De ha nem ittlettvolna az eset hanem kb 50kmerre akkor tudod kiállt volna meg:)
max dekoros csinál neked annyiért rendszámot Tuti be volt pipálva az űrge... Miért álltál meg?

Am részvétem
elmesélem hogyvolt hogy minden világos legyne mint a sötét éjszaka.
Kanyarodnék erre hátranézek és a seggembe van az octavia villogva meg ien buzi hangot adott ki.Integet álljak félre.Félreállok, kiszáll a csajjal eggyüt.Jórendőrpicsavoltaz bakker:D az megse mukkant cska nézegette a mocit.Megse szólalt , már adtam a jogit, erre Fodorúr ez a motor nem 50es...Mondom de én így vettem 50esként.Az nemérdekel ez a motor nem 50es, Odamegy, megnézi a km órát, erre Fodorúr, 200as kmóra?Énmeg mondom nagy büszkén, hát aha de nemmegy:DNézi a jogsit, mondja miértnem rakja fel a rendszámot mert látom van rá jogosítványa.Hátmondom az nincs.Keresném a biztosításos papírt de nemtaláltam , mondomneki mindjárt meglesz erre. neis keressem már nemlényeges.Mondom és ienkor akkor mivan? Aztmondta 30-300ig bünti, motort megnézetik nemtudomhol, lefoglalják meg feljelentés.Megéri e? Hátmondom nemnagyon.Mondom nekem nincs 120-130 000 ftom rendszámra akárkit kérdeztem mind 100felett mondta, erre nagy meglepődve, miííííííícsodaaaaa? mennyek le xy-hoz nemtudom már mitmondott, elfelejtetem és 15ezerből csináltathatok.
aha és mi lett belőle? feljelentés? mer nekem zavaros kicsit az irományod
na én nem érzem nagyjából a darázscsípést, kb mint egy sunyogcsípés... de pl térde az embernek meg tud hülni, és akkor jó szar lesz már 20 éves korára
figy hawer én ezt tudtam hogy faszság így járkálni de ígyjött ki. ja és mondtam a zsarunak mondom nekem nincs erre120-130ezer forintom erre lekezdi így mííííííííííícsodaaaaaaaaa? lemegyek ****(nemtommár mitmondott hova) 15ezerből megvan a rendzsám.mondomneki aha aha nekem eddig mindneki aztmondta 100felettvan jóval, erre ő, az nemérdekes ők mitmondtak. elmondta mgeccer hova menjek le és ennyi lesz. nemtudom ez bevolt szívvavagy mivanezzel
Kb az első darázsig menő, mégcsak el sem kell esni.
Talán mert tudod milyen dolog... én is tudom, kúrva menő rövidnadrág póló... de ha egyszer történik valami, én már csak tudom
Bizonyára íg értette: "hagy kűggyek" csak talán túlárnyalta a humort
"Zoli bácsi" ám kend ángya térgye!:)
emzoli(sokszám)@freemail.hu
nekem mondod, én voltam a legnagyobb menő a rendszám-forgalmi nélküli AF1 125el. Kurva bátor ügyes gyerök vótam. Csak szeretném ha az újoncokat nem szopatná szét a rendőrsereg. De nem is tudom mit jótékonykodok
Régen én se hittem, de hihetetlen mennyit változik ilyen korban az ember pár év alatt...
sajnos visszaadom a helyesírás-szakértői bizonyítványom. Súlyos hiányosságokat fedeznek fel a szövegemben, ezért nem vagyok méltó rá ;)))
Azért még ettől független mindenkinek anyázni fogok ;)))