Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

járassadi s rendesen:) büszke vagyok rád :)
rakjá méá fel róla képet
Ááá friss szerzemény...még járatós utána jó
Labika jó az a kiscsaj. 1 csere? :)
fenn a kéz!
ádám nekedis kötelező!
Na témánál járunk....pinát valaki? fenn a kéz
lehet történtek ott olan dolgok amiket nem írtál meg.. most ööszintén, mivel vetted rá?
sztem azthitte hogy elhagytad a rendszámot...
itt a többségnek nincs szüksége hengerre,senkinek nem szokott akadni az rs-e
Ez rámegy 123as rotaxra? Gilardoni 1vagy 2?
Gyári Új ROTAX 122 es és 123 as henger eladó! Ára:49990.-ft!
érd:bakonymotor@gmail.com
06-20-545-3546
figy fogalmamsincs miatököm voltaz trafi vagy nemtrafi, é cska azt láttam hogy küldtemneki és jobbrol nagyvillanás és midnig uygan aróla helyről ált amikor normálisan mentem akkor nemvolt smemi. elmondtam pár isminek. erre jutottunk.
Nyugi nem lesz az annyi, megkérdezem a haverom, Ő most az idén rendszámosított egy nsr-t, nem halt bele, nem volt olyan sok, megkérdezem majd tőle, hogy neki mi volt. Na most meg lépek mert 9től rutinvizsgám van nagy A-ból
Még nincs jogsi sajna. Jövőre rendelésre tudtok gépet hozni?
A lézeres trafik már nem villognak és kétlem, hogy egy hete még a régifajtát használták volna.
aktuális még a km meghajtó vagy sem?
hello
engem is elkaptak ilyen indokokkal (helyszinelős kocsi) aztán ugyan ez a téma szöveg, csak engem feljelentettek olyan okkal hogy megfelelőpappirokhiánya(rendszám stb) meg kopott gumi fényképeket csináltak a motorról kb 2 hét múlva meg jött a levél és csak figyelmeztetést kaptam mert nem rendelkezek önálló keresettel és még tanuló vagyok.............de szerintem ez rendőr függő mit kapsz vagy nem tom lényeg én is mondtam ha tudnám lerendszámoztatnám de hát sajna így nem lehet
az én rs-em is 120bol lehetne forgalomba nyomatni?barni aztmondta neki 235bol forgalomba hozták éős azthite vagy 100bol lehetne. bakker világosítsatokmár fel erről a témáról léccike mer nagy a sötétség
épp most van egy gyönyörű 99-es SV650S-ünk eredeti olaszpapirokkal, bármikor forgalomba helyezhető 450000Ft(ez természetesen nem tartalmazza a forgalomba helyezést) forgalomba helyezés kompletten 120e Ft,és pár kép ízelítőnek
fessed át a motort:D
Rotax 123 - fülnél....értelemszerűen
Sziasztok!Kéne nekem egy pegaso rotax 123 -as robbantott rajz ha valakinek van létszives küldjétek el az Info@pt2000.hu email -cimre .Elöre is köszi.
ennyi eszed van... buszke lehetsz magadra