Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mailezgetés. 200at tudó aprilia 125 :)

""Bejáratás után 180-200km/h körüli végsebesség! "

remélem ezt az irdatlan hülyeséget te sem gondolod komolyan. Volt ilyen motorom, hidd el, gyári áttétellel a büdös életben nem fog 160 fölé menni, akkor már 12500at forog, bemérve. Persze az óra mutathat mindenféle hülyeséget, általában szoktak rendesen csalni.
Nos szerintem máskor ne kábítsd a hülyegyerekeket ilyen idióta dumával, mert aztán csak jönnek és osztják az észt hogy "180-200at" meg a gép, és le lesznek lombozva amikor felvilágosítjuk hogy közel nem
üdv, Tyt"

-

"Szia!

Senkinek nem akarom bizonygatni, nekem is volt már pár 125ös olasz motorom :) A 89-es AF1-emmel mentem 185-öt minusz amennyit az óra csal..Cagiva mitoim is mentek 180at.. Ha normálisan bevan állítva mennek ezek.. Egyébként meg azt gondol mindenki amit akar, csak vigyék el mert útban van..

hali"


tehát ha már a 89es AF1 ment 185öt, a mito 180at, akkor ez miért ne menne 200at?
istenem
When battery is connected, with key to
"gyújtás rajta ", hold the MODE button for more than
ten seconds to switch both the odometer
(ODO) and the tachometer from
kilometres (km) to miles (mi).
During the first five seconds the
instrument panel will not react with any
signal, but then current unit of
measurement will start flashing. If MODE
button is released before ten seconds
have elapsed, the unit of measurement
will still be the one previously in use.

nesze neked, ennél többet nem segíthetek :)
Frici ne balfaszkodj. A neten sok helyen fennvan a használati útmutató. Fél sec alatt át lehet állítani :)
szép! pesti vagy?

amúgy a kézikönyvben (használati utasítás :D ) benne van, hogy hogyan tudod átállítani. most fejből nem tudom, hogy hogy kell, de emlékszem h le van írva
szerintem mindenki Újszilváson van és a szokásos 3 nap helyett ebben az évben most 4 napos ugyanannyiért
tessék, de ha vki tud vmit a km/h-mph-ról írjon legyen szives
Sziasztok!
Holnap (06.28) Hatvanban motoros találkozó és felvonulás lesz! Aki csak el bír jönni az jöjjön! Egész napos programok: több féle márkájú motor kiállítás, autó kiállítás, streetfighter show, kaja, pia, nők. Szóval megéri eljönni!
Szeretettel várunk mnden kedves motorost!
értem, köszi akkor elis szaladok olajért agip speed 2T-ért ha találok
csinálok képeket, pár pill
*tényleg
tudom hogy van de eza háromszg csak felhívjaa figyelmed... szal majd ha már téleg nagyon kevés olaj lesz benne akkor fog világítani aza kis kanna
Képed van a vasról? :)
de az olajnak van egy külön kis kijelzője..vagyis amikor ráadom a gyújtást lehet látni
de lehet igazad van...az olajtank legalább félig van..
kevés olaj
köszi sikerült!
de ez az mph nem akar sikerülni
az miért van h a piros felkiáltójeles 3szög néha világít? néha nem? néha csak bevillan?
Nah végre! Hétvégén kéne motorozni. Mondjuk holnap :D
Fennt vagyok, mert most valamiért nincs meló... Lehet lazulni egy kicsit.

Persze, nekem akármi jó, csak cép legyen
Természetesen megkaptam, nem gondoltam volna, hogy fent vagy fórumon, azért nem írtam!
Megnézem, hogy melyik szín hasonlít rá a legjobban, és az lesz, ok?
Végre megvan ez a szar, adtak egy pépőőőrt amivel vezethetek!
Pedro! Küldtem sms-t!

Ha nem kaptad meg, akkor mondom, hogy megálmodtam a matrica színét :)
Ugyan olyan színűt szeretnék, mint a hasidomon az aprilia felirat színe. olyan szürkét. az fasza lesz
Nyomd sokáig a gombot, és elkezd villogni az óra, aztán nyomogasd miután az órát beáállítottad nyomd hosszan és átugrik a perc számlálóra... és hagyod és kész :D

Egyébként valaki nem akar motorozni egyet most? :P :)
sajnos nem jutottam előbbre...2006-os Rs
bringaórán két gomb van, és a kettőt kell egyszerre hogy állítani lehessen...
nem jött be
próbáld hosszan nyomni a gombokat, az karóráknál is bejön!
Sőt, a cumputerét sem igazán értem...egy kurva képes leírást sem találok. Tudom váltogatni a feszültségmérőt, az órát, a köridőmérőt, de nem tudom beállítani pl az órát. Segítsetek plz...