Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de az olvasottak alapján kéne nemde? de akkor mi lesz? ha így meglógsz? mekkora büntire lehet számítani?
nicns rendszámom:DDDD de már villantotak 140-50felé a 4sávoson kb 3x de eddig nemvolt belőle gond, legutolso kb egy hetevolt este
de ha lefotózzáka rendszámod? szopol mint a kismalac, nem?
Neked igen, mert ki van fizetve a vám.....
60-70ezer forint
van 125re jogsid és rendszámnélkülit vettél? bazdmeg
olyanpihi hogy megküldtem most neki a 4sávoson:D de cska oda vissza és huzom is meg magam:D
Akkor most lesz egy kis pihi?
Fucky mi lenne az ára a spirálnak?
köszönöm bratyesz:D megfogadom:D csak áruljátokmár el nekema rendszámos dolog menyiből jön ki meg ienek , egykis bemelegítsés mire számítsak:P
Rendöröknek soha se állj meg . Jótanács Huzzad neki átmész a dugoba, kis utcákba és ennyi
najó osszatokki de nembírom ki hogy nekérdezzemmeg hogy az mi:D
én meg 18 évesen már a koloproktológián voltam, az nem volt se jó, se laza, se menő. Csak szar. De hál' istennek túlvagyok rajta :D
azalaza:D
Minden reggel fizikotherápiára járok...igen, 16évesen!
Jah és eddig akárhányszor integetett a rendőr, mindig megálltam.
Tudom, tapasztaltam. 3szor jelentettek fel. Utána eladtam a motort. Jövőre vmi 400ccm körüli túragép lesz, max 650es SV. Én nem így állok hozzá, szeretem ha minden tiszta. Nem volt még soha 125/50em sem...
Háát igen.. Az ilyen seggfejek miatt cseszegetik a rendes motorosokat is.. Ha ilyen mentalításúak nem lennének, szó se lenne rendőr-motoros ellentétről... És folyamatos cseszegetésről se...
Ő 3 esélyt adott, aztmondta nem jön oda, de 3. szabálytalankodásomnál megy a feljelentés , azt mondjuk benézte hogy nem ott lakom
Na ilyen nekem is volt, buko nélkül vittem 125/50 mocival utast, jogsi még kezdő jogsi volt
semmi jegyzőkönyv semmi nemvolt. szóbeli figyelmeztetés aztmondta.első és utolso :D
De feljelentett? Ha nem akkor takarítsd el nagyongyorsan a háztól a motort, vegyél egy 600as supermotot meg egy fekete bőrruhát, ha már ennyire ragaszkodsz a rendszámnélküliséghez
hát nemnagyon hiányzott:) de elengetedd a csaj mondott neki valamit.aztmondta hogy amiért van rá jogsim szóbeli figyelmeztetés, de ha leközelebb meglát rendszám nélkül. nem motorral fogok hazamenni
Én paraszt vok, mert falun lakok. Bevállalom még mielőtt bárki beszólna. Rizsa az, hogy itt nem baszogatják a motorosokat. 2 ember mozgott egész télen nagymocival itt. Én és a haverom. Rendőrök ránk voltak szállva. Haverom sosem állt meg. Az egész kapitányságot madárnak nézte. Megállította a kapitány civil autóval. Azthidte vmi haver, meglátta a zöld mellényt. Intett, egyes, csutka. Keresztül ment a zárt kapun, belökte a motort, átöltözött, az apjával még aztis letagadtatta, hogy az ő fia Azóta eljárás folyik ellene, de semmit nem tudtak rábizonyítani. Azóta már elment innen a kapitány. Nem tetszett az embereknek és kiszavazták Erről ennyit.

Én a helyedben leléptem volna és ahogy lehet eladtam volna a motort. Hiányzott neked ez?
Node akkor elengedett a közeg az eset után?