Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pl a Dunlop D208GP, D209GP gumi az laposabb és azt majré nélkülire letudjuk tenni...
a Pirelli Dragon Corsa az csúcsosabb és ott nekem van most 1centi majré...
ellehet aztis tüntetni, csak még most próbálgatom ezt a gumit, nem mentem multkor még olyan tempót mint időmérőn vagy versenyen...
2:28körül mentem most edzésen Hringen aztán időmérőn leszeretnék menni 20körülre
az a necc hogy vasárnap megyünk nyaralni aztán ha töröm magam akkor itthonmaradok az tuti...
szal majd kiderül milyen ez a gumma egyenlőre jónak néz ki!
Köszi, majd rácsörgök!
RsPetya,
Aszi nem sűrűn olvassa a fórumot mert "nem netbuzi" (ahogy a szavaival éljek :) )
Tudnak pecsételni szervizkor szerintem, azért írtam hogy nem aprilia, mert dunakeszin 2 aprilia szalon van, és egyiksem Ők :)) Szóval lényegében viheted hozzájuk szervizre a mocót, stb stb, DE
jobban jársz ha felhívod, és megkérdezed tőle! Remélem nem haragszik meg h beírom a számát,
30/5104282
Szóval 4 órás minimálbér a bejelentett, de még kapsz egy 4-6 ezret, nem emlékszem msot...
Hogy kevesebbet keljen adózni
zsebbe? mi miatt?
nettó 400 de hóvégén még jön zsebbe egy kicsi... de csak 4 órába vagyok...
orabér mennyi?
pfff... hagyjuk szerintem... utolsó mentsvár ez a szar baumax... de még ez se biztos... itt dolgozom, kb olyan mint egy szauna... kibaszott meleg van, én meg nem bírom a meleget, mind1... fizetnek :P hacsak nem basznak ki holnap, mert sok az ember... akkor már tényleg szétbasz az ideg...
na remélem öüsszejött az a meló amire számítottál..
összejött?
Francokat jővőre, szeptembertől...
Nincs suli, majd jővőre, msot munka van, amúgy meg rég halottam a fennakéz dumát, gondoltam megkavarom kicsit...
Kedves Dániel!
Ilyen kérdesekhez nem vagyunk hozzászokva a te szádból :)
NEMKICSIT SZERETEM!

vége a vizsgáknak és jöhet a hülyülés?
Joci, szereted te a pinát?
ha 28 as van az nem lehet gond
nekem a 98 as rs 28 assal ment 160 at...
még a tankot sem kell felnyitni hozzá benéz és kész a tanmk alatt ott a karbi és rá van írva szép nagy bötűkkel:D
nekem utcán (3napja használom végre ) és van 1cm es majréja a nagyobb gumival kitolható? azthittem úgy van hogy minél vékonyabb annál jobban lehet dönteni nem fordítva...jah és felrepedt a gyertyám az 1ik a és a b10eg nél melyik a magasabb hőértékü ami faszás ti milyet tesztek bele mert az kevés az enyémbe
A powerem nyit 7800-nál, és kipörgetem 10e-ig!Ha kisebb karbim van az lehet a gond?
Tobb oka is lehet pl nem valtasz fel sztem nemnyit a power vagy nincs is benne!
Ha jól tudom a 97-esekben 34-es van...de várd meg azért h többiek mit mondanak ha biztosra akarsz menni
Szevasztok!
Érdekelne, hogy a 97-es RS 125-ön mekkora a gyári karbi?
Aki tud az lécci válaszoljon
Jah és szerintetek miért nem tudok 120 fölé menni a géppel?
120-nál azt mondja ,hogy nem megy többet!
Válaszotokat előre is köszönöm!
Aszi!

Tegnap írtad, hogy HIVATALOS Márkaszervíz vagytok.
Kötelező szervizekkor tudtok nyomni pecsétet a szervízkönyvbe? Szívesebben vinném hozzátok a gépet, mint a dunakeszi milléhez...

Elromlott a műszerfalam. Ti azt garanciába megcsináljtátok?
Azért kérdezem, mert ha ugyan úgy működtök, mint a mille, akkor inkább hozzátok vinném a vasat...
1 ideg tuti rádszállnak aztán felejtik, hagynak
nekem anno a ház előtt vagy 10-szer elmentek naponta
De neki ez már a második, nem rég megállították és kiderült hogy rendszámhiány van. De itt még a rendszámozás (cheat xDXD) működhet.