Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rs-en nincs power hang
fiuk...nézétek me gmilyen motorom van...(képeken) ..már jópárszor igazoltattak meg stb...szerintetek,ha venék egy gysn iéyen festésű 125 öst Rs-t akkor feltünne a rendőrőknek hogy nemugyanaz van alatam mint am ieddig is volt?
igen leállítod a motort.odatapasztod a füled a tankhoz majd ráadod a gyujtást.ha van kis elektromos motor hang akkor póóveres (full power),ha nincs akkor ne vedd meg.szvsz.vagy hülyeséget írtam?
nem az
tudom..csak arról lekéstem....valami más?
most volt......
nemtudjátok lessz-e valahol mostanában aprilia tesztnap?
123-as henger valakinek?,
2006-os full power-es apriliát, és a folytott verzióját, városban hogyan tudnám menet közben megkülönböztetni? van a sebességek közötti áttételben különbség a 2 féle motor között? valami ismertetőjel a 2 fajta motor között? előre is köszi!
motorhiba mit takar? megragadt v vmi. komolyabb?
hasonlít a volt Csongiéra
Motorhibás Aprilia RS 125 eladó!
érdeklődni emailben vagy telefonon: 30/284-28-89
baszdki, ne szembesíts ilyenekkel, mert depressziós leszek ;) megyek harakirit végzek magamon
Tyt,a helyesírás mentora ilyen híbát hogy véthet?
egyelőre,,,,nem egyenlőre,,,óriásit kellett benned csalódnom
Azt hiszem holnap énis lebontom a rendszámot és megnézem mit lehet vele kezdeni mert gyári nekem se tetszik
hamarosan... holnap délelőtt ha netán jó idő lesz és lesz fény, kitolom az utcára és digittel lekapom. Most esik :( garázsban meg telefonnal... nem jó kép lenne
ja
csak akkor kötelező ha este észreveszik
Képet Tyt
Sziasztok.
Tudnátok segíteni nekem h hol tudnél km-óra spirált venni v rendelni
nah ma végre lekerült a rendszámtáblatartó a vasamról, attáékhoz hasonlóan csináltam meg énis, volt nagy fúrás faragás ;)
Viszont menetközben valamit elbasztam a rendszámvilágításon, és nem ég (előtte működött). Egyenlőre nem akartam amúgysem felrakni, visszahúztam volna a faridomba.. Kérdés, mennyire fontos a rendszámvilágítás? Gondolom műszakira nem árt, de ezenkívül rendőr köthet bele ha nincs?
üdv
Derbi Gpr125 2006.07 havi ,olasz összes papírjával,sérülten,képen látható állapotban!pályamotornak olcsó alap,de mivel minden papírja megvan,forgalomba is helyezhető!
yamaha blokkos,rákell bökni tz speciálhengert hadd szaladjon
28as lapsiberes mikuni karbi,radiális fék,szokásos nyalánkságok.elöl hátul még gyári gumi alig megkopva,így gyanítom hogy alig lehet benne km.hangja mint egy újé.
elsö ránézésre:akksi,balos kormánycsutka,balso lábtartó,váltókar kell,és motorozható a motor,a képeket nézvén.
A motorhoz elsőlámpa és visszapillantók megvannak!Nagyon többet nemtudok a gépről,de ha van kérdés,irj.
Irányár:279E ft
06705540998
balatonmotors@hotmail.com
az invertert érdemes jól leszigetelni, ahol bemegy a 2 vezeték.
beázott?
beszart az angelom:/