Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Simán lehet 200 de 100 az biztos egy nyár egy hátsó guma ami 25-35 ezer fékbetét elöl-hátul 10 fölött dugó 30 esetleg láncszett közel 20 első telószimering (magyar utak) és ez simán ugy h még el sem romlott semmi és jó éved volt mert nem kellett első guma meg hajtókar esetleg főtengely felújítás és egyáltalán semmi extra kiadás nem volt!!
Hellósztok. Kiment az rs 125-emből a power szelep elektronikája. Legalábbis én úgy gondolom, hisz 8000- nél nem ad le teljesítményt a motor csak búg. Ha valaki tudna segíteni elektronikát találni annak örülnék. Vagy ha másban tud seggíteni azt is megköszönném. Amúgy 2002-es az RS-em.
Hát pedig ennyi az ára úgyhogy akkor téged nem érdekel mint ahogy írtad.
irtam h erdekel de nem 40ert
ZsóóótiRS légyszíves küldd el a szétszerelési rajzot (RS125)! nagyon megköszönném!!!
jó rá
persze h jó rá
ZsóóótiRS

Ha jó 160 polinira akkor érdekelne a kipufogó
A dugó 40-45 fele kezdődik inkább mert van ott még csapszeg gyűrű és felső tűgörgő is.
Ha már perselyezni kell a hengert akkor ott komoly problémák vannak mert az már szarrá volt akadva ha már a hónolás nem segít.
Akkor nem tom minek fikázod hogy drága a cucc ha nem is érdekel!!!
Eladó Dunlop pályagumi nagyon sűrgősen 6.000 FTért.
(Dunlop Racing KR133 R16 120/60)

akit érdekel az vegyen fel msn-en : csipi10@citromail.hu
havernak chippelték mert ma beszéltem a szalon szervizesével és mondta h vmi 30ért chippelték de szépen visszaheggesztették a dobozt
nem csináltak semmit...

tegnapelőtt jött meg hozzá az elektronika amit kéz alól rendeltem, egy 96os RSben volt...
hát végre nicns benne az az átkozott rohadt lyuk 5 és 6 között!

sokkal jobb így!!!!
Tyt az elektronikáddal csináltak már valamit?
de ha van nicasilos perselyed és 10-15ezrenként dugót cserélsz meg pl 25ezernél a főtengelyt felújítod akkor nem kell perselyezni meg ha karbantartod rendszeresen
évi 200??
hát ez nekem kicsit sokk...

jó persze attól függ mennyit raksz bele...
énis számolgatok..

16ezrenként (nálam) dugó, köbö 30E
perselyezés? ez nálam nem jáccik

ok gumik, de azt is lehet olcsóbban szerválni
fékbetétek

hát sztem akkoris sok az a 200
jah....felisgyujtanám ha minden évben ezzeket kellene cserélni.... na mindegy te tudod,biztos kell...
viszont kihagytam a fékbetéteket...
na jó a persely 2 évente...
az h éventge uj gumik, persely, dugó, esetleg beleesel a hajtókarba, szimeringek, lánc, 1-2 bowden és akkor még nem is kalkuláltunk bele egy kisebb zakózást...
fenttartás 200eFt....mi kerül annyiba(biztositás malus 1000 )
csinál a faszom érdemleges dolgot rajta igy is 200.000 ft a fentartása évente és akkor még 1 liter benzint meg olajat sem vettem...
erdemleges dolog van e vele csinalva? igen tudod en motorozok vele ez eleg erdemleges sztem. aki meg gyorsulgatni szeretne az vegyen valami szar 4T-t