Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vegyél rá jolly moto-t, vagy dlr-t, azmég ér is valamit... www.jollymoto.it
Zsóóóti!
Cagiva Mito Evo-ra nem tudsz véletlen rendszert?
Ha lenne kérlek szólj!
Köszi.
Ha kell valakinek Gianelli Kipufogó rendszer RS125-re az szóljon van 2db 40000/db.Körülbelül 200 km-t futottak a rendőrség vetette le őket olaszban ha most szólsz 2 hét múlva itt van.Most csak Arrowrol tudok képet fel rakni de a Gianelli majdnem ugyanaz.
Hát ZsóóótiRs-nek igaza van!!!Hát meg lehetett volna nézni a 2. rs50emet, blokk,teljesítmény,kinézet!Csilli-villi volt!És olaszból volt!!!

Szóval peace emberek no war!!!
Szerintme ez nem attól füg hogy melyik országben vagyunk.Ez sokkal inkább a motor tulajától függ. Én láttam már olyan olaszból behozott motort amir a ha ráné az ember röhögő görcsöt kap annyira le volt lakva.De viszon láttam olyat is aminek a blokkjáról enni lehetett volna és úgy nézett ki az egész mintha most jött volna a szalonból.De az igaz hogy olaszban a motorozást teljesen máshogy fogják fel mint nálunk.Dehát ahán ynép annyi szokás,olaszban nem sűrűn húzzák rá a motoorsra kormányt meg nem tolatnak ki elé.Elém pl ma is kitolatott egy gyökér pedig látta hogy jövök és csak azért is kijön elém,jah és a legnagyobb poén hgy takarásban volt,de az egyik utasa kiírányította elém!Mi ez ha nem színtiszta rossz indulat???
a lónak a faszát te segg. (hamár ilyen kulturáltak vagyunk)
azért olaszoknál teljesen más a közlekedési morál ezt mindenki tudja. ott fogyóeszköz a motor.
A Talma tavalyi KTM-je volt 70 milla, az aprilia lehet olcsóbb valamennyivel, az lehet csak 60 milla
pár tíz millióba
Írtam hogy az olasz nagyon vigyázott rá úgy vettük ki a furgonból mintha most jött volna a szalonból.teljesen gyári minden a blokkon semmi olaj sár sehol.Matricák minden teljesen ép rajta. Terepen összesen 98 km-t ment azt is itthon és haveromtette bele.És nem rendszámos.mire lerendszámoztatod akkor már 360 körül vagy legjobb esetben és így nézd hogy olcsó vagy nem.
vittek egy uj rs125-el és 160-nál lucskos let a puncim
de egészvéletlen az övé volt Mert???
igen nicasilos ha nem másik persely van benne!
Hello. Haverom most vett 125ös Af1-et(Futurát) megragadva. Az lenne a kérdésem, hogy a henger nicasilos-e?????????? Ja meg nem tud-e valaki hengert, vagy bontót?????????????
Hello. Haverom most vett 125ös Af1-et(Futurát) megragadva. Az lenne a kérdésem, hogy a henger nicasilos-e?????????? Ja meg nem tud-e valaki hengert, vagy bontót?????????????
Nem Dedéé volt ez a vas? Loriby-t ismered?
kb mennyibe van az rs125gp???
csak tod nem mind1, hogy ott anyi pénzük van, hogy megveszi szétbassza és pár évesen kidobja, jön be az országba, ő meg vadul egy vacsi új másikkal..minekünk meg jut a náluk már kidobott motor...
ja, és bocs, télleg elnéztem
ja, a címem tukiaf1@hotmail.com , bár fent van az adatlapomon is
ZsóóótiRs! Ha itt leszel vegyél már majd fel msn-re, ha nem probléma. thx
mert itthon nem utnek szet egy motort?! hulye gyerek ez csak a tulajtol fugg
én 270ért vettem ezt szóval .....
kösz nem amúgy ezen a motoron minden gyári,terepet még csak nálam látott(1 hete van nálam) és a teló szimeringek öregetk szóval azok föl is mondták a szolgálat,majd a gumi dolgokat cserélni kell mert azok bizony elöregednek
xlzx azon még nem gondolkoztál h ugy megcsinálod az rx-ed,h a hátsó lámpát meg a sárvédőt leveszed,és a lápát felrakod az idom-ra a rendszámot meg az indexet oda fogatod vmi kis vas darabbal pl???? mert nálunk van egy igy megoldott rx és egy rmx és sztem sokkal jobban néznek ki
1000 km-ert? hülye vagy? egy hét alatt simán belerakod