Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát pedig nekem is meg havernak is a sportkipu az alul vesztett az erőböl meg nyomatékból és felül lett sokkal jobb és többet is forog vele meg végsebre is dobott!
Jah tiszta lehúzást akarnak itt csinálni!!!
Nem itt kell meggazdagodni srácok!!

Azt csodálkoznak ha nem vesz senki semmit...
na nem jön innen senki szombati e-ringre? embereeeek:)
Mivan gyerekek,ki ácsorgott tegnap a határúton egy fekete RS-el?
Amúgy meg piac lett a topikból???Bár az árakat ahogy olvasom inkább szalon mint piac
am 345 de 14es kéne
Azért csökken a végsebesség mert a kipuff inkább alsó-középtartományra tesz kicsivel több nyomatékot illetve lóerőt és felül még elképzelhető a teljesítmény-nyomaték vesztés is!!!!

Egyébként inkább itt is a hanng ami durvább lesz a teljesitménynövekedés nem olyan brutál mint az ember elvárná vidámabban pörög fel a gép azt ennyi
Csombek neked van is valami érdemleges dolog csinálva a motoroddal vagy csak szépen le van festve és felmatricázva?????
Ha jól látom Mitod van! Akkor nem tudom hogy mit fontolgatsz???
Ja, hogy a 40eFt nem tartalmaz kipuffdobot .
Akkor már fontolóra kell venni a dolgot .
ha rateszel egy sport rezot akkor mar 14000et fog forogni vagymi?! mennyel inkabb olvasgassal mielott hulye vagy
az viszont hülyeség h kevesebbet fog menni épp az h többet mert többet is forog!
Jah nem tudom már ki kérdezte RX50-hez a karbit.De van hozzá karbi 12-es csak az lenne a kérdésem hogy AM hanyas motor van benne???
jah az is biztos hogy 30-ért nem adom oda
Persze meg még nagyobb karbit ne adjak annyiért.Szerinted én nem fizetek érte??? Dob van már 25-35e-től,de van 75-ért is vadi új DLR azt tuti nem sok helyen kapsz.Figyelj olyan a két cső mint az uj nem ilyen szarok amik össze vissza voltak hajolva meg hegeszgetve. de komplett újat olyan 130-150 körül ha tudsz venni akkor nagyon ügyes vagy.
Figy az olasz 30-35 körül fogja ide adni és akkor még nincs is itthon ha 30-ba ide adja 35-ért lehet vinni de szerintem nem adja ide. Mert téleg nagyon szép mind a kettő. Figyelj újonnan rezon 80-alatt nem kapsz az biztos és akkor még lehet hogy finom voltam.
újan mennyik az ilyen tuning kipufogók és hol lehet őket beszerezni?
ZsóóótiRS, Csombeknak igaza van, aszittem énis a 40 az komplett...
Hy all! Zsóóóti azt szeretném megkérdezni h szerinted az én 50-es rs-emre milyen kipuff a jó?? én giannellit néztem. Szerinted melyik a jó rá?
igaz nem olyanok mint az uj de hogy a tied 200km-t futott e vagy sem azt kiallapitja meg? :) de persze hiszek neked csak sok egy kicsit 30 inkabb realis sztem
nem tom honnan tudsz ennyiért??? de az tuti hogy nem olyan mintha új lenne 200km-t futott mind a kellő csak a két kölyök lebukott vele a rendőr előtt és a rendőrség leszedette
tavasszal hozott haverom olaszból 2-t olaszból kettőt mind a kettő 98-as minden papírral bármikor forgalomba helyezhető egyik 280 a másik 275
csak a rezo 40e? ugy viszont kurva draga 25-30ba szoktek ezek menni
életemben nem láttam még 300alatt főleg hoyg ez 99-es
nem tud vki egy jó rs-t vagy mitot a neten?
400alatt
rezon rész ugyanilyen dobot meg olyat raksz rá amilyet akarsz meg amilyenre pénzed van
most lesz két rezon cső 40e/db és lesz hozzá dob is amilyen kell