Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mennyi fenntartási költségre számíthatok ha veszek egy kb 98-9-2000res rs-t?
ha csak nyáron meg kora összel meek vele egy nyáron max 1000km-et?
100/szezon? kb?
huh olaszból lett behozva?:S ajajj ott aztán megadhadták neki... azé ilyen olcsó!
ja és nem tudod hogy mennyi olaj megy 1-1 telószárba,mert a lengéscsillapítós elkezdett folyni
260ert rendszamos kerdezd mar meg h van e ra 5ev gari
enyémen vannak gyári xtrák ilyen acerbis kivitel,acerbis dobbal,meg vannak ilyen ráégetett "matricák"
rendszámos?
Jah meg ez a már a az alu kerekes és alu lengő villás RX állítható gázos hátsó telóval nem tudom hogy pontosan mikori.
Hát 260-ba viheted ha gyors vagy!Kurva jól megy 34-es lapsíberes karbi,Power szelep olyan 30 lóerő körül megy én terepen olyan 80 körül tudok menni vele.jah és összesen 100km-t ment terepen. Az olasz nem terepezett vele egyáltalán
12000 km van benne nagyon szép állapotban van rendszeresen szervizelt és Hajdúszoboszlón van
helyileg bp?
hmm! én most fogok venni rs-t! hány km van benne? motorikusan minden ok?
nem ismeritek ki az a fekete RS-es srác akinek egy fehér 69 matrica van a mociján? ma láttam a deáktéren és köszöntünk is egymásnak!
mellesleg látod milyen motorom van? gondolom tied is 93-94es,mit tud a gép,mit kérsz érte?
még úgy is megéri,2002es gépek 6-700 körül mennek
ZsóóótiRS megnéztem a kereket, és ott 97et ir,de a forgalmiban 99 et.Kösz h elmondtad a lehetséges problémákat,majd ma megnézzük az 1ik haverommal aki motorszerelő,én még nemnon értek hozzá.
Hát igen még kb 100-120 ezer a forgalomba heyezés minden papírral regisztrációs díjjal együtt.
Tuki amugy úgy látom nem laksz messze tőlem ha bármi kétséged van pöröghetünk egyet.
sose mondtam hogy a GP olyannal mennek mint az enyém.Mondom valamit nagyon elnéztél
Én sose mondtam hogy az enyém RS125GP valamit nagyon elnéztél az enyém az RS125SP(olaszbajnokságban 3 kategória van Chalenge;SP;GP)Még nem lett lemérve padon SP hengerrel 200 felett ment,most egy majdnem gyári van rajta( szélesebb beömlővel)
Ez nagyon megérné... De "forgalomba helyezhető". Akkor költeni kell még rá...
ha félévvel elöbb szolsz
Ja, egyébként a MotoGP-ben a 125ösök bőven 200fölött mennek, meg 70 millió körül van egy olyan motor, szal nem hiszem h ugyanilyennel mennek mint a tied...
ZsóóótiRs! Mennyiért vetted az Rs 125GP-t? mennyit teljesít mérőpadon Le-ben? Mennyi a véseb-e?
Sziasztok tudok egy 2002-es eladó RS125 450-be akit érdekel hívja:06/30/242-8118
Jah és csere nem érdekel.
Na megmértem 6mm akkor ebből adódóan M6