Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez téleg drága rendszám nélkül 270-280 az ideális ár
Hell. Nem tudtok valakit aki behozna 1 törött Af1-et olaszból? Ja vagy valami olasz használtmotor lapot esetleg ha tudnátok.
2-takt :) olvasgass
epp ezert komallak mert kotoszkodsz, mindenesetre nagyon halas vok h kijavitottal

azannyat
ez most kötöszködés lesz, de nem karbon, hanem kevlár vagy karbon kevlár :)

de akkor sem értem miért megy kevesebbet :)
hat csokken, szamadatokkal nemtok szolgalni a lenyeg h minden fordulaton jobban megy de vegre nem megy ugy -10km/h kb

nekem meg pont a a karbon tetszik :D
csökken a végseb?? hogyafaszba??

karbon kevláros a rezó vagy sem? nekem jobb lenne ha nem lenne ilyen köcsög kevlár színű :D
Gianelli rezo
Silencer

bar az meg engem is erdekelne h a hangtompito az karbone vagy sem meg egy mail cim zsoooti RStol :)
vegsebesseg csokken kicsit de kiterdepel.. mikor megy tole mint az allat meg fasza hangos lesz? :)
kulonben helyedben nem is gondolkodnek rajta meg par evig meg lesz neked az RS

nekem is kene ilyen kipuff osz ota vadasztam ra aztan nem volt :( most meg nemtom mi legyen :D
alacsony fordulaton? a végteljesítményre nem dob rá?
mutass képet kérlek!
nyugi ,csak Dadis nem ért az RSekhez...
szerintem olcsó... 99eseket 5 körül adják
Ez olcsó???? Hát ti hülyék vagytok, drága.
Gyanusan olcsó, igaz nem vizsgás, kevés kmmel(igaz a kmet lazán visszatakeri aki tudja)
de aza baj hoyg kurva messze van bptől....
már igy is áron alul van sztem
www.hasznaltauto.hu/kereso1.au...

na és ehhez mit szoltok? 320körülig le kéne alkudni akkor jó lenne.
ok majd plz nézd meg,meg esetleg 1 msn címet ha tudsz adni akkor adj kérlek,mert 50es rxhez kell ez-az...köszi
nah az lehet hogy lesz raktáron de árat nem tok fejből
bármi jó ami tuning rxre,csak mond hogy mi van meg nagyon olcsón kellene 1 dellorto 14-17es karbi olyan 5-6 ezret adnék érte,ha megoldható(bontott is jó csak patent legyen)
Megkérdezem de az olaszog nem szeretik a Polini 160-as hengert nagyon ritka.Multkor volt egy Polini 160-as henger Mitora nem tom hogy meg van e még
Szerintem felmegy a 2006-osra sokkal szebb lesz tőle a hangja meg alacsonyfordulaton jobban is húz.
rx-re nincs vmi? elég lenne csak rezó is mert az acerbis dob az szól is meg jó is...meg esetleg ha lenne jó áron pollini 160...
Megkérdezem lehet hogy lesz Mito-ra is.De RS-re van most kettő
A DLR nem gyárt rendszert csak dobot
Ez egy hosszú DLR-dob.
ZsóótiRs!

Ez felmegy a 2006osra is?
mennyi telj.növekedés várható tőle kb?
rakjá fel a gianelliről lécci :)

engem LEHET érdekel
üdv