Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"ki ez a badam2?"

csak egy hülyegyerek nagy arccal, aki akkora szánalom hogy csak itt a fórumon keménykedik, a találkozástól meg fél :))
figyelj elintézzük nincs ...hát csináljanak wazze(by gávölgyishow)
hé hahó
ki ez a badam2?

hamar felkorbácsolta a kedélyeket. és ráadásul bűnöző( aztmondta hogy a pinából a minőségit szereti,,, az meg ugye szűk, ami a 12-13 éves csajoknak van, az ügye meg bűncselekmény)
na mivanmá? balhít akarok.
Joe
rakd vissza a zsigára a ptkereket! me balhé lesz . a szivatót meg amit letörté csináld meg mert kell majd a plusz nyál...
szerintem nem dícsérte volna annyira Aszalós se az arrow-ot ha akkora szar lenne.
ha nem speciál gépről beszélünk márpedig ha gilera akkor nemhiszem akkor valszeg kamu lehetett.
pl Juhász Dávidnak az Aprilia RS125öse ami Alpok Adriás volt az ment 186ot a célegyenes végén...
az a motor meg sztem ütötte a 35-40pacit
badam2 töltsd ki az adatlapodat!

mariobullyt megint elöntötte a hülyeség
M force os kipuff...gyerekek én már nemmondok semmit...


jah a másik hogy a Jollynál jobb kipuff nincs...
kérdezem én hogy a Német bajnoki az Aprilia RS eken miért van Arrow komplett rendszer?
gondolom ők hozzá tudnak jutni a Jollyhoz, és nem kell érte koplalniuk 2hetet...
Ha gumitfüstölök vele, attól lehet ilyen problémája?
Alapesetben biztos nem törik el, ott valami más okozhatta a bajt... pl szerelési hiba...
Normál esetben maximum elkopnak!
Ha valaki esteleg tudna nekem olyan oldalt mondani,ahonnan tudnék rendelni fém fogaskereket, az lécci szóljon!
dobtam 1 mailt
jah!
Azt hittem hogy te cserélted le fémre!
Esetleg nem tudsz olyan oldalt, ahonnan tudnék szerezni?
Mert műanyagot nem igazán szeretnék visszarakni!
nem tom nem én tettem bele, hanem előző tulaj.
póstai
Igen ezek műanyagok!
Honnan tudtál fémet szerezni?
nem mario, ez a posóta címük
ezek ha jól tudom műanyagok... nekem azok le lettek cserélve fém-re...
Szevasztok!
Érdeklődnék, hogy melyikőtöknek volt hasonló problémája!
Nekem egy 1997-es aprilia Rs 125-öm van!
Eltörött benne két db fogaskerék,az amely a főtengelyen van, és ami az olajpumpán!
Valaki megtudja nekem mondani, hogy mi lehetett a baj?
Válaszotokat előre is köszönöm: Tóth Béla
polini 155ös henger új +direkt szűrő szerdára
ez az e-mail címük?
egéybként ez tényleg olcsó... 300ft a font. ez 25 font meg 8 a szállítás. 10ből megvagy! ennyiért ábtartót nem kapsz az biztos
Henger, meg a tartalma alapján méretezik a kipuffot! Nem gondolod komolyan, h eltérő köbcentire ugyanaz a kipuff való, ha már ennyire precizek?! DOmbj nekik egy e-mailt : mforce@mforce.hu címre! Engem még nem érdekel a dolog, majd ha kész a hengerem. Megkérdezni semmibe sem kerül, hajrá!
Na, jó ez a megoldás, lehet beruházok egyre, nem drága annyira.köszi
kicsit több munka, fúrás, meg anyag...
ennyi erővel már lehet egy háromszöget is cisnálni. És akkor a gyárit nemkell fenthagyni. Akkormegmár fixet...