Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"160 rendszerrel?"

na hát a technikai hozzáértésed megvan.
"mert minden értelmes ember jolly-t vesz akinek van közi a technikához"

nem is tudom kinek a stílusa ez :))
Baszdmeg legalább a nevedet vállalnád te lánynak kinéző transzvesztita balfasz :)
Wow, téged aztán nagyon felhúzott valami. De ezt a sok mindent miért nem élőben mondod el?
Másrészt ne te mondd már meg mire költsem a pénzem, hol motorozzak a vasammal, és hogy! Kurvára semmi közöd nincs hozzá szarjankó :)
Ja és ha a tegnapin felhúztad magad, akkor tényleg csak sajnálni tudlak hogy a két agysejteddel nem fogtad fel amit írtam. Pályára nem tudom mikor jutok fel, de ha tényleg ekkora szád van, csongrád-békés megyén belül elmotorozok feléd, és élőben beszéljük meg... Pályán hehehe, ott van arcod? Főleg hogy még életemben nem jártam pályán? Egyszer állnál ide elém te kis porbafingó, nemhiszem hogy az arcomba is elmondanád ugyanezt. Mellesleg épp tippelgetek melyik jóakaróm lehetsz :)
Még annyit, hogy sajnállak hogy ez a legnagyobb problémád, hogy az én dolgaimon idegesítsd magad. Szebb életet kívánok!
engem nem érdekel
Mi is benne lennénk. De kecskemétbe annál inkább.
Kár hogy még nincs teljes bőrruhám.....
Na mindegy majd legközelebb... úgyis csak beégnék.. nem voltam még pályán
nekem meg má nincs motorom. de ha ugyalakul szívesen lenéznék... hátha vki kölcsönadná a gépét 1 körre...
jelentkező?
Naaa akkkor itt az alkalom fiúk. Bejelentem. Június 21.-én minden Rs-es tolja ki a seggét Kakucsringre. De senki ne mondja hogy nincs pénz meg ilyenek. Tessék kijönni és ott megmutatni mit is tudnak az "rs-ek és lovasaik" . Én tuti megyek, de akkor fixáljuk le kire lehet még számítani
mindenből csak a minőségit!
Te meg ki vagy? Pinat szereted? Vagy csak osztani Tyt et? A gecco szólt h védd meg? Vagy wtf?
ja és nekem is Rs-em van mielőtt a motor nélküli szarházi lennék.
Tyt!
már régóta olvasom a fórumot, ide soha nem regeltem, régen 125 világára igen. ezt inkább csak nézegetem mivel túl sok információt nem találok rajta. mindegy is. a tegnapi irásaid kicsit kicsapták a biztosítékot nálam, te szerinted ki a faszom vagy? milyen alapon ugatsz te hogy ne vegyen rs-t az aki nem ért hozzá mert nincs kedved hallgatni a sírását. te mit csináltál fél évig a hengereddel te szerencsétlen? itt sirt a pofád éjjel nappal. és miért? mert nem értesz hozzá baszottul! ami nem baj, mert vidd aszalóshoz meg natixhoz, de mást akkor ne ugassál le mert te legalább akkor két lábon járó csimpánz vagy! azt nem tudod megkülönböztetni hogy melyik az első és melyik a hátsó kereked! te alázod meg a legjobban az motorjaidat h az alföldön állítólag hajtod őket ezerrel, na meg persze a méltán elismert aldi ringen vagy hol a faszomban ahol 400 méteren mérhetik össze vásárhely tehetséges motorosai a tudásukat. gondolom tombolnak a féktávok és csattannak a térdek! ez lenne a nagy motorozásod srác? erre vered magad? told ki pályára a gépedet aztán lássuk mit tud, mert ha budapesti körútra van pénzed akkor 3000ft- kakucsra is nem? inkább csak félsz hogy úgy beégsz mint egy rakás szar. ugy mennél egy pályán mint az "rs 125 és lovasa" képeden, fél lábad biztonság kedvéért azért a földön lenne. egyenesben is akkorát esnél mint egy 2 lábú ló. te mogorva apriliás. egyet áruljál már el nekem hogy minek kellett neked az az arrow, gyorsabban leérj a boltba? de gratulálok kiválasztottad a szarabbat mert minden értelmes ember jolly-t vesz akinek van közi a technikához, nem azt a 3 hegesztésből álló a szart! szerintem fogd vissza magad mert rohadt hiteltelen vagy mert sem motorozni nem tudsz és még nem is értesz hozzá, azon kivül hogy ne motorfékezz, amit a 2 éves kisöcsém is tud.
most majd jönnek a válaszok hogy a natix baszta el a karburálásod... hát fiam azt te basztad el, hogy odaviszed hozzájuk, és fingod nincs az egészről. nem baj perkálj. tudom most kurva jól megy a gép kopogd is le és hajtsd ki a rakparton paprikajancsi. vihar király.
gondolom jön a névtelen szarházi szöveg is. majd ha találkozunk egy pályán bemutatkozok neked, bár ennek nem sok esélye van mert félted a géped (amit inkább adnál el és vennél egy normális rs-t, 160 rendszerrel?)....
üdvözlettel:adam
nem is olyan rossz...
ááá.. de kibaszott tré az a tükör rajta mint ha atom nagy fülei lennének
1000km! annyi legalább
jó reggelt
hello

én jövő héten leszek tulajdonos egy aprilia rs125 (talmácsi replica) tulajdonosa. Én azt szeretném kérdezni hogy ti hogy járattátok be mennyi km kell neki?
majdnem:) mondjuk ott nincs mégegy kanyar hanem ahol bejelölted az azt megelőző kanyar visz rögtön a -2eshez...:)
Nem játszottál az F1-el PC-n vannak kiegészítő pályák s benne van ez a régi Hungaroring is!
Azthiszem vhol ahol bejelöltem ott van még egy kanyar!
gp500

na a a 25. mp-nél meyik kanyarban vannak ki mondja meg?:D
Nézd meg a gyertyaképet hogy nem kap-e keveset a motor(ha őzbarna akkor jó), mert ha igen megfogsz előbb utóbb szorulni. powert,légszűrőt 4-5e km-ként takarítsd ki, és olajat cserélj a váltóba. Motorolajból agip speed 2t vagy motul 710et használj lehetőleg. Dugót 10-15e kmként cserélj, használattól függ. naggyából ennyi.